18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Problemy z nazewnictwem

wasiuu • 2013-02-08, 14:53
An old man walks into a pub in Scottland, his feet shuffling, his back bent. He drags himself onto a stool and orders a beer. Placing the full glass in front of him, the bartender inquires upon his sad face.
The man answers with a smoky and trembling voice and a Scottish accent:
Ah, tell ya man! This pub, this very pub we're just sitting in. I built it, with me own hands! But do they call me the Pubmaker? Naa! See the wall over there, that protects our town? I built it, with me own hands! But do they call me the Wallmaker? And the bridge, you know, that crosses our river, I built it, with me own hands! But do they call me the Bridgemaker?
But I tell ya, man! YOU FUCK ONE GOAT!

Robajson

2013-02-08, 14:56
A co tam.
Dam piwo, niech ludzie myślą, że jestem taki światowy, cool i trendy, bo znam Angielski :ok:

BongMan

2013-02-08, 15:19
Goatfucker :D
Ale oni przecież alkoholu pić nie mogą.

androgenius

2013-02-08, 15:22
Jak to czytam to słyszę w głowie ten zajebisty akcent :)

Cara_Al_Sol

2013-02-08, 15:33
Wiecie, dlaczego Szkoci noszą kilty?
Bo owce zaczęły spieprzać na dźwięk rozpinanego rozporka.

Crowell

2013-02-09, 00:38
ch*ja masz nie piwo. filmiku jeszcze można nie tłumaczyć, ale 5min na tekst?

burgund

2013-02-09, 00:44
Crowell napisał/a:

ch*ja masz nie piwo. filmiku jeszcze można nie tłumaczyć, ale 5min na tekst?



a co, samemu się nie potrafi?

Sleipnir

2013-02-09, 00:45
Kawal ch*jowy, ludzie dali piwa chyba po, zeby pochwalic sie, ze znaja angielski.

LesniczyLajonel

2013-02-09, 00:49
Kawał krąży w polskiej (wcale nie gorszej pod względem puenty) wersji od zajebiście długiego czasu, ale dam piwo, żeby wyszło, że kumam światowy język.

Crowell

2013-02-09, 00:52
burgund napisał/a:



a co, samemu się nie potrafi?


się potrafi, tylko myślę czasem o innych użytkownikach. oczywiście śmierć idiotom, ale niektórzy znają inne języki, niekoniecznie angielski lub specjalizują się w innych dziedzinach.

zresztą po to wchodzę na polski portal, by nie czytać tego co mogę zobaczyć na angielskich i to znowu po angielsku ;< sadistic obrał ostatnio kierunek gejowskich filmików i słodkich zdjęć, a całość w obcym języku :samoboj:

burgund

2013-02-09, 01:03
Crowell napisał/a:


się potrafi, tylko myślę czasem o innych użytkownikach. oczywiście śmierć idiotom, ale niektórzy znają inne języki, niekoniecznie angielski lub specjalizują się w innych dziedzinach.

zresztą po to wchodzę na polski portal, by nie czytać tego co mogę zobaczyć na angielskich i to znowu po angielsku ;< sadistic obrał ostatnio kierunek gejowskich filmików i słodkich zdjęć, a całość w obcym języku :samoboj:



Wiesz, w obcych językach bo mało teraz dobrego polskiego jest w internecie, a osób pokroju niekrytego krytyka też tutaj się nie chce oglądać... a to że słodkie filmiki itp to raczej taka akcja jak sie działa na demotywatorach, kwejkach i innych portalach, wrzucane jest gówno by się dostało na główną, by mieć piwa itp, jakby to miało jakieś znaczenie w życiu
sam też czasem wrzuce jakiś taki filmik, ale jakoś nie zależy mi na piwach

Cp...........ly

2013-02-09, 01:04
Było ten kawał w różnych opcjach, nawet po polsku.

sebeks

2013-02-09, 01:08
kolejny kawał który poza "napisanym akcentem[sic!]" nie ma absolutnie w sobie nic co tłumaczyłoby wklejanie go po angielsku [może było.pl?]
jak materiał źródłowy jest po angielsku i nie jest to film, zdjęcie i nia ma tam gry słów zrozumiałej tylko po angielsku a chcesz choćby powąchać browara to go k***a przetłumacz
tytuł już potrafiłeś k***a po polaku napisać, umiesz coś jeszcze? może polskiego nie znasz :D

Crowell

2013-02-09, 01:12
burgund napisał/a:



Wiesz, w obcych językach bo mało teraz dobrego polskiego jest w internecie, a osób pokroju niekrytego krytyka też tutaj się nie chce oglądać... a to że słodkie filmiki itp to raczej taka akcja jak sie działa na demotywatorach, kwejkach i innych portalach, wrzucane jest gówno by się dostało na główną, by mieć piwa itp, jakby to miało jakieś znaczenie w życiu
sam też czasem wrzuce jakiś taki filmik, ale jakoś nie zależy mi na piwach



dlatego doceniam kiedy ktoś przetłumaczy coś na nasz język. Sam nie tłumaczę filmików bo to dużo roboty i pal licho jak wleci coś ciekawego po angielsku, ale kurde kawał? Nawet nie znając języka z pomocą translatora i inwencji twórczej można coś nabazgrać :-/ sam znam ludzi, którzy bardzo dobrze znają niemiecki, rosyjski lub francuski, a angielskiego nie mogą się nauczyć. Nie dość, że gdzie się nie obrócisz ciągle ten ubogi język to jeszcze na polskich portalach.

Od tego jest stara gwardia sadola by tępić to frajerstwo z innych portali, które się tutaj zalęgło :jezdziec: do boju! :D

DonGotti

2013-02-09, 02:28
Wieje tu ch*jem, idę stad