18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawy Sektor dyskutuje z prokuratorem

Hauer88 • 2014-02-27, 16:11
Do incydentu doszło po tym, jak ludzie poskarżyli się aktywiście Prawego Sektora na bezczynność prokuratora, który nie spieszył się z aresztem człowieka oskarżanego o uduszenie kobiety.




To nie pierwsza tego typu "akcja" wołyńskiego Prawego Sektora. Wcześniej ten sam aktywista przybył na posiedzenie urzędników w Równem uzbrojony w automat Kałasznikowa:

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/rowne-aktywista-prawego-sektora-przyszedl-z-automatem-kalasznikowa-na-posiedzenie-urzednikow

piotrek_WRO

2014-02-27, 19:29
Baty to by były jakby go Lanosem w gazie jebneli

sadol18

2014-02-27, 19:40
Mam ochotę zrobić tak z tuskiem

Jeniec662

2014-02-27, 19:55
Mam nadzieję , że ci wszyscy nacjonaliści będą leżeć 2 metry pod ziemią w młodym sosnowym lasku...

Konradzig

2014-02-27, 20:08
Dobrze, że mu brzucha nie rozpruł banderowca pie**olony

Aldous

2014-02-27, 23:52
Właśnie dlatego cały ten czas byłem głęboko sceptyczny do tej całej rewolucji. Nie zrozumcie mnie źle, nie popieram Janukowycza ni skorumpowanych do szpiku elit, ale historia już tyle razy pokazała, że gdy tłuszcza weźmie się za "rewolucję" to prędzej czy później istniejące prawo zastępuje prawo dżungli (czytaj silniejszej bandy) a takie obrazki jak powyżej są już tylko naturalną koleją rzeczy. Tak się bawili w 1789 we Francji, w 1917 w Rosji i pewnie nie raz się to jeszcze powtórzy. Majdan tylko na pozór był zorganizowaną strukturą, ale w rzeczywistości wszystko oparte było jedynie na wierze we wspólną idee zakładającą uczciwą współpracę działaczy politycznych, społeczeństwa i osób które moglibyśmy nazwać "zbrojnym ramieniem". Ale jak można wierzyć w szlachetne intencje paramilitarnych bojówek, które samozwańczo, bez żadnych rozkazów, zbroją się i ogłaszają stróżami porządku? Pytanie tylko jakiego porządku? Przecież jeszcze do niedawna władzę sprawowała tam partia Janukowycza do spółki z Socjalistyczną Partią Ukrainy i Komunistyczną Partią Ukrainy, skoro rządzili to chyba ktoś ich wybrał, a ludzie ci raczej nie rozpłynęli się w powietrzu. Czy przypadkiem grubas który bije tego faceta nie wczuwa się aby w rolę proletariatu wymierzającego sprawiedliwość burżujowi? Jak widać Ukraina też ma swoich czekistów, którzy mogą sobie teraz poużywać ile chcą, politycy robią dobrą minę do złej gry bo co mają zrobić, świat patrzy przez palce bo miało być tak pięknie a jest cyrk, w dodatku jutro albo pojutrze Krym odpłynie do Rosji albo sami się tam pozarzynają.

Zauważcie proszę jak, np. Kliczko bardzo aktywnie angażował się w ruch na rzecz euromajdanu, wierzył że wszystko będzie wyglądać tak jak w czasie pomarańczowej rewolucji z 2004, że nastąpi bezkrwawy przewrót zmieniający kurs polityki kraju. Jednak gdy na ulicach zaczęły płonąc samochody i wznosić się barykady, a miasto zaczęło przypominać bardziej Czeczenie to o dziwo liderzy stali się jakoś mniej widoczni i skorzy do żarliwych wystąpień. Wszyscy wiedzą że wszystko co tylko mogło pójść źle to poszło źle, sytuacja w kraju całkowicie się zdestabilizowała, organy państwowe przestały praktycznie istnieć a hrywna dosłownie pikuje na łeb. Gospodarka w kilka dni stanęła na krawędzi bankructwa i przymierza się do dużego kroku w przód (żaden bank nie chce pożyczyć Ukraińcom pieniędzy nie mówiąc już o pomocy z Rosji i... Unii od której się przecież zaczęło) roztaczając widmo biedy przy której czasy sprzed kilku miesięcy ludzie będą wspominać z rozrzewnieniem. Do tego w siłę rosną populistyczni radykałowie, więc Kliczko i reszta będą mieli szczęście jak za 3-4 lata nie zażądają ich głów na tacy...

Avans

2014-02-28, 02:15
sa podobni do nas troche, w sensie rosjanie.
A co wyszło? gówno
sikorski wystąpił potem sie zmienilo bbc chwali itak dalej ale po co? i tak zostaniemy obciazeni dlugiem ukrainy a premier sie boi putina. tak jest i co zrobisz, jak cos bedzie nie halo to nam kurki odlacza od gazu i cala gospodarka pie**olnie

i szkoda mi tych slowian w ukrianie ktorzy zostali zamordowani