18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Prawie zabicie dziecka spadającym gruzem

fantastico • 2017-04-25, 02:31
Dziecko na hulajnodze prowadzone dziadkiem unika śmierci.Spadający głaz niewątpliwie by je zniszczył. A obok zaparkowane było białe BMW.


hellbwoi

2017-04-25, 02:36
Nikt tam zbytnio inteligencją nie grzeszy... stoją i patrzą czy spadnie więcej pewnikiem...

W............R.

2017-04-25, 03:16
Czy mógłby mi ktoś podać definicję spamu, bo ja chyba czegoś nie rozumiem?...


nwonigers

2017-04-25, 03:24
up nie kazdy lubi jego opisy, ale pomijajac fakt, ze fantastico jako jeden z nielicznych dba o nas dostarczajac dziennie jedyne materialy godne tej strony to moze powinienes siedziec cicho i po prostu sie delektowac, a nie szukac dziury w calym?

W............R.

2017-04-25, 03:32
@up Gdyby choć jeden z tych tematów był interesujący, ale to są generyczne filmy z wypadków i pobić. Nic ciekawego.

O tym, czy coś jest ciekawe, decyduje niebanalność. Wypadki, pobicia i morderstwa już dawno powinny mieć na tym portalu tematy zbiorcze, a z przesiewu powinny zostawać tylko takie, w których jest naprawdę coś ciekawego, nietypowego, niezwykłego. Jasne, ktoś powie: każda śmierć jest wyjątkowa... A ch*j jak słonia nos, a nie wyjątkowa. Śmierć jest banalna. Chcesz poczuć śmierć? Otwórz sobie zamrażalnik i wyciągnij golonkę, a potem zamknij oczy i pocałuj. Taka jest śmierć. Natomiast jeśli ktoś umiera przez wybuch szambowozu albo słup uliczny spada na bogu ducha winnego przechodnia albo chociaż paralotniarz pada ofiarą orła z przerostem ambicji... O, takie coś byłoby ciekawe :) A resztę może wreszcie mądry mod posłałby do zbiorczych...

mp0011

2017-04-25, 06:26
hellbwoi napisał/a:

Nikt tam zbytnio inteligencją nie grzeszy... stoją i patrzą czy spadnie więcej pewnikiem...



Ten głaz nie spadł sam z siebie (kilka metrów od budynku), tylko został rzucony z dachu przez autochtoniczną gimbazę.

pakicito

2017-04-25, 07:33
Cytat:

Natomiast jeśli ktoś umiera przez wybuch szambowozu


tylko to mnie zainteresowało z Twojego bełkotu, podrzucisz link?

KiKiZ

2017-04-25, 07:55
z tym prowadzeniem dziadkiem, to juz przesadziłeś....

józekdeluxe

2017-04-25, 08:35
Widziałem to w wczoraj na pewnym portalu. Nie wrzucałem bo nudne, ale jak ktoś idzie w masówkę...

wuper

2017-04-25, 08:39
fantastico, czytając twoje opisy muszę w końcu wystawić pierwszy komentarz od ponad 7 lat na tym portalu :
brak mi słów, ręce opadają

mygyry

2017-04-25, 08:44
W.S.N.R. napisał/a:

O tym, czy coś jest ciekawe, decyduje niebanalność. Wypadki, pobicia i morderstwa już dawno powinny mieć na tym portalu tematy zbiorcze


Temat zbiorczy na to co, właśnie tu jest przeznaczone?
W.S.N.R. napisał/a:

zostawać tylko takie, w których jest naprawdę coś ciekawego, nietypowego, niezwykłego


To znaczy 2 materiały tygodniowo, to zdecydowanie by poprawiło jakość portalu...

