18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawo i Sprawiedliwość

lysout • 2015-11-18, 06:24
Z ostatniej chwili:
Kancelaria Prezydenta Andrzeja Dudy nie podała jeszcze terminu złożenia wniosku o kanonizację Mariusza Kamińskiego.

C.Z.E.S.I.E.K

2015-11-18, 07:21
Chore ale prawdziwe.
Swoją drogą nie rozumiem jak można uniewinnić gościa nie skazanego prawomocnym wyrokiem. Co k***a następne, Nasz marionetkowy prezydent będzie odpusty na rok w przód dawać, albo sakrament święcenia z woli prezesa kalksteina-kaczyńskiego udzielać będzie.

nowynick

2015-11-18, 08:27
I się k***a zaczął cyrk nierządów PiSu... 8 lat temu było to samo: cwaniactwo, kolesiostwo i krętactwo. Mam wrażenie, że na tę partię głosowali bardzo młodzi, którzy tego syfu nigdy nie znali i ludzie wyjątkowo starzy z ostrymi przypadkami amnezji...

C.Z.E.S.I.E.K

2015-11-18, 09:05
@Up

O dziwo zgodnie ze statystykami po wyborach pisiory wśród młodzieży (18-29 lat) nie mieli druzgocącej przewagi.
pIs 26%, Kukiz 20%, Korwin 16%, a po 14%.

Problem jest w każdej innej grupie wiekowej. Jeszcze w 30-39 to tylko 7% nad po, a w 60+ masz już 20% przewagi.

Najlepsze jest to, że od dnia po wyborach na palcach jednej ręki mógłbym policzyć ludzi których spotkałem i cieszyli się z wygranej pisiorów. Każdy k***a narzeka i co lepsze mało kto do głosowania na partię kalksteina-kaczyńskiego się przyznaje.

Nie chciałbym wyjść na mąciciela i wichrzyciela, ale uważam, że w Naszym kraju przydałby się drobniutki przewrocik. Najlepiej wprowadzenie Monarchii konstytucyjnej.

nowynick

2015-11-18, 09:38
czesiek99 napisał/a:

Najlepiej wprowadzenie Monarchii konstytucyjnej.




może i byłoby to jakieś wyjście, ale biorać pod uwagę kto w tej chwili rządzi będziey mieli króla Jarosława I.... :shock: , a wtedy to ja z tego kraju wypie**alam szybciej niż uchodźca z Syrii...

iamthelaw

2015-11-18, 10:23
Ja przewidziawszy co będzie poszedłem na kurs czeskiego. Posiedzę tu pewnie jeszcze z rok a później przenoszę się do normalności.

Cz...........as

2015-11-18, 10:32
Naprawdę woleli byscie zeby to PO wygrało? Mieliscie za mało dymania w dupę? Dużo lepiej nie będzie ale mam nadzieję ze chociaż troszeczkę... j***ć PO i PiS, bić k***y i złodzeji. Liroy na premiera :-)

dzikaKunaW_agrescie

2015-11-18, 11:25
Wszyscy narzekać potrafią ale przy frekwencji na wyborach jakoś tego nie widać.

C.Z.E.S.I.E.K

2015-11-18, 11:47
@Up
Dzieje się tak ponieważ minimum 1/3 społeczeństwa uważa, że ich głos jest gówno wart (częściowo racja), a swoje oburzenie przejawiają nie idąc glosować. To samo jak walka z is przy pomocy ulotek i zmieniania zdjęcia profilowego.

@2Up
Po 8 latach rządu po przynajmniej wiedzieliśmy czego się spodziewać. Już pare miesięcy przed wyborami było jasne, że pisiory dojdą do koryta, ale liczyłem na to, że unikniemy władzy absolutnej w rękach jednej partii, i tym miejscu robi się ku*asówa. Tym bardziej, że chcą pozbyć się wszystkiego co może im zagrozić. Myślę tu o cofnięciu wyboru na sędziów Trybunału Konstytucyjnego (bo byli wybrani za rządów po), a jeśli to nie wyjdzie wywalą TK na margines i już nie będzie bata na pisiorów.

@Dn
Pewnie, że masz rację.
Po prostu marzyłem/ marzę, że zobaczę jakąś inną władzę w Polsce. Kumuna była, byłego aws (po/pis) też mam już dość, a może warto czasem zaryzykować i postawić na coś innego.... a niech będzie kapitalizm.

Już kiedyś urodził się mi pomysł w głowie na rozwiązanie problemu naszego wspaniałego, aczkolwiek nieudolnie zarządzanego Państwa Polskiego. Jak skończę to nie omieszkam się podzielić.
Ale jeden z pomysłów powinien się bardziej obeznanym w temacie spodobać. Mianowicie, poza wprowadzeniem jednego człowieka stojącego na czele Państwa (akceptującym, lub wetującym ustawy) ciekawym rozwiązaniem byłoby zastąpienie posłów przedstawicielami regionów (połączenie kilku powiatów) natomiast senatorów przedstawicielami województw. Tak mam na myśli uczynienie Marszałków wojewódzkich senatorami.
I tak problem wyborów parlamentarnych częściowo rozwiązałby się, że już o prezydenckich nie wspomnę. Dodatkowo byłaby możliwość rezygnacji z systemu partyjnego. Monarcha nie rusza dupy z kraju, a wybrani przez Radę Marszałkowską ludzie reprezentują Polskę.
Na teraz to tyle herezji .......

bosslolkowy

2015-11-18, 12:00
@up- głos 50% ludzi nie jest gówno wart. Jakby 50% ludzi poszło np zagłosować na razem to byśmy mieli komune znowu, jakby poszli na Janusza to kapitalizm, a jak na PIS/PO to to samo co do tej pory.
Problem w tym, że ludzie się w ogóle nie interesują. Był tutaj taki odcinek Matura to bzdura, gdzie ludzie nawet nazwiska obecnej/byłej premier nie znali. Masakra.

macior13

2015-11-19, 00:09
a ktoś przypomniał sobie kto i za co skazał Kamińskiego? ....

sa...........os

2015-11-19, 00:24
czesiek99 napisał/a:

@Up

Najlepsze jest to, że od dnia po wyborach na palcach jednej ręki mógłbym policzyć ludzi których spotkałem i cieszyli się z wygranej pisiorów. Każdy k***a narzeka i co lepsze mało kto do głosowania na partię kalksteina-kaczyńskiego się przyznaje.



Widocznie mieszkasz na północy. Na południu na te mendy zagłosowały wszystkie cymbały, które potrafiły samodzielnie zrobić znak krzyżyka (a z tego co zaobserwowałem, pomimo szczegółowej instrukcji na karcie wyborczej, czym jest krzyżyk i jak powinno się go malować, wielu i tak miało problemy i musiało dzwonić do przyjaciół... dobrze że ten PiS wygrał, bo znowu by wyszło na to że wybory sfałszowane).
Założę się, że po tym bzdurnym, populistycznym exposé, ludzie wciąż twierdzą że to jest partia prawicowa (już wcześniej załamywało mnie, że tych katolewaków tak się określa... zreszą to już nawet nie jest lewica, a interwencjonizm...). k***a, przecież te tępaki, nim całkowicie zniszczą gospodarkę, zaserwują nam powrót do PRLu...
Ja pie**olę, jaki ten naród jest tępy że dopuścił do władzy tych socjalistycznych jemiołów... Jak trzeba być głupim żeby kupić te bzdety...

Avans

2015-11-19, 00:42
@santctu
wez sie w beret pie**olnij z tym hatespeechem
kto wygral wybory to wygral, i tak zrobisz co bedziesz chcial, ja tam sie wladza nie przejmuje

sa...........os

2015-11-19, 00:44
Cytat:

wez sie w beret pie**olnij z tym hatespeechem
kto wygral wybory to wygral, i tak zrobisz co bedziesz chcial, ja tam sie wladza nie przejmuje



To już nakazali noszenie moherowych beretów!? aaa, k***a, zagłada, wszyscy zginiemy...