18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proces gejów-pedofilów będzie publiczny

rafal88x • 2013-04-16, 15:59
Homo-małżeństwo adoptowało 9 chłopców. Z zeznań wynika, że dzieci były brutalnie gwałcone



George Harasz i Douglas Wirth – homoseksualne „małżeństwo” ze stanu Connecticut – zostali w 2011 r. oskarżeni o gwałt na dwóch z dziewięciu adoptowanych chłopców. Na początku kwietnia 2013 r. miało dojść przed sądem do ugody – gwałciciele mieli otrzymać niewielkie wyroki w zawieszeniu. Adwokaci oskarżonych protestowali przeciw tej decyzji i żądali oczyszczenia Harasza i Wirtha z zarzutów.
Do ugody faktycznie nie doszło. Jednak sędzia Sądu Najwyższego, Joan Alexander postanowiła, że proces się odbędzie. Decyzję taką podjęła po zapoznaniu się z zeznaniami pozostałych dzieci, z których wynika, że przynajmniej trzech innych chłopców również było wielokrotnie i brutalnie gwałconych. Jeden z nich, po wstrząsających zeznaniach poprosił sąd, by nie godził się na ugodę.

Decyzją Sądu Najwyższego o przebiegu procesu będzie informowana opinia publiczna.

takisobiepolak

2013-04-16, 18:59
@Shatter ale wiesz że to się wcale nie nazywa prowokacja? To znaczy że jesteś ch*jem.

Stablo

2013-04-16, 19:02
Czemu Shatter jeszcze nie ma bana?

Marxe

2013-04-16, 19:03
Dalej dajmy se wciskać tą tolerancje, to niedługo za bycie HETERO będzie się piętnowanym i nazywanym homofobem,kutafonem, ciemnogrodem i innymi ciekawymi określeniami, no bo przecież znakiem nowoczesności w dzisiejszych czasach to wciskanie na siłę tolerancji PEDAŁÓW i pozwalanie im na adopcje, tolerowanie arcy zajebiście pokojowej religi jaką jest islam czy dążenie do tego że rodowity mieszkaniec będzie miejszością.k***a do czego ten świat zmierza.

@Shatter
prawdopodobnie czeka cię warn i ostra jazda po tobie przez reszte społeczeństwa sadola :)

vedkonner

2013-04-16, 19:07
A jak wycwe*ą takiego w więzieniu to jeszcze happy będzie.

Plecionkarz

2013-04-16, 19:08
najwięcej pedofilów jest wśród pedałów. W sumie pedał to taki chory twór dla którego zaspokojenie popędu jest ważniejsze od prowadzenia normalnego życia więc czemu się dziwić, że za dzieci się biorą.

Shatter

2013-04-16, 19:08
Co do niektórych postów...

