18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Problemy rodzinne

wowka01 • 2013-07-08, 21:55
Tytułem wstępu. Film przedstawia typową rodzinę z bliskiego wschodu, gdzie doszło do konfliktu rodzinnego między jedną z trzech żon ciapaka, a pozostałymi.

Cały konflikt trwał długo i skończył się dla obu stron tragicznie. Historia ta odbiła się szerokim echem wśród obywateli państw akceptujących poligamię, oraz wywołała burzę wśród dziennikarzy, którzy zadają rządzącym pytanie czy można było uniknąć tej tragedii.

Jedna z żon nie zaakceptowała do końca pozostałych kobiet swojego męża i postanowiła się na nich wyżyć/zemścić/wyrównać rachunki.

Pierwszy film demonstruje tylko namiastkę tego, co stanie się kilka dni później. Możecie tu zobaczyć sam początek konfliktu. Jak możecie usłyszeć mąż wraz z żonami śmieje się ze scen robionych przez żonę. Niestety jak się okaże później, nie będzie im do śmiechu.



Po tej sk***ysyńskiej akcji- nie oszukujmy się i nazwijmy rzeczy po imieniu- koza zaczęła się mścić. Jako jedyna z tego towarzystwa poszła po rozum do głowy i zaczęła się mścić nie tyle bezpośrednio na żonach czy też mężu, a na spłodzonych przez niego dzieciach. Rozwścieczona koza zrobiła coś czego się kozom nie wybacza- wsiadła za kółko i już nie było odwrotu dla jej losu.



Wsiadła i zabiła- i to nie raz.



O morderczyni trąbiły wszystkie media, jej rysopis trafił wszędzie i koza znalazła się w potrzasku. Po 11 dniach i 9 godzinach znaleziono ją na granicy, gdzie próbowała przedostać się do sąsiadującego Izraela.

Sąd skazał ją na śmierć, aby zadośćuczynić śmierć dzieci sąd skazał również na śmierć jej rodzinę wliczając w to jej kuzynów. Egzekucja była wielkim świętem w kraju, którą pokazała każda stacja radiowa.



"Wiecie więc że ja was bawiłem śpiewem swym
Tylko dla zwykłej draki w ogóle prawdy nie ma w tym
To zwykły kawał jest darujcie to już ballady kres"

jacekmatys

2013-07-08, 22:09
allah akbar i do przodu hahahahahhaaha

te...........1s

2013-07-08, 22:40
A co ci kuzyni winni?... Poj***ne te ciapki, nawet sami siebie wutłukują...

Herhard

2013-07-08, 23:20
he he dobre .Był kebab jest piwo .

wÃ...........da

2013-07-09, 02:05
coÅ› tym o butli pie**oli

Dikson

2013-07-10, 09:42
piwko :D uśmiałem sie

Imper3838

2013-07-11, 03:29
Przynajmniej tam się nie pie**olą z mordercami. U nas to pewnie poszłaby na 5 lat na 25 m^2 łąki, a potem znowu na wolność, a rodzina sprawcy dostałaby zasiłek.

Maynn

2013-07-11, 03:50
Probsy za kazika na koncu. Dopiero w polowie obczailem o co chodzi haha

M_Boro_

2013-07-11, 06:45
Za Kazika Staszewskiego zawsze piwo :)

tomaszlega

2013-07-11, 07:31
Wszystkiemu winna koza, a zabili barana.

thivobuzz

2013-07-11, 07:42
piwko za dobrÄ… historiÄ™ :D

kishon

2013-07-11, 08:18

Black Pitt

2013-07-11, 09:26
Jeśli mnie pamięć nie myli większość użyszkodników uważa że ciapaki pie**olą się z kozami a Ty zrobiłeś wrzutki z owcam.
Nie żebym ich bronił ale coś mi tu śmierdzi osobistym żalem a może zajebistymi lukami w edukacji, na które by wskazywały tagi: ciapaty :: problemy :: koza :: dziecko :: hahaha :: żona

slawek361

2013-07-11, 10:02
Całkiem niezłe pobudzenie wyobraźni i sklejenie filmików :krejzi: