18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proces gejów-pedofilów będzie publiczny

rafal88x • 2013-04-16, 15:59
Homo-małżeństwo adoptowało 9 chłopców. Z zeznań wynika, że dzieci były brutalnie gwałcone



George Harasz i Douglas Wirth – homoseksualne „małżeństwo” ze stanu Connecticut – zostali w 2011 r. oskarżeni o gwałt na dwóch z dziewięciu adoptowanych chłopców. Na początku kwietnia 2013 r. miało dojść przed sądem do ugody – gwałciciele mieli otrzymać niewielkie wyroki w zawieszeniu. Adwokaci oskarżonych protestowali przeciw tej decyzji i żądali oczyszczenia Harasza i Wirtha z zarzutów.
Do ugody faktycznie nie doszło. Jednak sędzia Sądu Najwyższego, Joan Alexander postanowiła, że proces się odbędzie. Decyzję taką podjęła po zapoznaniu się z zeznaniami pozostałych dzieci, z których wynika, że przynajmniej trzech innych chłopców również było wielokrotnie i brutalnie gwałconych. Jeden z nich, po wstrząsających zeznaniach poprosił sąd, by nie godził się na ugodę.

Decyzją Sądu Najwyższego o przebiegu procesu będzie informowana opinia publiczna.

borisklinga

2013-04-16, 19:57
jestescie idiotami, Shatter was strollował bo wiedział ze to wywoła oburznie,

z jednej strony obroncy koscioła, z drugiej wielcy fani hip hopu, jeszcze w tle mogles jebnac szaliki 2 przeciwnych druzyn pilkarskich, albo napis PO i PiS. Jakaś mała pierdułka z tupolewem, smoleńskiem czy brzozami tez byłaby dobra, a wszystko okraszone dubstepem albo gangman style.

Po drugie, juz bardziej nawiazując do tematu...obserwuje sytuacje i tego typu skrzywienia, zboczenia i dochodze do wniosku ze nadszedł czas aby przeczyścic AK-47 i uciąć łeb tej pedalskiej zarazie

Pleso93

2013-04-16, 20:18
To jest k***a jeden temat, w którym dogadałbym się z ruskimi jak z nikim innym!
Do piachu, do piachu, do piachu!

misiek192

2013-04-16, 20:33
jakim cudem oni adoptowali dziesiecioro dzieci?!

Kuriki

2013-04-16, 20:35
W ogóle co za durny argument, że mogą robić co chcą tylko niech się z tym nie obnoszą?

Za rękę dwaj geje się nie mogą potrzymać na ulicy czy coś w tym guście? A jak facet z kobietą zaczną się lizać publicznie to jest niby ok? Mnie np obrzydza jak ktoś przy mnie w ślimaka uderzy i nie obchodzi mnie kto z kim tylko sam fakt. I wk***ia mnie jak ktoś sobie oko publicznie trze. Do gazu wszyscy co trą sobie oczy! Precz z drapjonco propagando!

A może parady nie pasują komuś?
To niech hejtuje wszystkie parady i marsze okolicznościowe np z okazji jakiegoś święta narodowego. Mnie strasznie wk***iają wszystkie tego typu przemarsze bydła bo dla mnie jest to tylko niepotrzebne utrudnianie ruchu- do tego typu zabaw powinny być jakieś duże hale albo inne wyznaczone miejsca podobnie jak na koncerty i w takich miejscach powinni się ludzie zbierać na większe eventy, a nie kuźwa przemarsze przez Warszawę sobie ktoś urządzi i kładzie lachę na to czy to komuś w poruszaniu się przeszkadza i jeszcze wszyscy postronni muszą mimowolnie uczestniczyć bo przecież idąc obok się słyszy .


Odnośnie tematu... Przypominam, że pedofile to nie tylko homosexualiści ale także hetero i bi się wśród nich zdarzają.

astmuus

2013-04-16, 20:41
Kuriki, widzę jesteś gejem.
Dla Twojej informacji, to że pary się liżą na ulicy - przeszkadza mi to w ch*j niezależnie od ich seksualności.

A marsze i pedały które je organizują, powinny być tępione bo to wk***ia w ch*j. Traktować sarinem i napalmem.

Kuriki

2013-04-16, 20:53
astmuus, Nie jestem gejem. Nie napiszę jakiej orientacji jestem bo ktoś mi zarzuci, że propaguję COŚ i olaboga spalić etc ale mogę napisać jakich preferencji nie mam. Mam nadzieję, że to nie dyskryminacja :amused:

A dla mnie marsze w ogóle powinny być tępione, tak samo ich organizatorzy. A jak ktoś chce łazić po takich eventach i popie**alać w kolorowych ciuszkach, obściskiwać się i wykrzykiwać, że się cieszy ze swoich preferencji seksualnych to mnie już nie obchodzi byle mi nie utrudniać ruchu i nie lizać się bezpośrednio przede mną :nietoperz:

astmuus napisał/a:

Traktować sarinem i napalmem.


A dlaczemu? :amused:

je...........ę

2013-04-16, 20:53
k***a teraz to widzę wszystkim dzieci już rozdają nawet rudym niedługo dadzą ;/

las84500

2013-04-16, 20:58
Polecam książkę "Wieczna wojna". Już pomijając to, że pokazuje syf i bagno wojny to pokazuje coś jeszcze: społeczeństwo, które stopniowo odchodzi od związków heteroseksualnych ku homoseksualnym dochodząc do etapu, gdzie heteroseksualizm jest wręcz nielegalny, a ludzie rodzą się z próbówki. Joe Haldeman był w 1974 roku jak się okazuje zajebistym wizjonerem. Nie spodziewał się tylko szybkości postępu.

http://wolnemedia.net/prawo/mezczyzna-aresztowany-za-prorodzinna-grafika/

chainsawgutsfucker

2013-04-16, 21:07
Tu mamy tylko jeden taki przykład - jak dobrze się przyjrzeć to w samym USA
-Para lesbijek adoptowała sobie chłopca - po jakimś czasie wyciekły jego zdjęcia w sukienkach i ogólnie przebranego za dziewczynkę. Na pewno nie będzie miał problemów w przyszłości.
-Para lesbijek adoptowała sobie chłopca - po jakimś czasie dziecko próbowało sobie obciąć penisa i jądra. Teraz czeka na operację zmiany płci. Społeczność LBGT krzyczy jak to dobrze, że trafił do tak otwartych rodziców, że przejdzie operację zmiany płci tak młodo i spędzi życie w takim ciele jakim się czuje dobrze.
-Podejrzewam, że w USA, Holandii czy innych krajach gdzie takie dzieci żyją była masa podobnych spraw, tylko nie zostały one nagłośnione, a wręcz zamieciono je pod dywan...
-Rok czy dwa lata temu opublikowany pierwszy w miarę obiektywny dokument opisujący badania nad pierwszym pokoleniem dzieci wychowywanym przez pary homo. (wcześniejsze były albo sponsorowane przez organizacje jawnie anty-homo albo jawnie pro-homo więc wyniki były zgodne z oczekiwaniami zleceniodawców) i nie były one zachęcające. Dosyć mocno wyższy był % ludzi z różnymi problemami na tle związków międzyludzkich, typu problemy z utrzymaniem stałego związku, z własną tożsamości seksualną itd itp. Biorąc pod uwagę, że te pierwsze pokolenia dopiero wchodzą w dorosłość jest to bardzo niepokojące...

Zreszta... Od dawna się powtarza że dzieci np alkoholików potem mają problemy z nałogami. Dzieci z rozbitych małżeństw i w ogóle dzieci które wychowywały się w środowisku innym niż mama+tata+dzieci mają większy % różnych problemów... Więc czemu "dzieci" par homo miałby by być wyjątkiem?

Dodam, że niedawno czytałem o tym, że jakiejś parze chciano zabrać adoptowane dziecko, bo facet miał wytatuowaną swastykę, która została mu z czasów kiedy należał do jakiegoś NS-owego gangu. Potem dorósł, pewne sprawy zobaczył od gangu się odciął. Znalazł żonę, okazało się że jedno z nich jest bezpłodne, adoptowali dziecko, które chowało się dobrze, ale potem ktoś zobaczył, że tatuś gdzieś pod koszulką ma swastykę... Się zrobił cyrk na kółkach... Ale dwie mamusie przebierające "swojego synka" w damskie ciuszki są ok...

juniorohw

2013-04-16, 21:29
j***ny jaki podobny do młodszego Zientarskiego :) Tego specjalisty od szybkiej jazdy Ferrari :)
A może to on... ;)

LekkostrawnyWafel

2013-04-16, 21:33
Uogólniajcie wszystkich, ale nie miejcie później pretensji, że kto inny szufladkuje was i nazywa Polaczkami. A jeśli naprawdę tknęli tych chłopców to tylko ich zapie**olić. Jednak sprowadzanie wszystkiego do kilku przypadków na całym świecie jest całkowicie śmieszne. :)

jefff

2013-04-16, 21:50
To ze Shatter broni pedałów no to norma no bo k***a kto na swoich najeżdża? Nikt normalny raczej.

Tak czy inaczej j***ć to całe ścierwo chodzące po tej ziemi. Dochodzi k***a do tego, że powoli zaczynają pedofilię tłumaczyć jako orientację seksualną! Największa zaraza jaka może być to pedalstwo!!! Dzieci im się chce adoptować sk***ysynom... Wytępić w p*zdu co do jednego a co do tolerancji to na zboczenie nie ma k***a takiego słowa jak tolerancja!!

klop112

2013-04-16, 22:06
Do PIECA Z k***AMI! NIE trawie takich śmieci, biedne dzieci.

p0ldek

2013-04-16, 22:19
Panowie stwierdzenie że geje to najczęściej pedofile jest tak o kant dupy że głowa mała. Jestem zapoznany dość dobrze z przykrymi przypadkami psychopatów którzy robili najdziwniejsze rzeczy dzieciom, żonom, matkom, w każdej grupie homo, hetero, czy też np duchownym, zdarzają się też jednostki które od razu nakreślają błędny profil danej grupy. Powtórzę się stwierdzenie że np geje to najczęściej pedofile jest jak bym słuchał ludzi ze wsi którzy najchętniej by spalili te osoby na stosie, nie bronie ich, bo sam nie wiem i żaden z nas tak naprawdę nigdy się nie dowie. Ale miałem zawsze nadzieje że tu na sadisticu, są jakoś trochę bardziej oświecone osoby. Jak tak można ślepo dać się kierować jak dziecko za rękę, słowa które mógł napisać każdy czy to dziennikarz z brukowca czy innej sławetnej gazety tylko po to żeby zyskać rozgłos. Zastanówcie się czasem nad tym co piszecie, bo aż krew kór*a zalewa. Najłatwiej użyć podsuniętych fraz i ruszyć z tłumem oraz widłami. Myślenie nie boli.

kapelan_szturmowy

2013-04-16, 22:40
Kuriki napisał/a:

A dlaczemu?