18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Problemy techniczne podczas wywiadu

~LegendarnyZiom • 2013-06-06, 12:54
Wywiad z pewną Syryjką, jej synowie zostali porwani. Ich zdjęcia widniały na monitorze, lecz w pewnym momencie włączył się wygaszacz. Trzeba sobie jakoś poradzić i dyskretnie go wyłączyć. :amused: Akcja właściwa od 0:30.


!Timon

2013-06-06, 17:23
@SZAJBAAA

Nie ma alternatywy. Jeszcze. Jak się pojawi to się przeniesiemy. Panta rhei... :)

askar

2013-06-06, 17:28
@khrystall portal ma byc sadystyczny a nie rasistowski itp.
przeciez co tutaj sie dzieje/dzialo w niektorych postach to jakas masakra.
Rozumiem zart o zydach, Wypadki, pokazac jakies zwloki na hardzie ale jaki byl pojazd na innych religiach i rasach (tu ciapaci, tam kozojebcy, j***ni żydzi...) to jest nie do przyjęcia.

"Wielu z Was ostatnimi czasy uczyniło portal z definicji humorystyczny i absurdalny w dużej części portalem antyislamskim (co jest niewątpliwie również dość modne ostatnio)"

Piwo dla Adminów za podjęte decyzje.

Charles_Manson

2013-06-06, 18:00
LegendarnyZiom napisał/a:



Ktoś tu nie umie czytać ze zrozumieniem. :-? Przeczytaj sobie dokładnie jeszcze raz na czym będą polegać zmiany: http://www.sadistic.pl/nowy-taryfikator-ostrzezen-vt204171.htm



Mylisz się, potrafię. Gwoli ścisłości, moja wypowiedź miała zabarwienie czysto ironiczne. Jeden z ostatnich bastionów wolnego słowa, jak to dziś określił jeden z userów, zj***ł się z dniem dzisiejszym. Sadistic poprawny politycznie, tego jeszcze k***a nie grali.

WolfManGoth

2013-06-06, 18:01
ch*jowa decyzja, bo to by samo po kościach się rozeszło, a teraz będą chcieli dodać kanister benzyny do tego już ogniska.

Donaldek

2013-06-06, 18:06
Ehhh a ja właśnie myslałem ze uzytkownicy sadola mają jednogłośne zdanie na temat islamu, a tu proszę, nie wolno ich obrażać, spoko ustalajcie takie zasady a w końcu zostaniecie z nimi sami. YY nie no soryy zostaniecie z sympatykami i ludzmi "tolerancyjnymi" którzy wrzucają tutaj filmiki jak ich kot goni za laserem... Nie do takiego portalu się rejstrowałem.

xarkons

2013-06-06, 18:10
Czekame na nowa odslone sadistica sadystycznie ale z lewactwem... pie**ole ide na kwejka murzynow powyzywac...

GrzesMk4

2013-06-06, 18:14
o ile mnie pamiec nie myli to w piratowanym XP nie ma napisu professional, a tu jest, czyżby ori ?;D

Loaloa

2013-06-06, 18:27
Szczerze mówiąc spodziewałem się jakiegoś "bombowego" wygaszacza.

Korzystając z okazji chciałem podziękować moderatorom za zaostrzenie regulaminu i życzyć konsekwentnego tępienia przepełnionych nienawiścią wpisów. Wolność słowa to jeden z największych darów demokracji, ale korzystanie z niego to również odpowiedzialność za słowa i szacunek do rozmówcy. Portal z założenia skupiający ludzi lubujących się w chamskim humorze, filmikach ociekających krwią i nie uznający żadnych świętości nie może stać się (a ostatnimi czasy się stawał) kolejną przystania dla polityczno-religijnych chuliganów. Rasizm i niepoprawność polityczna w żartach jak najbardziej, nawoływanie do przemocy i agresja - stanowcze nie.

extassy

2013-06-06, 19:27
Czy tylko ja czekałem na wygaszacz z gołą babą ? :P

Donkapi

2013-06-06, 19:52
Guantanamo na sadisticu tego jeszcze nie było.Już nawet tu to dotarło.Porażka.

ki...........lu

2013-06-06, 20:40
Skrzynka wódy że hard zniknie w przeciągu pół roku.

Donaldek

2013-06-06, 22:36
@UP nie tyle zniknie co zostanie zaniechany... :roll:

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-06, 22:43
kilerlulu napisał/a:

Skrzynka wódy że hard zniknie w przeciągu pół roku.



Się nie zakładaj bo zniknie po pół roku + jeden dzień i Centurion Cie znajdzie, a wtedy 500zł nie twoje :D

Riffer

2013-06-06, 22:49
askar napisał/a:

@khrystall portal ma byc sadystyczny a nie rasistowski itp.
przeciez co tutaj sie dzieje/dzialo w niektorych postach to jakas masakra.
Rozumiem zart o zydach, Wypadki, pokazac jakies zwloki na hardzie ale jaki byl pojazd na innych religiach i rasach (tu ciapaci, tam kozojebcy, j***ni żydzi...) to jest nie do przyjęcia.

"Wielu z Was ostatnimi czasy uczyniło portal z definicji humorystyczny i absurdalny w dużej części portalem antyislamskim (co jest niewątpliwie również dość modne ostatnio)"

Piwo dla Adminów za podjęte decyzje.



Portal nie moze byc Rasistowski Czlowiek Moze, murzyn nie moze bo wie ze groszy :trollencjusz: