18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próby nuklearne w Koreii

DzbiQu • 2013-03-31, 13:43
Pewnie ciągle się zastanawia czemu to nie wyszło :)


GnOmen

2013-03-31, 14:44
To była próba podziemna

BongMan

2013-03-31, 14:55
Niech mi ktoś powie, dlaczego Chiny nie zrobią z tymi podskakującymi leszczami porządku? I dlaczego pozwalają Amerykanom się wpie**alać w sprawy między Koreą Północną a Południową?

Dupa_Zza_Krzaka

2013-03-31, 15:02
BongMan napisał/a:

Niech mi ktoś powie, dlaczego Chiny nie zrobią z tymi podskakującymi leszczami porządku? I dlaczego pozwalają Amerykanom się wpie**alać w sprawy między Koreą Północną a Południową?



Bo Korea Płn. i Chiny mają sojusz?
USA wisi za dużą kasę Chinom, żeby plątali się w konflikty. Byłoby jak ze szwabami. Żadnej kasy nie oddali ch*je.

Morbus Arthur

2013-03-31, 15:04
BongMan dobry gif DzbiQu wstawił to na ch*j drążysz temat ?

Zinnat

2013-03-31, 15:28
Bo lubi ;d?

kasiasia

2013-03-31, 15:33
Poza tym jest coś takiego jak rozmowy sześciostronne, więc w skrócie Chiny, Japonia, USA i Rosja mają prawo wtykać swoje tłuste paluchy w sytuację między Koreami.

GnOmen

2013-03-31, 15:40
Niech dalej świeci Nam Jasna Gwiazda!

Wielki przywódca Kim Dzong Il chwalebnie walczy z amerykańsko-brytyjskim
sojuszem antyrobotniczym, który przez wyzysk, zachłannie pragnie pochłonąć w
swe parszywe ręce cały świat. Wódz jednak dzięki swemu wspaniałemu umysłowi
dzielnie walczy z nim!

Niech żyje Nasz Przywódca!

Niech żyje światowa rewolucja proletariacka!


Kto CHCE więcej polecam - http://www.krld.pl/krld/zyczenia

Alraku

2013-03-31, 15:43
Chiny, Rosja to główni sojusznicy Korei płn, ale po co mieliby się plątać w konflikt który mógłby wywołać III wojnę światową? (Rosja,chiny vs USA, NATO) Nikomu to się nie opłaca, a przecież Korea może sobie wybić wojska na USA i po sprawie będzie.

GnOmen

2013-03-31, 15:49
Up. Jacy sojusznicy ???
Nikomu włącznie z Koreą Płd nie opłaca się upadek tego marionetkowego państewka.
W wypadku ropazu KRLD pierwsze odczują to światowe rynki, bo co zrobić z całym państwem wyniszczonych ludzi.

kostuchowy

2013-03-31, 15:52
Korea Północna ma 1 100 000 żołnierzy, 8 głowic atomowych i ładuje rocznie tyle pieniędzy w rozwój armii, że głowa mała :) Gdzieś robili porównanie ilości samolotów, czołgów z Koreą Południową to wychodziło imponująco na korzyść Płd., nawet jeżeli połowa nie nadaje się do walki. Mają też prawie 200 000 komandosów sił specjalnych (nie, nie wyglądają jak zagłodzeni chłopi z widłami i ziemniakami zamiast granatów) i bardzo dobry wywiad.

Alraku

2013-03-31, 15:55
UP: Tvn 24 mówiło o tym, dodatkowo wspomnieli że w REZERWIE mają 8 mln żołnierzy - jednak to już są chłopy z widłami tak jak to ująłeś. Dodatkowo weź pod uwagę też że korea płn. ma technologię która była nowoczesna 50 lat temu :)

kufel01

2013-03-31, 15:55
Kolejne próby Koreańskiej atomówki.


cerastes

2013-03-31, 16:15
KRLD ma jeden z najlepszych wywiadów na świecie.. drwijcie sobie z nich i wierzcie w propagandę ładowaną z telewizora..

W Afganistanie też miało być szybko i bezproblemowo :) a jak jest widać do dziś..

Ja się będę tylko śmiał jak Nowy Jork zmieni się w grzybka atomowego, co za problem dla Koreańców przetransportować jedną z głowić do tego miasta.. flotę okrętów podwodnych mają dość sporą :D

Później będą wszyscy siedzieć przed TV i oglądać z niedowierzaniem tak jak podczas ataku na WTC
...a słynni telewizyjni pseudoeksperci będą ciemnej masie tłumaczyć co się stało..


buehehehe... a Kim się śmieje i dalej drukuje Superdollary


___________

tak swoją droga to się zastanawiam ile z was umie posługiwać się bronią palną.. co zrobicie łajzy jak na świecie wybuchnie kolejna globalna wojna?
ch*ja zrobicie.. prąd wam odetną, benzyny nie kupicie, żarcia szybko w sklepie zabraknie... j***ne filozofy

przyjdzie rusek z czerwoną gwiazdą na czapce i wam łeb upie**oli bo taki dostał rozkaz.. Tak, w Rosji w publicznej szkole obowiązkowo na takich zajęciach jak u nas "Przysposobienie obronne" laski i goście uczą się jak mają się napie**alać w razie W..







Tak dla porównania świetny artykuł pokazujący Stan polskiej armii i stosunek sił Polska-Rosja

http://www.sejfty.pl/index.php/artykuly/wojsko/item/520-stan-polskiej-armii-i-stosunek-si%C5%82-polska-rosja.html


..

ju...........nx

2013-03-31, 16:36
cerastes napisał/a:



tak swoją droga to się zastanawiam ile z was umie posługiwać się bronią palną.. co zrobicie łajzy jak na świecie wybuchnie kolejna globalna wojna?
ch*ja zrobicie.. prąd wam odetną, benzyny nie kupicie, żarcia szybko w sklepie zabraknie... j***ne filozofy

przyjdzie rusek z czerwoną gwiazdą na czapce i wam łeb upie**oli bo taki dostał rozkaz.. Tak, w Rosji w publicznej szkole obowiązkowo na takich zajęciach jak u nas "Przysposobienie obronne" laski i goście uczą się jak mają się napie**alać w razie W..




Nie wiem jak jest teraz w szkołach ale mnie uczyli jak obsługiwać się bronią na PO. Przy obsłudze broni nie ma jakiś komplikacji, 5 minut szkolenia i można kogoś takiego wrzucić do okopu (tzw. wersja komunistyczna)