18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawie zabicie dziecka spadającym gruzem

fantastico • 2017-04-25, 02:31
Dziecko na hulajnodze prowadzone dziadkiem unika śmierci.Spadający głaz niewątpliwie by je zniszczył. A obok zaparkowane było białe BMW.


sorra18

2017-04-25, 10:04
Co za typ od tego jest j***na poczekalnia zeby pewne materialy np ch*jowe zostaly wyfiltrowane. To ze materialy fantastika ida dalej swiadczy juz tylko o uzytkownikach portalu. Ja pie**ole na sadistiku to juz cymbal j***ny cymbala pogania.

robert357

2017-04-25, 11:31
mp0011 napisał/a:

Ten głaz nie spadł sam z siebie (kilka metrów od budynku), tylko został rzucony z dachu przez autochtoniczną gimbazę.



A może po prostu jakiś cygan sobie zrobił chwilę przerwy na kanapkę i mu wypadła z rąk, bo właściciel mieszkania wrócił wcześniej?

Tafariel

2017-04-25, 12:05
W.S.N.R. napisał/a:

@up Gdyby choć jeden z tych tematów był interesujący, ale to są generyczne filmy z wypadków i pobić. Nic ciekawego.

O tym, czy coś jest ciekawe, decyduje niebanalność.



No k***a to w takim razie twoje wstawki są aż tak niebanalne, że nikt ich nie chce oglądać, wszystko wpie**olone w suchary albo do klopa :idzwch*j: Pewnie pisałeś ten komentarz w monoklu i cylindrze koneserze sadyzmu :mrgreen: Żal dupe ściska po prostu i tyle. Nie podobają się wstawki to nie odpalam. Tak jak z twoimi wrzutami robi 90% Sadola :lodowka:

czajka

2017-04-25, 12:31
@fantastico, o którym BMW mowa? "3 - F30" czy "X5 - F15" ?

fantastico

2017-04-25, 12:33
@Up pierwszoplanowe ;) Drugiego nie zauważyłem ale nie jest tak ważne ;)

abadon

2017-04-25, 12:59
Tak to jest jak panienki remont robią.

Wiewór

2017-04-25, 13:05
Dziadek zamiast łapać gówniaka i speirdalac to stoi się lampi o co kamen. Co za debil:D zero instynktu samozachowawczego.

nwonigers

2017-04-25, 14:15
WSNR ja ogladajac te materialy tez sie nudze, ale wyczerpuja znamiona sadyzmu nie to co wiekszosc kwejkowych wrzut innych uzytkownikow wiec nie moge powiedziec zlego slowa. A dlatego one sa nudne bo sie do tego przyzwyczajamy. Mnie juz nawet nie ciesza kolejne egzekucje w HD isis. sa slabe nudne. czlowiek zawsze szuka czegos wiecej. Ale sa rozni uzytkownicy, niektorzy sa nowi i trzeba ich uczyc sadyzmu od lzejszych rzeczy.

T0B1

2017-04-25, 19:46
W.S.N.R. napisał/a:

@up Gdyby choć jeden z tych tematów był interesujący, ale to są generyczne filmy z wypadków i pobić. Nic ciekawego.

O tym, czy coś jest ciekawe, decyduje niebanalność. Wypadki, pobicia i morderstwa już dawno powinny mieć na tym portalu tematy zbiorcze, a z przesiewu powinny zostawać tylko takie, w których jest naprawdę coś ciekawego, nietypowego, niezwykłego. Jasne, ktoś powie: każda śmierć jest wyjątkowa... A ch*j jak słonia nos, a nie wyjątkowa. Śmierć jest banalna. Chcesz poczuć śmierć? Otwórz sobie zamrażalnik i wyciągnij golonkę, a potem zamknij oczy i pocałuj. Taka jest śmierć. Natomiast jeśli ktoś umiera przez wybuch szambowozu albo słup uliczny spada na bogu ducha winnego przechodnia albo chociaż paralotniarz pada ofiarą orła z przerostem ambicji... O, takie coś byłoby ciekawe :) A resztę może wreszcie mądry mod posłałby do zbiorczych...


Jesteś tutaj nie od dziś, coś tam nawet czasem wrzucasz, a nadal chyba nie rozumiesz ideii tej strony. Sam napisałeś, że każda śmierć jest wyjątkowa, ja od siebie dodam, że każdy wypadek, pobicie, czy inna rzecz wpasowująca się w czarne klimaty tej strony też ma w sobie coś unikalnego. No i od tego jest sadol, żebyśmy sobie takie materiały mogli oglądać. Jak dla ciebie to wszystko jest już nudne i powtarzalne, to może pora zmienić serwis rozrywkowy - kwejk jest niedaleko.

W............R.

2017-04-25, 20:52
@ups Dzięki za odpowiedzi :) ja po prostu już chyba znalazłem na sadisticu to, czego szukałem, kiedy tu przyszedłem po raz pierwszy... i już go nie potrzebuję. Pomogliście mi to szybciej zrozumieć :) Miłego oglądania postów fantastico :) Ja pewnie jeszcze z nudów czasem będę się pojawiał, żeby przejrzeć "dzień po dniu".

HalfGod

2017-04-25, 21:12
młoda w czarnej odzianiu rzuciła pustakiem

socjalmmv

2017-04-26, 00:08
manna z nieba dla cyganów

MgrMajster

2017-04-26, 16:16
Znowu jakiś pustak na bmw poleciał :)

feler93

2017-04-26, 20:11
Truman show.