18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezent od kota

Radysh • 2012-12-13, 17:52
Dostałem dziś w prezencie, nieobgryzioną.

Kocica oparła się łapkami o moją nogę i robiąc mmmrrrr
próbowała dać mi świeżo złapaną myszkę.

A jak się bidulka zbulwersowała, gdy mychę wziąłem za ogon,
wrzuciłem na szufelkę a później wyniosłem do pieca.



Łowczyni ma prawie 9 lat i jest tak wybredna, że parówek,
nawet tych drogich nie je. Ale instynkt w niej przetrwał.




PS Ma na imię Ka. Kot Ka, dla znajomych Flądra. Możecie ją wielbić! :D

grzechu86tonie

2012-12-14, 15:16
to ladny masz chlew w domu jak myszy sie zalegly

Wilku220

2012-12-14, 15:25
To nie jest żaden prezent ;) Twój kot ciągle Cię obserwuje i doszedł do wniosku, że ch*j z Ciebie a nie myśliwy :)
Mysz, to był taki koci apel w Twoją stronę, żebyś ruszył dupe sprzed kompa i zapie**alał na pole za myszami.
Swoją drogą, skoro takie prezenty trafiają Ci się często, to musisz być j***nym nierobem i ciągle siedzieć na dupie ;)

di...........os

2012-12-14, 15:29
Wilku220 napisał/a:

To nie jest żaden prezent ;) Twój kot ciągle Cię obserwuje i doszedł do wniosku, że ch*j z Ciebie a nie myśliwy :)
Mysz, to był taki koci apel w Twoją stronę, żebyś ruszył dupe sprzed kompa i zapie**alał na pole za myszami.
Swoją drogą, skoro takie prezenty trafiają Ci się często, to musisz być j***nym nierobem i ciągle siedzieć na dupie ;)




k***a, ile razy jeszcze to powtórzycie? Nie czytaliście poprzednich komentarzy, czy po prostu zgadzacie się z przedmówcami?!

rusofil

2012-12-14, 15:37
Moje koty też przynoszą takie bonusy. Ptaki, myszki, norki, od koloru do wyboru. Sama nie wiem, czy to prezenty czy ostrzeżenia. Ale że kotów nigdy za wiele, leci piwko.

Antychryst

2012-12-14, 15:41
nie dziwie się że masz myszy na chacie bo takim upie**olonym dywanem można trzy mioty gryzoni wyżywić

Hannibal_PL

2012-12-14, 15:56
Nawet kot myśli że jesteś oferma pierdoła i nierób komunistyczny. DO ROBOTY chamie spaślony!

WielkiSzuM

2012-12-14, 16:11
Ja pie**ole jakie to k***a słodkie :facepalm:

kothletino

2012-12-14, 16:42
Fajnie mieć myszy na chacie ?

sebeks

2012-12-14, 16:53
powinieneś ją zjeść, w końcu jesteś człowiekiem tego Kota

trauma

2012-12-14, 17:38
Nie ma to jak rozkładać statyw do aparatu, żeby zrobić zdjęcie martwej myszy na szpadlu :lol: Chyba, że to coś na 2 zdjęciu w prawym dolnym rogu to też coś, co kot przyniósł.

Stefan_Sigal

2012-12-14, 17:39
Na miejscu kota sam wolałbym wpie**olić mysz niż jakieś syfiaste parówki ch*j wie z jakiej padliny

borisklinga

2012-12-14, 18:10
twoj kot ka, pewnie została wysterylizowana i nie moze mieć małych, odezwal sie instynkt matki dbajacej o swoje pociechy
jako ze sama ich miec nie moze to "zaadoptowałą" ciebie, taki paradoks
to znak ze kot bardzo się męczy i nie ma to nic wspolnego z wdzięcznościa/prezentami dla ciebie flądro j***na

Fragless

2012-12-14, 19:19
Radysh napisał/a:



A ty każdego kogo kochasz albo chociaż lubisz, posuwasz?
Bo po twoim komentarzu mam takie wrażenie.



k***a, jaki romantyk.

T3rror

2012-12-14, 21:08
Gdybym wrzucał na Sadistic zdjęcie kazdej myszy przyniesionej przez moje dwa kocur to połowa sadola była by z fotami myszy. Się, k***a, zdziwił, że ma kota w domu czy jak?

ByczekSon

2012-12-14, 21:10
Jak kot przynosi ci coś upolowanego przez siebie to to nie jest prezent. Porostu uważa że jesteś niepełnosprytny i sam nic nie znajdziesz do jedzenia