No do ciężkiego ch*ja.
Jeżeli za wyznacznik przyjmujemy zachowanie ciągłości gatunkowej, to rzeczywiście, homoseksualizm jest niezgodny z naturą, ale tak samo niezgodny z naturą jest jakikolwiek akt seksualny nie kończący się dotarciem plemników do dróg rodnych kobiety, czyli seks oralny, analny, masturbacja, petting, minety, fetysze, kalendarzyk małżeński i chodzenie na dz**ki; nie uznajesz za chorego faceta, który lubi titjoby, ani kobiety, która używa wibratora. Owszem, popęd seksualny służy płodzeniu potomstwa, ale jako gatunek dominujący i sk***ysyńsko niezły w utrzymywaniu swoich młodych przy życiu, nie mamy imperatywu wydawania na świat po dziesięciu dzieciaków na osobę. Dlatego seks nie jest tylko czynnością biologiczną, stał się sposobem okazywania uczuć i przyjemnego spędzania wolnego czasu.
Ale, do k***y, kto powiedział, że przyjmujemy zachowanie ciągłości gatunkowej za wyznacznik? Ty przyjmujesz, ktoś przyjmuje, seba spod piątki przyjmie, ale to jest kwestia czysto osobista. Są ludzie, którzy mają wyj***ne na biologię i podwiązują sobie jajniki, czy ki ch*j, bo dziecko przeszkadzałoby im w realizowaniu życiowych celów, niektórzy uważają, że biologia to jedyne, czym jesteśmy - wszystko sprowadza się do osobistej hierarchii wartości i do tego, żebyś wetknął łeb do dupy i przestał uważać, że twoja hierarchia jest jedyną słuszną, bo tak k***a nie jest. Jedyny powód, dla którego mógłbyś powiedzieć komuś, że jego hierarchia jest zła, to sytuacja, w której krzywdzi ona innego człowieka - i nie, "działanie na szkodę gatunku" nie jest krzywdą, gatunek nie ma j***nych uczuć, z chwilą, kiedy gatunek przyjdzie do pedała i powie, że boli go, kiedy się r*chają ze swoim partnerem, będzie można uznać "działanie na szkodę gatunku" jako realny argument.
I, dla pewności, "obrzydza mnie to" też nie kwalifikuje się jako krzywda. Obrzydza mnie j***na jajecznica, ale nie krzywdzi mnie, że ktoś ją sobie wpie**ala, obrzydza mnie, że ktoś wali pod sranie, ale wiem, że jest na tyle dużo ludzi z takim samym fetyszem, że nikt nie jest do niczego zmuszany i nikomu się k***a krzywda nie dzieje.
W przeciwieństwie do pedofilii, która zakłada wykorzystywanie niedoświadczenia i ignorancji osoby zbyt młodej, by zrozumieć to, co się z nią robi i często kończy się zaburzeniami psychicznymi i niezdrowym podejściem do seksu w wieku dojrzałym.


I zanim na mnie ktoś wejdzie, tak, istnieje niezdrowe podejście do seksu. Strach, obrzydzenie, obsesja, brak akceptacji funkcji swojego ciała - to są choroby związane z seksualnością. Nie to, że ktoś k***a lubi w dupę.

Mr.Drwalu

2013-04-16, 19:12
@up

To żeś się rozpisał. :facepalm2:

Flack

2013-04-16, 19:12
A mnie wk***ia, że autor upieprza część wiadomości, żeby tylko wzbudzić szum.

Mianowicie podano również informacje, że możliwe że to dzieciaki chcą wymusić pieniądze od tych kolesi, bo są dość bogaci.

Jebie mnie to czy to pedały, czy gwałcili czy nie, ale cenię sobie sadistic za obalanie dziennikarskich bzdur i szczerość, więc oczekuję, że informacje, które tu czytam będą przedstawiały problem z każdej możliwej strony.

ritu4l

2013-04-16, 19:16
Shatter napisał/a:

Co do niektórych postów...

