18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proboszcz molestował dzieci przez 6 lat

Cały_Idiota • 2015-06-12, 08:55
Nikt nic nie zrobił choć każdy wiedział...


Nikczemny_Płód

2015-06-12, 14:57
A co to za tragedia? I tak się za pare lat będa pruły jak prześcieradła, więc 5 lat w te czy 5 lat we wte?

:niggasmile:

ta...........95

2015-06-12, 15:00
Zastrzelić, ciało spalić, kości zmielić i kij z tym że to ksiądz.

voidinfinity

2015-06-12, 15:02
ReveN_RV napisał/a:



Pomyśleć że tylu tu antysystemowców :)



W naszym dzienniku / frondzie / gościu niedzielnym / gazecie polskiej coś pisali? ;-)

Yourichi

2015-06-12, 15:07
Piwo za info z TVN. Jedyna słuszna telewizja.

fakswag

2015-06-12, 15:07
Och, miód na moje ateistyczne serduszko <3

mi...........80

2015-06-12, 15:07
No i ch*j że na TVN, a co umniejsza to winie księdza pedofila? Zastanówcie się, święte krowy k***a robią co chcą a motłoch to popiera, ja bym kazał rozstrzelać, na ch*ja taki chwast ma k***a żyć. biedny k***a nie będzie już proboszczem, "grozi mu" to mnie najbardziej rozpie**ala, powinno być "należy się mu" kula w łeb.

Alonso

2015-06-12, 15:11
Spoko spoko. Prezydent Andrzeju Duda nie dopuści, żeby Świętemu Kościołowi i Jego Pasterzom działa się krzywda.

zebra12

2015-06-12, 15:12
Jestem za surowym karaniem pedofilii niezależnie od pozycji społecznej przestępcy.Nie zniosę, jednakże propagandy przeciw kościołowi przemycanej pod przykrywką walki z pedofilią.
Zwróćcie uwagę jednak jak prowadząca akcentuje słowa związane z kościołem: ksiądz, proboszcz. Nie twierdze, ze facet jest niewinny. Kapłan jest podatny na zło jak każdy inny człowiek, a czasami nawet bardziej.Wśród duchownych odsetek odkrytych pedofili jest nikły w porównaniu z innymi środowiskami. Sprawy związanie z księżmi są niesłychanie nagłaśnianie. Rozumiem, że jest to osoba publiczna wzbudzająca u wielu zaufanie, kojarzona z moralnością ale burza przy tych akcjach jest przesadzona. Każdy kto ma łeb na karku zorientuje si, ze coś jest nie tak. Warto pamiętać, że w czasach PRL'u seminaria były głęboko infiltrowane. Celem całej akcji było zniszczenie i zdyskredytowanie kościoła.(Ciekawe dlaczego? Czyżby kościół by ważny dla Polski?) Klerycy-agenci po upadku systemu zostali księżmi a wielu księży-agentów nie ujawniło się. Było im wygodnie i czuli się bezpiecznie. Należy o tym pamiętać bo to głównie oni psują wizerunek tej grupy społecznej - ale nie tylko. Warto spojrzeć na problem z wielu perspektyw i nie przyjmować informacji TVN na wiarę.

Mój pierwszy post - co jest z tym capsolckiem?

voidinfinity

2015-06-12, 15:18
zebra12 napisał/a:

Nie zniosę, jednakże propagandy przeciw kościołowi przemycanej pod przykrywką walki z pedofilią.



Czyli co? Nie informować? :-P

Ja jestem za wolnością słowa - niech prawicowe gadzinówki założą pedo-watch i niech informują o przypadkach pedofilii w innych grupach społecznych.

Niemniej jednak - z jakiegoś powodu tego nie robią :lol:

zebra12 napisał/a:

Mój pierwszy post - co jest z tym capsolckiem?



Nie wolno :-P

Cz...........as

2015-06-12, 15:18
Rodzice chodzili na skargę do dyrektorki?? A gdzie byli ojcowie tych dzieci?? Dlaczego żaden z nich nie "porozmawiał" z pedofilem?? Moim skromnym zdaniem dyrektorka też powinna dostać w pysk...

voidinfinity

2015-06-12, 15:20
josearkadio napisał/a:

Rodzice chodzili na skargę do dyrektorki?? A gdzie byli ojcowie tych dzieci?? Dlaczego żaden z nich nie "porozmawiał" z pedofilem?? Moim skromnym zdaniem dyrektorka też powinna dostać w pysk...



Bo w tym klero-talibanie są miejsca gdzie lepiej położyć po sobie uszy i dać zerżnąć swoje dziecko :krejzi:

inny przykład

zebra12

2015-06-12, 15:20
voidinfinity informować jak najbardziej niemniej nie czujesz tego w powietrzu? Nagonki na kościół?

enavax

2015-06-12, 15:29
@zebra12
No i bardzo dobrze że jest nagonka na kościół, może w końcu wypleni się tą sektę z kraju, chociaż po wyborze Dudy chyba marne szanse...

kley16

2015-06-12, 15:54
Widzicie fakt jest taki, ze pewnie pedofilów łapią codziennie i nawet tu był taki materiał, ze nawet sporo spraw jest przeciwko kobietom. Tylko media akurat przedstawiają jedynie księży, oczywiście popieram akcje, tylko jak już mówimy o pedofilach to niech media przedstawią też innych, takich ludzi jak nauczycielki itd. Nie jest tak, ponieważ to jest atak w religie. W każdej grupie osób zawsze znajdą się odpadki i nie wiem jakbyśmy się starali nie powstrzymamy ich. Ogólnie to powinno się zwiększyć kary np. śmierć za takie przestępstwo. Taka kara powodowałaby, że właśnie wtedy ludzie byliby bezpieczniejsi, nie żadne kamery, czy inne cuda. Za morderstwo z premedytacją i pedofilie- śmierć i w kraju drastycznie zmniejszyłby się odsetek takich przestępstw