18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proca jako broń

Kamilarz • 2014-09-22, 16:39
Gość zainspirował mnie swoimi pomysłami na temat proc. Swoją drogą, to ma łeb żeby się w to bawić, a do tego sporo wolnego czasu.



Robi wrażenie :shock:

GoldRoger777

2014-09-22, 17:17
Zajebistą ma gość zajawkę :D Rozj***ła mnie ta maszynowa proca we wstępie.

luxpiotr

2014-09-22, 17:30
Ja bym udoskonalił ten drewniany drążek tak, żeby uchwyt sterczał do dołu - cały czas miałem wrażenie, że gościu zaraz sobie w łapę przywali.

zincum

2014-09-22, 17:52
Ale akurat jego uczyć nie będziesz. Ja śledzę jego kanał bodajże od dwóch lat. Śledzę to za dużo powiedziane, kiedyś przypadkiem na to wlazłem i od czasu do czasu zaglądam. Gość jest pozytywnie zakręcony. A tu mata jak se zrobić fajną procę w piwnicy. Zamiast napierdzielać wiecznie w klawiaturę, piła, wiertarka i do roboty;)

Kamilarz

2014-09-22, 17:56
@up
Ja również subskrybuję jego kanał od 5 lat i choć mam 24 lata, sam się wezmę za takie coś. BTW robił już ktoś procę z cewników dostępnych w aptece? Podobno trwałość i moc tej gumy jest o wiele lepsza niż z tych ,,kupnych" zabawek. :-D

zincum

2014-09-22, 18:40
Wątpię. Ale za dużo do zaryzykowania nie masz. Cewnik Foleya kupisz za 2 złote, sprawdź sam.

e555

2014-09-22, 19:47
Wyjątkowo głupie zabawy... Wystarczy mały błąd, źle wyceluje, albo palec mu się ześlizgnie i trajektoria lotu będzie zupelnie inna. W najlepszym razie kulka trafi go w rękę, w najgorszym odbije się od czegos i jebnie w leb robiąc z nim to samo co z arbuzem.

Zresztą już był kiedyś film, jak jeden z takich specjalistów od broni domowej roboty oberwal swoją zabawką.

Kamilarz

2014-09-22, 19:56
zincum napisał/a:

Wątpię. Ale za dużo do zaryzykowania nie masz. Cewnik Foleya kupisz za 2 złote, sprawdź sam.


Spoko, jutro robię zakup cewnika i postaram się zrobić procę. Jak coś fajnego wyjdzie, to zrobię filmik i tu wrzucę. :)

zincum

2014-09-22, 20:33
e555 napisał/a:

Wyjątkowo głupie zabawy... Wystarczy mały błąd, źle wyceluje, albo palec mu się ześlizgnie i trajektoria lotu będzie zupelnie inna. W najlepszym razie kulka trafi go w rękę, w najgorszym odbije się od czegos i jebnie w leb robiąc z nim to samo co z arbuzem.

Zresztą już był kiedyś film, jak jeden z takich specjalistów od broni domowej roboty oberwal swoją zabawką.



No patrz, ten gościu to robi od lat i jakoś nic mu się nie stało. A idiota to i widelcem sobie oko wydłubie, dokona trepanacji czaszki. Po czym dopuści się napadu rabunkowego, przecinając ofierze tętnicę znalezioną w śmietniku zapalniczką. W celu przywłaszczenia bilonu w kwocie 5,67. A monety i tak zgubi, bo zapomniał że jak biegnie to mu się dziura w kieszeni powiększa.

mi...........dz

2014-09-22, 21:54
Śmiesznie by było jak by podczas strzelania z tej procy 'podłogowej' trafił się w rękę :D

Metalowyyy

2014-09-22, 21:56
Jak będą chcieli to nam dopie**olą jedynie przy użyciu proc :D

Black Snake

2014-09-22, 21:58
e555 napisał/a:

Wyjątkowo głupie zabawy... Wystarczy mały błąd, źle wyceluje, albo palec mu się ześlizgnie i trajektoria lotu będzie zupelnie inna. W najlepszym razie kulka trafi go w rękę, w najgorszym odbije się od czegos i jebnie w leb robiąc z nim to samo co z arbuzem.

Zresztą już był kiedyś film, jak jeden z takich specjalistów od broni domowej roboty oberwal swoją zabawką.



k***a typowa baba...

Poglądy facetów - Aaa! postrzelać sobie ze shot guna, wleź na drzewo, pościgać się samochodem na torze. Wjechać crossem w rów i próbować wyjechać. Kupić motocykl, by trochę pozapie**alać.

A baba? Uważaj bo sobie krzywdę zrobisz! Ale nie wchodź na to drzewo bo spadniesz. Motor? Głupi jesteś, zabijesz się! Jak widać nawet procą pobawić się nie można, a co dopiero zwykłą bronią.

Thunbi

2014-09-22, 22:28
k***a... Zacząłem to oglądać i myślę sobie.... Waaat? Co za ch*jnia.
Jednak oglądam do końca. Okazuje się mega zajebistą zajawką i co więcej... Jak się wk***ię, to kupie sobie taką gumę i kulki, zmontuję procę i zabije baby w moim dziekanacie!!

sinjids

2014-09-22, 22:29
Kamilarz napisał/a:

Swoją drogą, to ma łeb żeby się w to bawić, a do tego sporo wolnego czasu.



Ma łeb, ma czas i ma pieniądze żeby się w to bawić bo jest Niemcem.