18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawy sierpowy

Ja...........ro • 2013-01-03, 10:06
A masz j***ny lewaku!

Fuuma

2013-01-03, 22:03
No bo tylko prawdziwa prawica potrafi napie**alać dzieci ! 8)

Ork.Fajny

2013-01-03, 22:30
ellsworth napisał/a:

Jakież to popularne wśród nacjonalistów i wszelkiej masy faszystów - walczyć tylko z bezbronnymi, do gazu zapędzać bogu ducha winnych ludzi. No po prostu kwintesencja tej ideologii.


Ale ten co do gazu prowadził to narodowy SOCJALISTA...

Koniec Świata

2013-01-03, 23:02
@up

Narodowy socjalista, nacjonalista, ulubieniec skrajnej prawicy na całym świecie.

whorejp

2013-01-04, 00:17
Koniec Świata napisał/a:

@up

Narodowy socjalista, nacjonalista, ulubieniec skrajnej prawicy na całym świecie.



socjalista - prawica :homer:

Koniec Świata

2013-01-04, 00:48
whorejp napisał/a:



socjalista - prawica :homer:



nacjonalista - prawica.

omicronns

2013-01-04, 00:55
ellsworth napisał/a:


Jakież to popularne wśród nacjonalistów i wszelkiej masy faszystów - walczyć tylko z bezbronnymi, do gazu zapędzać bogu ducha winnych ludzi. No po prostu kwintesencja tej ideologii.



Najlepszym tego przykładem jest sprzeciwianie się aborcji przez konserwatystów.

Persil1

2013-01-04, 01:12
Piwko za podpis. Nie ma sensu lewactwa tępić, bo głupie i się żachnie, zapluje hitlerem i zacznie nad sobą użalać. Trzeba wykpić i wyśmiać.

whorejp

2013-01-04, 02:00
Aha, zapomniałam

ellsworth napisał/a:


Jakież to popularne wśród nacjonalistów i wszelkiej masy faszystów - walczyć tylko z bezbronnymi, do gazu zapędzać bogu ducha winnych ludzi. No po prostu kwintesencja tej ideologii.



Wypowiedź Winnickiego do Hartmana...
Cytat:

Ja sobie ostatnio tak stwierdziłem, że frustracja lewicy... można ją mierzyć w adolfach. To znaczy jak lewica jest bardzo sfrustrowana to wtedy właśnie pojawia się Hitler, pojawia się faszyzm, pojawia się nazizm. To wszystko co nie jest lewackie, lewicowe jest faszystowskie. Myślę, że za tą wypowiedź to panie profesorze... tak 6 na 10 w skali adolfów.



... ja wypowiedź ellsworth'a oceniam na 8 adolfów. 8-)

Ork.Fajny

2013-01-04, 08:32
Koniec Świata napisał/a:

nacjonalista - prawica.


Idąc twoją logiką Stalin tez był nazistą bo lubił socjalizm a jego propaganda mówiła o budowie wielkiego narodu radzieckiego... Jak to wyjaśnisz...?
Ba... Idąc twoją logiką jeśli czujesz się europejczykiem albo ziemianinem to też jesteś nazistą bo lubisz socjalizm i jesteś za siłą narodu europejskiego/ziemskiego.

KurwaRomantyk

2013-01-04, 11:12
Arashel napisał/a:


Idąc twoją logiką Stalin tez był nazistą bo lubił socjalizm a jego propaganda mówiła o budowie wielkiego narodu radzieckiego... Jak to wyjaśnisz...?
Ba... Idąc twoją logiką jeśli czujesz się europejczykiem albo ziemianinem to też jesteś nazistą bo lubisz socjalizm i jesteś za siłą narodu europejskiego/ziemskiego.


Jesteś tępy, czy tylko udajesz?

Ork.Fajny

2013-01-04, 12:13
Skoro twierdzisz że jestem tępy i nie rozumiem to z łaski swojej sam wykaż się inteligencję i popraw mnie tam gdzie się mylę. To że mnie jakoś nazwiesz i sobie pójdziesz znaczy tyle że sam ch*j wiesz a się odzywasz tylko po to by mnie obrazić.

Malix

2013-01-04, 15:50
Przestańcie karmić lewaków, oni tylko na to czekają żeby was zniżyć do swojego poziomu, a następnie pokonać doświadczeniem.

Ja...........ro

2013-01-04, 19:23
Ależ pie**olicie, a wstawilem tylko idiotyczny podpis :krejzi: