18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Prima aprilis

ewenon • 2014-04-02, 18:57
Witam, chciałbym wam przedstwaić sytuację z wczoraj.
Jak wiecie wczoraj był 1 kwietnia czyli Prima aprilis i jak sie złożyło w Lotto byłą ładna sumka do wygrania co mi podsunęło fajny pomysł na żart. Na stronie lotto na żywo obejrzałem losowanie (trafiłem 2 :D ) i spisałem wylosowane numery. Skserowałem swój kupon, przerobiłem na kompie, że trafiłem 5 liczb (żeby nie było aż tak podejrzane) i wydrukowałem kupon na zwykłej czystej kartce co wyglądało naprawde realnie. Tak sie złozyło, że spałem wczoraj u dziewczyny (znamy sie jakieś 2 miesiące) i chciałem ją wkręcic. Robiąc kolacje poprosiłem ją aby sprawdziła czy coś trafiłem. Poszła do pokoju, po chwili do łazienki, wychodzi i mówi, że nic nie trafiłem.
Myślałem, że to żart, ale ona poszła do pokoju i usiadła na kanapie przed TV jakby nigdy nic. Wk***iłem sie niemiłosiernie. Wziąłem orginalny kupon, położyłem jej na kolana i powiedziałem Prima Parilis. Po czym zabrałem swoje rzeczy i wyszedłem trzaskając drzwiami. Myślałem, że to ta jedyna, ale jak sie okazało to jedna z tych szmat co na widok $ puszcza soki.
Mam nadzieje, że wam sie nie trafi taka "dziewczyna" z jaką ja miałem przyjemnosć.
Pozdrawiam.

Rosiuu

2014-04-02, 20:13
brzydka, czy ładna, jedno stado..

crossdressphyxia

2014-04-02, 20:16
Cytat:

Najgorsze jest to, że w otoczeniu tak z 90% kobiet to takie szmaty. Znalezienie dobrej, ułożonej i wiernej kobiety, z którą będzie się też dało normalnie pogadać i która będzie ci poświęcać należyty czas i uwagę graniczy z cudem.



k***a Bonguś, ale Cie jakaś wych*jała ładnie. Ale Ty zamiast zapomnieć i żyć dalej będziesz chodził i pie**olił, jakie to k***y wszystkie i szmaty, co najmniej jakbyś był gimnazjalistą po pierwszym nieudanym dwutygodniowym związku, co wydaje mu się, że widział już wszystko w życiu. Załóż kaptur i nagraj hip-hopową ambitną balladę, jak to Cię baba zrobiła w ch*ja.

Po jakimś czasie człowiek nabiera dystansu, nie stawia fundamentów na ch*jowym podłożu. A nawet w czasie niepowodzenia ma to bardziej w dupie.

A prawda jest taka, że odsetek kurew wśród kobiet jest taki sam, jak odsetek ch*jów wśród facetów. No ale jak się szuka Matki Polki, rodzicielki mych dzieci, kobiety mego życia, słońca mego i gwiazd itp na wiejskiej imprezie, to nie dziwne, że nie wychodzi.

lewoskrzydlowy

2014-04-02, 20:16
k***a nie czaję. Chciała Ci ten kupon zapie**olić, myśląc że Cię zrobi w ch*ja i zgarnie kasę?

Murekkk

2014-04-02, 20:18
Każdego da się przekupić, tylko nie każdy zna swoją cenę.

futro95

2014-04-02, 20:18
Mam nadzieję, że jej nie powiedziałeś i pójdzie zrealizować kupon i zostanie oskarżona o próbę wyłudzenia nagrody czy coś :D

Alaerae

2014-04-02, 20:18
A ja bym nic nie mówił, zar*chał w nocy a następnie odpuścił sobie panne i zostawił ją z myślą "dlaczego?"... Poza tym miałbym nieziemską bekę, wyobrażając sobie, jak w najgorszym przypadku tłumaczy się policji za próbę oszustwa :D

Edit:
@up - Ty ch*jku! :)

razdwatrzy90

2014-04-02, 20:20
Trzeba było się nie pucować, że kupon jest fałszywy. Najadła by się wstydu w kolekturze a może nawet i bagiety za to miała.

caps00

2014-04-02, 20:22
Było jej nie mówić, że to fake. A rzucić ją jak by chciała zrealizować ten kupon i by była afera.

Everizon

2014-04-02, 20:22
Normalka. Laski to straszne bestie. Już się nauczyłem że jak się uśmiecha to tak naprawdę jakby rekin szczerzył zęby :) Nie myśl też że się ożenisz z "tą jedyną"... :) Nie dorośniesz dopóki będziesz tak myślał.

Eliot Imperio

2014-04-02, 20:27
Polecam znalezienie sobie małolatki w wieku maturalnym i uczenie jej wszystkiego od podstaw. Rzadko można taką dorwać, mnie się udało. I fakt, różne k***y się pojawiały, jedne mniejsze drugie większe ale nie tylko kobiety sprawiły że nie ufam dziś praktycznie nikomu z małymi dwoma wyjątkami na moich najlepszych kumpli którzy byli zawsze i nigdy się nie odwrócili.

A co do panny, ch*j jej w dupe. Znaczy to, że i tak byś jej nie dogodził więc szczerze miej wyj***ne w to. Nie ta, to inna a tego kwiatu jest pół światu (niestety 3/4 ch*ja warte). Takie mamy ch*jowe czasy, że ludzie stan posiadania stawiają ponad wszystko i liczy się tylko ile masz hajsu i jakie masz metki na sobie.