18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próby nuklearne w Koreii

DzbiQu • 2013-03-31, 13:43
Pewnie ciągle się zastanawia czemu to nie wyszło :)


normalnynick

2013-03-31, 16:43
teraz na PO - obecnym EDB, nie ma żadnej mowy o broni (chyba,że weźmiesz pod uwagę pojęcie kaliber), prócz tego nie ma nic więcej o tym. Bardziej mówi się o ochronie siebie (schrony itd.)

cerastes

2013-03-31, 16:51
jurinx napisał/a:



Nie wiem jak jest teraz w szkołach ale mnie uczyli jak obsługiwać się bronią na PO. Przy obsłudze broni nie ma jakiś komplikacji, 5 minut szkolenia i można kogoś takiego wrzucić do okopu (tzw. wersja komunistyczna)



w 5 min. to się nawet dobrze wysrać nie zdążysz :fuck-off:

uczyli.. chyba z wiatrówki albo pistoletu na wodę.
max to kbks na strzelnicach..

fantazja cie chłopie poniosła, broń palna w polskiej szkole :facepalm:
i jeszcze w sali lekcyjnej strzelaliście :kawa:



z jednym się tylko zgodzę.. że takie głupie mięso armatnie bez elementarnego pojęcia i z tubą propagandową zamiast mózgu faktycznie leci do okopu.. nikt się z debilami nie liczy a ktoś na froncie ginąć musi! ale jak widać po komentarzach na Sadistic mięsa nie zabraknie :megalol:

Skowu

2013-03-31, 16:58
normalnynick napisał/a:

teraz na PO - obecnym EDB, nie ma żadnej mowy o broni (chyba,że weźmiesz pod uwagę pojęcie kaliber), prócz tego nie ma nic więcej o tym. Bardziej mówi się o ochronie siebie (schrony itd.)




No tak, tylko powiesz na PO ( EDB ) dla gimbusa Kaliber to od razu zacznie się jarać Magikiem i nic nie zrozumie na temat broni... więc nie uczą nawet teraz takiego czegoś. Dzieci nie wiedzą jak się trzyma zwykły pistolet, bo zamiast kupić sobie na straganach to wolą przed komputerem siedzieć... ( chodzi mi o pistolety plastikowe na kulki ). Wiedzą jak się gra jedynie w CSa...

Mirex85

2013-03-31, 17:14
co się śmiejecie, lepiej byście tego nie zrobili !

DamianH

2013-03-31, 17:41
normalnynick napisał/a:

teraz na PO - obecnym EDB, nie ma żadnej mowy o broni (chyba,że weźmiesz pod uwagę pojęcie kaliber), prócz tego nie ma nic więcej o tym. Bardziej mówi się o ochronie siebie (schrony itd.)


Wielka szkoda, bo ja miło wspominam przepie**olke w lesie w ramach PO. Choć nie było fajerwerków- strzelanie do celu z kbks i rzuty atrapami granatów- to w połączeniu ze sprawnościówką i, w przypadku niepowodzeń, opie**olem od zawodowych żołnierzy dało nam to jakieś praktyczne pojęcie o tej dziedzinie.

sarkazm

2013-03-31, 18:02
Wk***ia mnie ten cały PSY. Malo mu, że zdominował całego jutuba tą wieśniacką 'piosenką' to teraz jeszcze się odgraża, że będzie strzelał atomówkami.

MarkJoking

2013-03-31, 18:16
Strasza aby im papu wyslali xD to sa gansterzy i zadaja okupu w ten sposob.

andreez91

2013-03-31, 19:26
Ten co tam pisał że nowy jorki i atomówka
Zanim zdążą wystrzelić koreańce jakąś atomówke hamburgery ją zestrzelą pewnie i tak już mają wszystkie satelity wycelowane w ten kraj

kufel01

2013-03-31, 22:04
Do cerastes

Nie wiem kto się naoglądał propagandy ale nawet jesli Korea ma wywiad to co z tego?Mi się wydaje że Kim chce wywołać wojne żeby uciec do Chin bo ma już dosyć życia w tym inkubatorze.Jak chodzi o wywiady to nie jest Mossad wywiadem nr 1??..składanie i rozbieranie beryla czy tam nawet ak to przecież (jesli byłes w wojsku) sam wiesz ze to nie az takie trudne. Ja miałem poligony 2x w miesiącu z dzienno-nocnym strzelaniem i jestem zdania ze kazdy chłopak i dziewczyna powinien takie przeszkolenie przejsc ale widocznie nasz (obsrany) rząd dalej brnie w polityke ogłupiania narodu i zabierania tego co potrzebne do przetrwania (lekcje historii, zasadnicza służba,polityka zagraniczna itd) pozdro

ju...........nx

2013-04-04, 16:53
cerastes napisał/a:



w 5 min. to się nawet dobrze wysrać nie zdążysz :fuck-off:

uczyli.. chyba z wiatrówki albo pistoletu na wodę.
max to kbks na strzelnicach..

fantazja cie chłopie poniosła, broń palna w polskiej szkole :facepalm:
i jeszcze w sali lekcyjnej strzelaliście :kawa:



1. Kbks to też broń.
2. Strasznie dosłownie wziąłeś pojęcie "w szkole". Chodziło mi, że w ramach zajęć.
3. Uczyłem się w szkole (Tak ! W budynku szkoły!) składać, rozkładać i czyścić "kałacha".
4. A zdjęcie poniżej niech będzie dowodem, że mnie nauczyli "w 5 minut" strzelać. (mój drugi pobyt na strzelnicy, po wystrzelonych 13 nabojach w całym życiu, 1 miejsce w miejskich zawodach międzyszkolnych w strzelaniu z kbks-u na 50 metrów z wolnej ręki)