No do ciężkiego ch*ja.
Jeżeli za wyznacznik przyjmujemy zachowanie ciągłości gatunkowej, to rzeczywiście, homoseksualizm jest niezgodny z naturą, ale tak samo niezgodny z naturą jest jakikolwiek akt seksualny nie kończący się dotarciem plemników do dróg rodnych kobiety, czyli seks oralny, analny, masturbacja, petting, minety, fetysze, kalendarzyk małżeński i chodzenie na dz**ki; nie uznajesz za chorego faceta, który lubi titjoby, ani kobiety, która używa wibratora. Owszem, popęd seksualny służy płodzeniu potomstwa, ale jako gatunek dominujący i sk***ysyńsko niezły w utrzymywaniu swoich młodych przy życiu, nie mamy imperatywu wydawania na świat po dziesięciu dzieciaków na osobę. Dlatego seks nie jest tylko czynnością biologiczną, stał się sposobem okazywania uczuć i przyjemnego spędzania wolnego czasu.
Ale, do k***y, kto powiedział, że przyjmujemy zachowanie ciągłości gatunkowej za wyznacznik? Ty przyjmujesz, ktoś przyjmuje, seba spod piątki przyjmie, ale to jest kwestia czysto osobista. Są ludzie, którzy mają wyj***ne na biologię i podwiązują sobie jajniki, czy ki ch*j, bo dziecko przeszkadzałoby im w realizowaniu życiowych celów, niektórzy uważają, że biologia to jedyne, czym jesteśmy - wszystko sprowadza się do osobistej hierarchii wartości i do tego, żebyś wetknął łeb do dupy i przestał uważać, że twoja hierarchia jest jedyną słuszną, bo tak k***a nie jest. Jedyny powód, dla którego mógłbyś powiedzieć komuś, że jego hierarchia jest zła, to sytuacja, w której krzywdzi ona innego człowieka - i nie, "działanie na szkodę gatunku" nie jest krzywdą, gatunek nie ma j***nych uczuć, z chwilą, kiedy gatunek przyjdzie do pedała i powie, że boli go, kiedy się r*chają ze swoim partnerem, będzie można uznać "działanie na szkodę gatunku" jako realny argument.
I, dla pewności, "obrzydza mnie to" też nie kwalifikuje się jako krzywda. Obrzydza mnie j***na jajecznica, ale nie krzywdzi mnie, że ktoś ją sobie wpie**ala, obrzydza mnie, że ktoś wali pod sranie, ale wiem, że jest na tyle dużo ludzi z takim samym fetyszem, że nikt nie jest do niczego zmuszany i nikomu się k***a krzywda nie dzieje.
W przeciwieństwie do pedofilii, która zakłada wykorzystywanie niedoświadczenia i ignorancji osoby zbyt młodej, by zrozumieć to, co się z nią robi i często kończy się zaburzeniami psychicznymi i niezdrowym podejściem do seksu w wieku dojrzałym.


I zanim na mnie ktoś wejdzie, tak, istnieje niezdrowe podejście do seksu. Strach, obrzydzenie, obsesja, brak akceptacji funkcji swojego ciała - to są choroby związane z seksualnością. Nie to, że ktoś k***a lubi w dupę.




Wnioskując po twoim pierwszym poście, nawet nie marnowałem czasu aby czytać to gówno które wysrałeś dupą którą nazywasz mordą. i taka prośba..

drArchaniol

2013-04-16, 19:38
Na pedofilów jest jedna rada

...i tyle w temacie :gilotyna:

arthovv

2013-04-16, 19:39
@Shatter
bronisz swoich?

ta...........ce

2013-04-16, 19:41
@up

oczywiscie ze tak czuc od niego wypaczenie na kilometr
Na pedofilow jedna rada kula w leb i po sprawie

th...........ng

2013-04-16, 19:47
Anna C. Salter - "Drapieżcy. Pedofile, gwałciciele i inni przestępcy seksualni: kim są, jak działają i jak możemy chronić siebie i nasze dzieci" Polecam, warto przeczytać jeżeli kogoś interesuje naukowe podejście do problemu. Wiele kwestii zostaje wyjaśnionych, także to czy homoseksualizm warunkuje bycie pedofilem, chciałam przytoczyć fragment ale nie mogę go znaleźć. Owocnej lektury!

ujemuje

2013-04-16, 19:53
Mieszkalem w USA przez ponad rok w Kalifornii. Tam dosc duzo par homoseksualnych, ktore wychowuja dzieciaki. Tak sie sklada, ze poznalem jednego typa ktory byl cale zycie wychowywany przez taka parke. Calkowicie normalny typ, ktory mial dziewczyne, dobra prace i mieli brac slub niebawem. Skonczcie pie**olic o zagladzie swiata. Macie totalne uprzedzenia tak jak dawno temu palono na stosie ludzi ktorzy uwazali, ze ziemia obraca sie wokół słońca. Nie popieram adopcji dla takich par ( póki co to jest jeszcze temat to analizy i akceptacji społeczeństwa) ale wy macie strasznie sprane łby ta swoja agresja i urojonymi teoriami. Wyluzujcie, zyjcie sobie spokojnie i dajcie tez innym.