18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proca jako broń

Kamilarz • 2014-09-22, 16:39
Gość zainspirował mnie swoimi pomysłami na temat proc. Swoją drogą, to ma łeb żeby się w to bawić, a do tego sporo wolnego czasu.



Robi wrażenie :shock:

Kamilarz

2014-09-22, 22:46
@up
Celowo to ustwil żeby fani się wystraszyli :D

masterwow

2014-09-22, 23:40
fura stoi 3 metry od linii strzału, ale co tam na bank ma wysokie ubezpieczenie

robcio26

2014-09-22, 23:40
nie lepiej wiatrówkę kupić jak już chce się koniecznie postrzelać. Celność znacznie większa, i przede wszystkim można bezpiecznie postrzelać.

oxygenium92

2014-09-22, 23:51
"nie lepiej wiatrówkę kupić jak już chce się koniecznie postrzelać. Celność znacznie większa, i przede wszystkim można bezpiecznie postrzelać."


przebij wiatrówką płyte wiórową 40mm

zincum

2014-09-23, 00:29
robcio26 napisał/a:

nie lepiej wiatrówkę kupić jak już chce się koniecznie postrzelać. Celność znacznie większa, i przede wszystkim można bezpiecznie postrzelać.



No twoja logika to powali nawet słonia. To po co wędkować jak można kupić w markecie gotowe filety? Po co polować jak można zrzucić bombę kasetową i zaj***ć wszystko co żywe w promieniu 500 metrów? Po co piec chleb jak można taniej kupić "waciaka" w sklepie. A debil to i wiatrówką zrobi sobie (oby) lub komuś krzywdę.

To zabawa, hobby. Niektórzy mają odrobinę większe aspiracje niż życie z komputerem.

Max Ibuprom

2014-09-23, 01:01
"A baba? Uważaj bo sobie krzywdę zrobisz! Ale nie wchodź na to drzewo bo spadniesz. Motor? Głupi jesteś, zabijesz się! Jak widać nawet procą pobawić się nie można, a co dopiero zwykłą bronią. "

A najgorsze jest to że coraz więcej facetów ma takie podejście. To jest jakiś kurfa rządowy spisek, kastrowania z cech męskich społęczeństwa żeby było posłuszne, nei wiem czym to robią, fluorem, chemtrials, może jakies astralne wrózki... Coś w tym jez...

zincum

2014-09-23, 04:23
Jaki tam rządowy zaraz. To babski spisek. Baby są zawsze na nie jak facet coś chce. I zawsze te swoje mądrości o niczym muszą wpie**olić, chociaż wcale nie mają zamiaru słuchać odpowiedzi. A sprawa jest prosta, nie kupuj, nie rób, na to nie wydawaj - bo k***a dla mnie mniej zostanie na kosmetyki i inne duperele;) Albo nawet na gówno, gdzieś przetracić byle było moje z twojego.

nectovelius

2014-09-23, 09:02
oxygenium92 napisał/a:

"nie lepiej wiatrówkę kupić jak już chce się koniecznie postrzelać. Celność znacznie większa, i przede wszystkim można bezpiecznie postrzelać."


przebij wiatrówką płyte wiórową 40mm



A co, nie przebije :?: A Ty procą przebijesz :?: możesz stukać cały dzień i nie dasz rady, prędzej proce połamiesz... a ja wiatrówką (obojętne czy kolbą czy lufą) pie**olnę w płytę dwa razy i będzie dziura jak Twój łeb ;)

Kamilarz

2014-09-23, 09:07
@up
To nie tak miało być...

petru23

2014-09-23, 10:50
Kamilarz napisał/a:

Proca jako broń



Chciałbym nieśmiało zauważyć, że proca z założenia jest bronią. To tak, jakbyś napisał "karabin jako broń".

Kamilarz

2014-09-23, 11:33
@up
Wiem. Nie miałem co w tytule napisać :)

MalinowySasza

2014-09-23, 11:40
Chyba jedyny niemiec, którego toleruje się na sadolu.

palestynczyk19

2014-09-23, 12:59
Wyj***ć z proca do zombie... Geniusz k***a geniusz...

Nikkoo

2014-09-23, 22:29
Jedyne co mnie martwi to mocowanie tych gum. Wyobraźcie sobie że, odrywa się któreś z tych metalowych uch przykręconych na wkręciki i leci prosto w nas.