18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proboszcz molestował dzieci przez 6 lat

Cały_Idiota • 2015-06-12, 08:55
Nikt nic nie zrobił choć każdy wiedział...


Camelk

2015-06-12, 11:35
Ciekawe dlaczego 6 lat wcześniej go przenieśli na tę parafię ;) .

kozojebca1231

2015-06-12, 11:35
dotykał c*pki, teraz dwanaście lat w dupę !

voidinfinity

2015-06-12, 11:46
Camelk napisał/a:

Ciekawe dlaczego 6 lat wcześniej go przenieśli na tę parafię ;) .



Dobre pytanie - wszak krk jest znany z chronienia dzieciojebców.

Nawet jeżeli to zbieg okoliczności - to i tak nie można wierzyć na słowo ;-)

Oponka napisał/a:

gdzieś, kiedyś słyszałam, że w Czechach sterylizują tych sk***ieli chemicznie. nie można by tak raz na zawsze sprawić, żeby im pyta nigdy nie stanęła? już nigdy, przenigdy? ale żeby się w jajach wciąż zbierało i żeby nie mógł sobie ulżyć :amused:



Oj ziomala - nie na tym polega kastracja chemiczna :lol:

wiki

KlinikaAborcyjna napisał/a:

a do pracy nie poślą jak wiezień nie ma na to ochoty. A czemu? a temu że ma k***a swoje prawa.



Wyobraź sobie, że siedzisz 24h w jednym pomieszczeniu z grupą osób. To są obcy ludzie - nawet jak trochę się zakumplujesz to na pewnym etapie masz dojść.

A praca daje okazję wyjścia, oderwania się od tego.

Z tego co wiem - to więźniowie raczej chcą pracować, tylko tej pracy zwyczajnie w więzieniach nie ma. Proste prace dotyczące napraw, gotowanie itp.

Fragless

2015-06-12, 12:00
knopflerfan napisał/a:

Zaraz będzie gównoburza, że nagonkę na kościół katolicki robimy. Bo to przecież pojedynczy przypadek, to wina dzieci, proboszcz taki biedy... !



Przynajmniej raz na miesiąc słyszy się, że kolejny klecha dobierał się do dzieci. Tu nie chodzi już nawet, że katolicki bo w anglii też się podobnie odpie**ala.

Najlepsze jest to, że katole cisną po muslimach (których w żadnym wypadku nie bronie), że ciupciają 9 letnie dziewczynki, a w kościele katolickim i reszcie chrześcijańskich sekt nie lepiej się dzieje.

Z całym szacunkiem do osób wierzących - to tylko moja opinia.

djjaco89

2015-06-12, 12:06
Za samo udostępnienie czegokolwiek z logiem "TVN" powinno się kończyć BANEM na tym portalu.

Cały_Idiota

2015-06-12, 12:09
djjaco89,
Tak, bo to wszystko spiseG jest. :-P

KlinikaAborcyjna

2015-06-12, 12:31
voidinfinity napisał/a:




Z tego co wiem - to więźniowie raczej chcą pracować, tylko tej pracy zwyczajnie w więzieniach nie ma. Proste prace dotyczące napraw, gotowanie itp.



Kolega zdecydowanie nie zrozumiał przesłania.My ich utrzymujemy a powinni sami zapracować na swe utrzymanie.
Praca dla nich nie ma być lekką i przyjemną. Pokaż który z nich z chęcią pójdzie zapie**alać w kamieniołomach czy cementowni itp.

ProVVe

2015-06-12, 12:44
Każdy pedofil do pieca, ale tylko pedofilia wśród księży jest nagłaśniana bo taka jest prawda... Nie bronię instytucji kościoła bo jej nie trawię, ale trzeba być obiektywnym, a na dodatek ludzie więcej wymagają od księży i maja k***a do tego prawo... Plus jak oni k***a o małżeństwie mogą uczyc czy doradzać... Powinni mieć pensję stała i rodziny k***a, a nie w ch*ja ludzi robić i później im odpie**ala

BongMan

2015-06-12, 12:46
Ksiądz r*cha dzieci? Toż to wiadomość równie zaskakująca jak taka, że kolarz jechał na rowerze a piłkarz kopał piłkę.

voidinfinity

2015-06-12, 12:51
KlinikaAborcyjna napisał/a:


Kolega zdecydowanie nie zrozumiał przesłania.My ich utrzymujemy a powinni sami zapracować na swe utrzymanie.



Lepiej jakby się skupili na resocjalizacji - gdzie praca jest również świetnym narzędziem.

KlinikaAborcyjna napisał/a:

Praca dla nich nie ma być lekką i przyjemną. Pokaż który z nich z chęcią pójdzie zapie**alać w kamieniołomach czy cementowni itp.



Myślę, że byś się zdziwił. No chyba że masz na myśli pracę w systemie KL Auschwitz :-P

Ale tutaj zastanów się - czy np. za alimenty można mordować ludzi :-P

Jason-X

2015-06-12, 13:28
powinni ch*ja za to obcinać ... tak 1 cm od wora ... żeby mu się chciało dalej ale nie miał czym :D

disturbed666

2015-06-12, 14:28
Odstrzelić w p*zdu tych wszystkich sk***synów !

Ma...........gw

2015-06-12, 14:36
Ale on przynajmniej por*chał :(

ReveN_RV

2015-06-12, 14:46
Cytat:

TVN



Pomyśleć że tylu tu antysystemowców :)

mazurpl

2015-06-12, 14:52
Gdzie się podziali liczni obrońcy KK? Co jest wami, pozwalacie by waszych duchownych opluwali? Jak to tak?

Spróbuję was zastąpić. Chrześcijaństwo to nasza wiara i kultura, no i jest lepsze niż islam. I każdy kto ma w dupie Kościół to lewak i ch*j. A pedofile w kościele to zwykła nagonka, nie ma pedofilii w Kościele, blablabla.