18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezentuj broń

Pan_Generał • 2013-09-10, 20:43
W związku z dziwną modą, wrzucania różnych dup na sadola, wrzucam ciekawe filmiki o ciekawej tematyce ;)

Cytat:

Dziennikarze, żołnierze, eksperci specjalnie dla portalu polska-zbrojna.pl przedstawiają sprzęt wojskowy, jaki można było obejrzeć podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach.




Karabinek HK416 A5

Michał Sitarski, dziennikarz wojskowy, oraz Naval, były operator GROM, rozmawiają o zmianach wprowadzonych w używanym przez polskich komandosów karabinku HK416 A5 niemieckiej firmy Heckler&Koch.



Killing house

Michał Sitarski, dziennikarz wojskowy, oraz Naval, były operator GROM, rozmawiają o killing house.

http://



Wrzucać więcej?

Pan_Marszałek

2013-09-10, 20:52
Pan_Generał napisał/a:


Wrzucać więcej?



Co to za pytanie? Oczywiście, że tak! :-D

Pan_Generał

2013-09-10, 21:01
Moździerze dla jednostek specjalnych

Michał Sitarski, dziennikarz wojskowy, oraz NAVAL, były operator GROM, rozmawiają o dwóch moździerzach dla jednostek specjalnych – lekkim Antos LRM vz. 99 oraz dalekonośnym Antos-LR.




Karabinek podstawowy MSBS

Michał Sitarski, dziennikarz wojskowy, oraz NAVAL, były operator GROM, rozmawiają o karabinku podstawowym MSBS.



http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/9350?t=Prezentuj-bron

Szron

2013-09-10, 21:01
Fap fap. Psychole wojaczki :D

Kupa_w_majtkach

2013-09-10, 21:28
Uff w końcu jakaś ciekawa wrzuta a nie jakieś j***ne deviant arty. piwo.

sosik

2013-09-10, 23:27
Piweczko za tematykę ;)

Corradolicious

2013-09-11, 08:19
No jak wolisz karabinki od dup to powodzenia w zakladaniu rodziny

Vi...........et

2013-09-11, 08:32
Ten muzyczny wstęp do odcinka brzmi jak Freezing Moon, Mayhem'a.

Herhard

2013-09-11, 09:31
Chcę taki na urodziny ;-)

Peter-Norivotset

2013-09-11, 10:21
W końcu normalny temat, a nie gołe panienki, vinsy i inne ch*jstwa. Twoje tematy zawśze są zajebiste!

hotmuszkiet

2013-09-11, 10:48


To mi się podoba, temat godny sadistica, chociaż nie ma zabijania ciapatych, to są artefakty do tego służące.

Sam miałem przyjemność strzelać z glocka 17, AUG'a (tak fani cs'a - opie**alajcie mi dyszla), oraz z vigneron'a bodaj m2 i mówiąc szczerze każdemu facetowi (zaznaczam FACETOWI nie popierdółce co po 5 pompkach spogląda w lustro) polecam chociaż raz się wybrać na strzelnice, świetna sprawa. Jeszcze lepiej jak macie znajomego który ma zezwolenie i się tym jara (tak było w moim przypadku).

Piwko i j***ć kwejkusów :*

edit: Ten majster z gromu gdyby nie łeb jak żarówka to troszke taki Statham :D

Dr0mg

2013-09-11, 12:22

prosze bardzo tu dużo więcej o samym MSBS

Gonczor

2013-09-11, 13:18
To przy okazji polecę military arms channel. Goście robią recenzje wszelakich konstrukcji strzeleckich, i robią to w sposób wysoce profesjonalny. Widać wiedzę i doswiadczenie:
polska PPSz 43:
watch?v=k3JS1CQFKPc&feature=c4-overview&list=UUZ-qxagOkAmCEP-Tu6YliUQ
i wersja eksportowa beryla na rynek amerykański:
watch?v=JLzMOfCk8yg

Za rok sam zaczynam starania o pozwolenie kolekcjonerskie, może będzie mi dany chociażby własny ostry glock, albo takie cudeńko, jak na ostatnim materiale:
http://fabrykabroni.pl/?d=116

EDIT: Ja pie**olę, to na prawdę mayhem?