18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawy sierpowy

Ja...........ro • 2013-01-03, 10:06
A masz j***ny lewaku!

KurwaRomantyk

2013-01-05, 16:24
Arashel napisał/a:

Skoro twierdzisz że jestem tępy i nie rozumiem to z łaski swojej sam wykaż się inteligencję i popraw mnie tam gdzie się mylę. To że mnie jakoś nazwiesz i sobie pójdziesz znaczy tyle że sam ch*j wiesz a się odzywasz tylko po to by mnie obrazić.


Ok, do dzieła.
Cytat:

Idąc twoją logiką Stalin tez był nazistą bo lubił socjalizm a jego propaganda mówiła o budowie wielkiego narodu radzieckiego... Jak to wyjaśnisz...?
Ba... Idąc twoją logiką jeśli czujesz się europejczykiem albo ziemianinem to też jesteś nazistą bo lubisz socjalizm i jesteś za siłą narodu europejskiego/ziemskiego.


Z tego co piszesz, to uważasz nacjonalizm za przywiązanie do ojczyzny, tożsamość narodową itp. Pomijasz oczywiście najważniejsze aspekty, które sprawiają, że ta ideologia jest popie**olona. Nacjonalizm w każdej formie jest zły, nie istotne czy narodowy-socjalizm, faszyzm, czy ukraiński nacjonalizm.

ellsworth

2013-01-05, 17:00
Arashel napisał/a:


Ale ten co do gazu prowadził to narodowy SOCJALISTA...


Tak, tak, a NRD, jak sama nazwa wskazuje, było państwem demokratycznym. Nazywać to się mógł nawet ufoludkiem i co to zmienia? "Po czynach ich poznacie".

Ork.Fajny

2013-01-05, 17:16
k***aRomantyk napisał/a:

Z tego co piszesz, to uważasz nacjonalizm za przywiązanie do ojczyzny, tożsamość narodową itp.


To co napisałeś to właściwie jedyne rzeczy w nim zawarte.
Choć można by rozmyślać nad tym jak definiujesz "tożsamość narodową".

k***aRomantyk napisał/a:

Pomijasz oczywiście najważniejsze aspekty, które sprawiają, że ta ideologia jest popie**olona. Nacjonalizm w każdej formie jest zły, nie istotne czy narodowy-socjalizm, faszyzm, czy ukraiński nacjonalizm.


Gościu... Czy ty k***a nie umiesz czytać...? Poprosiłem ciebie o jakiekolwiek wyjaśnienie tego a nie ponowne ogólne stwierdzenie że nacjonalizm jest zły bo jest zły... Po raz kolejny mówisz coś bez żadnych argumentów, bo powiedzenie że pomijam coś bez powiedzenia czego traktuję niezbyt poważnie.
Więc. Ale podaj jakieś sensowne przykłady wskazujące że nacjonalizm to domena prawicowa...
Oraz musisz jakoś mi tu sensownie wyjaśnić, skoro uważasz nacjonalizm za nieodłączną część prawicy, jakim cudem uważasz że socjalizm gospodarczy Hitlera i Mussoliniego ma coś wspólnego z wolnym rynkiem, wolnością każdego człowieka na terenie danego kraju bez względu na demokratyczne głosowania itp. Bo to są właśnie sprawy związane z prawicowością.

ellsworth napisał/a:

Tak, tak, a NRD, jak sama nazwa wskazuje, było państwem demokratycznym. Nazywać to się mógł nawet ufoludkiem i co to zmienia? "Po czynach ich poznacie".


Proszę cię bardzo:
Podwyższenie podatków, wprowadzenie przymusowych systemów opieki zdrowotnej, edukacji i ubezpieczeń, obowiązkowa służba wojskowa, centralne sterowanie produkcją dóbr w fabrykach na terenie rzeszy, pojawianie się już tylko państwowych fabryk albo fabryk wpływowych ludzi powiązanych z władzą, rozrost prawa o zasady łamiące rzymską zasadę "chcącemu nie dzieje się, krzywda", czyli zakazy używek zmuszanie do bezpiecznych zachowań, pojawienie się szerokiego prawa budowlane i jednolicenie wyglądu budynków.
No i masz. Koronne działania charakteryzujące lewicowe grupy.

KurwaRomantyk

2013-01-06, 08:53
Arashel napisał/a:


To co napisałeś to właściwie jedyne rzeczy w nim zawarte.


Wybacz, jednak wziąłem cię za kogoś obeznanego, któremu nie muszę tłumaczyć dlaczego tak jest. No więc postaram się napisać w miarę prosto, jak 5latkowi. Nacjonaliści uważają swój kraj za najlepszy, a każdy inny za ch*jnie - w takim świecie co chwila wybuchałyby wojny, bo każdy chciałby jak najwięcej dla swojego kraju. Poza tym, mało to przykładów, że Nacjonalizm to zbrodnicza ideologia? Bo albo jesteś kretynem, albo omamionym fanatykiem ignorującym ważne wydarzenia.
Arashel napisał/a:


...Ale podaj jakieś sensowne przykłady wskazujące że nacjonalizm to domena prawicowa...
Oraz musisz jakoś mi tu sensownie wyjaśnić, skoro uważasz nacjonalizm za nieodłączną część prawicy...


Gdzie ja k***a napisałem, że uważam Nacjonalizm za nieodłączną część prawicy? Masz Schizofrenię, czy jak?

Ork.Fajny

2013-01-06, 17:07
k***aRomantyk napisał/a:

Wybacz, jednak wziąłem cię za kogoś obeznanego, któremu nie muszę tłumaczyć dlaczego tak jest. No więc postaram się napisać w miarę prosto, jak 5latkowi. Nacjonaliści uważają swój kraj za najlepszy, a każdy inny za ch*jnie - w takim świecie co chwila wybuchałyby wojny, bo każdy chciałby jak najwięcej dla swojego kraju.


Każdy zdrowy człowiek ma w swojej naturze zakodowane że on i jego najbliżsi są najważniejsi i ich przerwanie się tylko liczy. Nacjonalizm to po prostu rozciągnięcie tego normalnego zwyczaju.

k***aRomantyk napisał/a:

Poza tym, mało to przykładów, że Nacjonalizm to zbrodnicza ideologia? Bo albo jesteś kretynem, albo omamionym fanatykiem ignorującym ważne wydarzenia.


I oczywiście nacjonalizm polaków pod zaborami w szeregach AK/NSZ, pierwszej nieskażonej solidarności, też jest zbrodniczym czymś co należy potępić...?
I kto tu się powinien leczyć.

k***aRomantyk napisał/a:

Gdzie ja k***a napisałem, że uważam Nacjonalizm za nieodłączną część prawicy? Masz Schizofrenię, czy jak?


Może ty się zastanów w jaką dyskusję się włączasz? Na poprzedniej stronie stwierdziłem do Nowego Świata że zgodnie z jego logiką Stalin także był nacjonalistą bo mówił o narodzie sowieckim a jego logika także mówi że nacjonalista = prawica = nazizm.
Więc skoro włączasz się do dyskusji po jego stronie w sposób na "no chyba cię poj***ło" to zakładam ze się z nim zgadzasz. stąd takowy wniosek że jesteś jednym z tych co nacjonalizm widzą tylko w prawicy.