18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Prima aprilis

ewenon • 2014-04-02, 18:57
Witam, chciałbym wam przedstwaić sytuację z wczoraj.
Jak wiecie wczoraj był 1 kwietnia czyli Prima aprilis i jak sie złożyło w Lotto byłą ładna sumka do wygrania co mi podsunęło fajny pomysł na żart. Na stronie lotto na żywo obejrzałem losowanie (trafiłem 2 :D ) i spisałem wylosowane numery. Skserowałem swój kupon, przerobiłem na kompie, że trafiłem 5 liczb (żeby nie było aż tak podejrzane) i wydrukowałem kupon na zwykłej czystej kartce co wyglądało naprawde realnie. Tak sie złozyło, że spałem wczoraj u dziewczyny (znamy sie jakieś 2 miesiące) i chciałem ją wkręcic. Robiąc kolacje poprosiłem ją aby sprawdziła czy coś trafiłem. Poszła do pokoju, po chwili do łazienki, wychodzi i mówi, że nic nie trafiłem.
Myślałem, że to żart, ale ona poszła do pokoju i usiadła na kanapie przed TV jakby nigdy nic. Wk***iłem sie niemiłosiernie. Wziąłem orginalny kupon, położyłem jej na kolana i powiedziałem Prima Parilis. Po czym zabrałem swoje rzeczy i wyszedłem trzaskając drzwiami. Myślałem, że to ta jedyna, ale jak sie okazało to jedna z tych szmat co na widok $ puszcza soki.
Mam nadzieje, że wam sie nie trafi taka "dziewczyna" z jaką ja miałem przyjemnosć.
Pozdrawiam.

Lupido

2014-04-02, 19:03
Piwko leci za pomysł. Może się zapamięta i kiedyś przypomni żeby zrobić identycznie :D

adikoles

2014-04-02, 19:24
k***a po 2 miesiącach myślałeś że to ta jedyna ? Co za naiwniak ja pie**ole -.-

Salamanca

2014-04-02, 19:31
k***a aż ciśnienie mi skoczyło po przeczytaniu tego. Co za szmacisko !

ewenon

2014-04-02, 19:31
adikoles napisał/a:

k***a po 2 miesiącach myślałeś że to ta jedyna ? Co za naiwniak ja pie**ole -.-


Dorośnij najpierw potem sie wypowiadaj.

BongMan

2014-04-02, 19:31
ewenon napisał/a:

Myślałem, że to ta jedyna, ale jak sie okazało to jedna z tych szmat co na widok $ puszcza soki.


Paaaanie, zanim znajdziesz tą jedyną to najpierw będziesz musiał przedrzeć się przez całe stada szmat. Przy tym o prawie każdej będziesz myślał, że to ta jedyna. A potem się dowiesz prawdy, jedyna okaże się kolejną szmatą i zostanie kurewskie rozczarowanie. A do tego brak zaufania i szacunku do kobiet, poniekąd słuszny. I to że lecą na hajs to jedna z najmniejszych ich wad. Najgorsze jest to, że w otoczeniu tak z 90% kobiet to takie szmaty. Znalezienie dobrej, ułożonej i wiernej kobiety, z którą będzie się też dało normalnie pogadać i która będzie ci poświęcać należyty czas i uwagę graniczy z cudem. No i w ten sposób, z braku laku, pozostaje zadawać się z takimi, jakie są. Jak śpiewa Coma: "Musiałem tulić brudne ciała suk"...

GuziX

2014-04-02, 20:04
Może jej się nawet nie chciało sprawdzać?

Aikenlól

2014-04-02, 20:05
BongMan, walisz sucharami, czasem pie**olisz, jesteś z Sosnowca, ale dziś prawisz dobrze.

CiociaSmiglo

2014-04-02, 20:07
Jestem w tych 10%. Dobry Boże, dziękuje.

ge...........er

2014-04-02, 20:07
Żal mi cie kolego, za piątke żadnych ogromnych pieniędzy nie płacą.
Jak nie kłamiesz to dupa cie za 7 koła sprzedała :D

byszek

2014-04-02, 20:08
co za k***isko z tej panny. Te szmaty w dzisiejszych czasach naprawdę myślą śluzem z c**y i gównem w głowie. Zero zasad, zero ambicji, zero lojalności, zero uczciwości. Ja jebie!!!

Jab7kO

2014-04-02, 20:10
Ja wczoraj w domu na prima aprilis postanowiłem nasikać do Mirrindy(pomarańczowy kolor to się nikt nie kapnie) ale ch*ja, nikt nie wypił :(
k***a, to chyba przez to, że mieszkam sam. Ehh :(

pakicito

2014-04-02, 20:10
Cytat:

Jestem w tych 10%. Dobry Boże, dziękuje.


czyli brzydka?

Pavmar

2014-04-02, 20:11
CiociaSmiglo napisał/a:

Jestem w tych 10%. Dobry Boże, dziękuje.


Pokaż cycki to się zastanowimy czy rzeczywiście możesz mówić prawdę ;)

ewenon, piękna wkręta z tym kuponem. Jeśli to prawda, to ciesz się, że tak szybko to odkryłeś ;]

BongMan

2014-04-02, 20:12
CiociaSmiglo napisał/a:

Jestem w tych 10%. Dobry Boże, dziękuje.


100% tych 90% mówi to samo...