18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Problemy rodzinne

wowka01 • 2013-07-08, 21:55
Tytułem wstępu. Film przedstawia typową rodzinę z bliskiego wschodu, gdzie doszło do konfliktu rodzinnego między jedną z trzech żon ciapaka, a pozostałymi.

Cały konflikt trwał długo i skończył się dla obu stron tragicznie. Historia ta odbiła się szerokim echem wśród obywateli państw akceptujących poligamię, oraz wywołała burzę wśród dziennikarzy, którzy zadają rządzącym pytanie czy można było uniknąć tej tragedii.

Jedna z żon nie zaakceptowała do końca pozostałych kobiet swojego męża i postanowiła się na nich wyżyć/zemścić/wyrównać rachunki.

Pierwszy film demonstruje tylko namiastkę tego, co stanie się kilka dni później. Możecie tu zobaczyć sam początek konfliktu. Jak możecie usłyszeć mąż wraz z żonami śmieje się ze scen robionych przez żonę. Niestety jak się okaże później, nie będzie im do śmiechu.



Po tej sk***ysyńskiej akcji- nie oszukujmy się i nazwijmy rzeczy po imieniu- koza zaczęła się mścić. Jako jedyna z tego towarzystwa poszła po rozum do głowy i zaczęła się mścić nie tyle bezpośrednio na żonach czy też mężu, a na spłodzonych przez niego dzieciach. Rozwścieczona koza zrobiła coś czego się kozom nie wybacza- wsiadła za kółko i już nie było odwrotu dla jej losu.



Wsiadła i zabiła- i to nie raz.



O morderczyni trąbiły wszystkie media, jej rysopis trafił wszędzie i koza znalazła się w potrzasku. Po 11 dniach i 9 godzinach znaleziono ją na granicy, gdzie próbowała przedostać się do sąsiadującego Izraela.

Sąd skazał ją na śmierć, aby zadośćuczynić śmierć dzieci sąd skazał również na śmierć jej rodzinę wliczając w to jej kuzynów. Egzekucja była wielkim świętem w kraju, którą pokazała każda stacja radiowa.



"Wiecie więc że ja was bawiłem śpiewem swym
Tylko dla zwykłej draki w ogóle prawdy nie ma w tym
To zwykły kawał jest darujcie to już ballady kres"

wowka01

2013-07-11, 11:39
@ Black Pitt
ale masz się do czego przypie**olić, już wyjaśniam.
na pierwszym filmiku jest koza, jednak był Halloween więc się suka przebrała za owcę, a że owca nie jest straszna to się z niej śmiali. na drugim i trzecim samochód prowadzi koza, i to bezapelacyjnie.

Ostatni filmik: "wliczając w to jej kuzynów". Owce to kuzyni i ch*j.

Więc może Ty masz jakieś braki... w wyobraźni. Poza tym pamiętaj, to wszystko jest zmyślone.

Sativis

2013-07-11, 12:05
Za cytat słów Stanisława Staszewskiego leci piwko :D Tylko jakbyś mógł to nie cytuj jego twórczości pod takimi tematami. Z góry dziękuje !

Black Pitt

2013-07-11, 12:08
wowka01 napisał/a:

Więc może Ty masz jakieś braki... w wyobraźni.



Cytat:

wowka01 

Wiek: 24



Wyobraziłem sobie co będzie jak się nie wezmę ze robotę... brrr, znikam popracować, Tobie też bym zaproponował ale chyba długo jeszcze będziesz uwieszony kieszeni rodziców z tak ch*jową wyobraźnią.

Miłego pasożytowania i bez odbioru

admarioo

2013-07-11, 12:24
co jak co ale rodzicom tego dziecka z 2 filmiku nalezy sie swinski karny k...... w dupe !

wowka01

2013-07-11, 12:29
Black Pitt napisał/a:


Wyobraziłem sobie co będzie jak się nie wezmę ze robotę... brrr, znikam popracować, Tobie też bym zaproponował ale chyba długo jeszcze będziesz uwieszony kieszeni rodziców z tak ch*jową wyobraźnią.

Miłego pasożytowania i bez odbioru



ahahaha, znasz mnie lepiej niż ja siebie. Zgrzewka piwa dla Ciebie, bo dzięki tobie dowiedziałem się tylu nowych rzeczy o sobie. :roll:

Michster

2013-07-11, 14:28
Szczerze? Krzywdy dzieci nie zniosę, ale jakoś, jak się patrzy, jak giną młode ciapate, to się samemu banan na ryju kształtuje...

Riva

2013-07-11, 21:06
Opowieść o kozie ,a na końcu filmik z uboju owiec, kozy od owcy nie umieć odróżnić ?!

sati696

2013-07-12, 17:45
Widzę że niektórzy ciapaci lubią słuchać KORNa