Coraz więcej malkontentów, przypie**alacie się do wypadków losowych w których ktoś ucierpiał, lub był bliziutko a dajecie piwa za kmiota co siekierą robi panience fryzurę i jest ok :facepalm:

C.Z.E.S.I.E.K

2017-04-25, 08:57
W.S.N.R. napisał/a:

Jasne, ktoś powie: każda śmierć jest wyjątkowa... A ch*j jak słonia nos, a nie wyjątkowa. Śmierć jest banalna.(...


Śmierć jest banalna... Hanoch Levin się kłania.
Śmierć jest tylko punktem w którym stajemy się martwą naturą i pod tym względem każda jest jednakowa. Natomiast robi się ciekawie w momencie kiedy zastanowimy się nad okolicznościami. W przypadku zwykłego potrącenia przez samochód możesz zginąć na kilkanaście sposobów, wliczając natychmiastową śmierć w wyniku przerwania rdzenia kręgowego, czy też dokonać żywota dopiero w szpitalu, bo lekarz uzna, że Twoje życie (a raczej jego brak) jest i jemu i zaprzyjaźnionemu zakładowi pogrzebowemu na rękę. Jedno życie a tyle możliwości.
9-latka, Savannah Hardin z Montgomery, stan Alabama, zmarła od napadów padaczkowych, spowodowanych długim, kilkugodzinnym biegiem wokół domu. Macocha i babka kazały jej biegać bez przerwy w ramach kary.
Chińczyk z Haikou zmarł podczas kłótni z kobietą. Chwyciła go za jądra i nie wypuściła, dopóki nie stracił przytomności. Gość zmarł w szpitalu.
Chen Rong-yu zmarł podczas gry na komputerze w kawiarence internetowej w Taipei. I najlepsze, że leżał martwy kilka godzin, bo myśleli że śpi.
Niby codzienne czynności, ryzyko niekontrolowanego pierdnięcia znikome, a ludzie potrafią umrzeć. To jest w tym fascynujące. Choć jeszcze bardziej ciekawi mnie druga strona, czyli ludzie którzy powinni nie żyć, ale jakoś mimo wszystko trzymają się tego łez padołu.
Sprawa sprzed paru lat. Brazylijski dziennikarz zbierał materiał podczas połowów. Dostał w głowę harpunem... przeżył:

Dla statystyka to tylko cyfry i banały, ale kiedy zbadasz przyczyny i skutki każdy przypadek staje się inny od reszty. Wyobraź sobie księdza, który spada w przepaść podczas górskiej wycieczki z ministrantami, śmierć jak śmierć, zdarza się. Ciekawie robi się, gdy rodzina (nie żona 8-) ) robi porządek w jego rzeczach i znajdują fap folder z materiałami o ministrantach i innych dzieciaczkach. Ojciec z przejęcia się wiesza, a matka podupada na umyśle i zdechła z przedawkowania leków. Ostatecznie okazuje się, że to ministranci zepchnęli księżulka. Niby sielanka, a trup ściele się gęsto.

fantastico

2017-04-25, 09:31
W.S.N.R. napisał/a:

Czy mógłby mi ktoś podać definicję spamu, bo ja chyba czegoś nie rozumiem?...



Kod:

Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.


Więc nie, to nie jest spam jeśli wpisuje się to w idee portalu, który ma w nazwie "SADISTIC". No chyba, że wolicie na głównej człenia co nagrywa dupę klientki komórką, dziecko co krzyczy ulala na widok samochodu, fryzjerstwo siekierą, jak zdobyć 4 pkt z rzutów wolnych, czy dwie dupeczki kręcące dupeczkami (chociaż to już bardziej :mrgreen: ) :D Wszystkie przykłady idealnie wpisują się w filozofię sadola ...

No chyba, że chcecie ;D

PanZorro

2017-04-25, 09:33
Chyba cyganie urzadzili sobie bitwe na jedzenie.

~Velture

2017-04-25, 09:55
W.S.N.R. napisał/a:

Czy mógłby mi ktoś podać definicję spamu, bo ja chyba czegoś nie rozumiem?...

Obrazek


[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=zEWJ-JgVS7Q[/youtube]