18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba jądrowa w Korei Płn - ciekawy efekt

lobominator • 2013-02-12, 17:58
Jak zapewne wiecie - wczoraj, tj 11.02.2013 Korea Północna przeprowadziła próbną detonację ładunku jądrowego o mocy 7 kiloton. Wybuch spowodował krótkie trzesięnie ziemii o mocy ok. 5 stopni. Mieszkancy Koreii odczuli dość ciekawy efekt:

Akcja od 0:20, ale można obejrzeć całość.

GranatPL

2013-02-12, 22:39
A kto najprędzej i najgłośniej zaprotestował? Ci co swoje jądrówki mają ;]

stery_srh

2013-02-12, 22:47
Rozbawił mnie ten fragment: :mrgreen:
lobominator napisał/a:

...Inny kumpel zerwał się z łóżka i wskoczył do szafy, bo myślał że nas bombardują...


Dobry jest - schować się do szafy w razie bombardowania, zacny schron... no chyba, że to szafa pancerna była. ;-)
Co do reszty tego co napisałeś, to zgadzam się - dzięki zabawom "wielkich" tego świata w żołnierzyki, Ziemia ostro dostała po dupie (największy wpływ ma to na skorupę ziemską, ruchy płyt tektonicznych). A później zdziwienie, że trzęsienia ziemi o niespotykanej dotąd sile, tsunami i inne...
Do tego masa radioaktywnego syfu w całej atmosferze, ale to już bardziej szkodzi nam niż planecie.

androgenius

2013-02-12, 22:59
stery_srh napisał/a:

Rozbawił mnie ten fragment: :mrgreen:

Dobry jest - schować się do szafy w razie bombardowania, zacny schron... no chyba, że to szafa pancerna była. ;-)
Co do reszty tego co napisałeś, to zgadzam się - dzięki zabawom "wielkich" tego świata w żołnierzyki, Ziemia ostro dostała po dupie (największy wpływ ma to na skorupę ziemską, ruchy płyt tektonicznych). A później zdziwienie, że trzęsienia ziemi o niespotykanej dotąd sile, tsunami i inne...
Do tego masa radioaktywnego syfu w całej atmosferze, ale to już bardziej szkodzi nam niż planecie.



Na atomicę to oczywiście lodówka najlepsza a na konwencjonalne szafa styka z naddatkiem, Jonesa nie widziałeś?

Co do Ziemi jako takiej to:

To je planetarium, tego nie rozjebie.
Ale tektonikę połechta i powierzchnię spacyfikuje.

humorhard

2013-02-12, 23:10
Drogi i tak lepsze od nas mają.

Shivley

2013-02-12, 23:32
o niee... znowu ten harlem shake...

asd12033

2013-02-12, 23:41
kruwa to fejk czy nie bo pie**olicie ? byla ta proba zrobiona czy nie ?

ek...........ma

2013-02-12, 23:42
lepsze drogi bo to korea południowa nie północna, na autobusie jest napis, pogooglujcie sobie "baytown bus korea:

Robiqu

2013-02-13, 00:04
coś mi się nie chce wierzyć, że jakiś żółty z korei północnej ma taki dostęp do internetu, żeby zamieścić ten film w sieci :D

Gizmobba

2013-02-13, 00:43
Bądzmy szczerzy kto k***a widział W koreii poółnocnej nowe autobusy i ludzi na ulicy ????

MudPie

2013-02-13, 03:14
bezimienny90 napisał/a:

@pvrs osobiście gardzę ludźmi, którzy chcą się "wybić" (w tym wypadku nazbierać piw) na kimś charakterystycznym ;) powinny być "karne ch*je" na sadolu to może gnoje by się czasem zastanowiły co pisać, bo gówna w komentarzach z dnia na dzień jest więcej.


Negatywy by się przydały to fakt. Forum w standardzie ma taką opcję tylko tutaj jest wyłączona.

quaresma

2013-02-13, 15:37
przecież widać że koleś rusza kamerą 8-)

oc...........an

2013-02-13, 20:03
MudPie napisał/a:


Negatywy by się przydały to fakt. Forum w standardzie ma taką opcję tylko tutaj jest wyłączona.



Lepiej nie, bo tu jest 10krotnie więcej prawicy niż lewicy i nie byłbym w stanie nabijać piwa, bo by mi za avatara minusowali ;)

maciozbb

2013-02-13, 20:09
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/iiPfLvPNpqc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>