18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

prawiczek

Dragon33 • 2012-08-09, 20:18


nie por*cha. :mrgreen:

Pa...........an

2012-08-09, 20:33
Nie wiem co jest zabawniejsze: 38 letni prawiczek dzwoniący po poradę do telewizyjnego wróżbity czy odpowiedź tego maga wody (sodowej).

"Ojej... Przez następne 8 lat niestety nie..." heheh :D




btw.
Teraz k***y podrożały. W burdelu trzeba niekiedy 200 i więcej złotych zapłacić. 8-)

Roszp

2012-08-09, 20:40
Cytat:

btw.
Teraz k***y podrożały. W burdelu trzeba niekiedy 200 i więcej złotych zapłacić.



Proszę, stały bywalec?
A za kartę stałego klienta nie ma zniżki?
:mrgreen:

Psilocke

2012-08-09, 21:14
Możesz na zeszyt spróbować.

Pa...........an

2012-08-09, 21:15
Roszp napisał/a:



Proszę, stały bywalec?
A za kartę stałego klienta nie ma zniżki?




Z usług żadnej dz**ki nigdy nie korzystałem, bo nie uśmiecha mi się pakować ku*asa tam, gdzie jakąś godzinę czy dwie wcześniej pakował jakiś niemyty spasły wieprz czy inna zagrzybiona niedorajda życiowa. Jeżeli facet nie potrafi sobie znaleźć kobiety i musi w tym celu szukać ratunku w burdelu to co to za facet? :roll:

O cenach wiem, bo kiedyś z kolesiami jechaliśmy zjarani i komuś tam z podróżnych zrodziła się we łbie myśl, żeby zahaczyć o burdel, bo jakoś tak po drodze stał... ;)

lofix1

2012-08-09, 21:41
@up
nie wstyd Ci tak plotkować i obmawiać?

Pa...........an

2012-08-09, 21:42
lofix1 napisał/a:

@up
nie wstyd Ci tak plotkować i obmawiać?


Dobra, cofam tamto, ale rzeczywiście go spotkaliśmy :-)

BongMan

2012-08-09, 22:23
Prowadzący też wygląda na takiego, którego jedyną partnerką była Renia Rączkowska.

Pa...........an

2012-08-09, 22:34
BongMan napisał/a:

Prowadzący też wygląda na takiego, którego jedyną partnerką była Renia Rączkowska.



Mnie to się wydaje, że gość robi wszystkich w bambuko i nie wierzy w ani jedną swoją przepowiednię czy chór anielski wiekuisty.
Zauważ jak odchrząknął (23-4 sekunda - to było wymowne) gdy zbierał się do odpowiedzi na pytanie tego prawiczka i jak szybko tej odpowiedzi udzielił... Można powiedzieć, że tak trochę na odpie**ol :-)

Wróżbita gada pierdoły, bo ludzie to łykają i da się na tym zarobić, a sam pewnie śmieje się z tych wszystkich dzwoniących frajerów, gdy siedzi na chacie i popija z żonką czy tam z kolesiami piwsko.
Typowy kuglarz z zacięciem aktorskim i parciem na szkło...

przeme13

2012-08-10, 00:48
"Przez następne 8 lat niestety nie" xD j***ny sadysta ;d

prosiak43

2012-08-10, 03:05
Pan kapitan napisał/a:

Nie wiem co jest zabawniejsze: 38 letni prawiczek dzwoniący po poradę do telewizyjnego wróżbity czy odpowiedź tego maga wody (sodowej).

"Ojej... Przez następne 8 lat niestety nie..." heheh :D




btw.
Teraz k***y podrożały. W burdelu trzeba niekiedy 200 i więcej złotych zapłacić. 8-)




Jak dla mnie ustawili ten telefon. Ludzie zacznijcie myśleć, a nie robicie powtórkę z grażynki żarko.

Przecież gość nie siedzi z kamerą 24/7 na programie z wróżbami, żeby trafić na tekst o prawiczku. Kumple zadzwonili, a on nagrywał.

Pozdro

masabitumiczna

2012-08-10, 08:29
@prosiak43- to on specjalnie zadzwonił?
a ja już myślałem, że to wszystko na prawdę te telefony, wróżby...

wormarder

2012-08-10, 08:46
@Poj***ny Płód

pewnie burdel byłby zamknięte a przy drodze by żadnej nie było

Nikczemny_Płód

2012-08-10, 10:18
Cytat:

Jeżeli facet nie potrafi sobie znaleźć kobiety i musi w tym celu szukać ratunku w burdelu to co to za facet? :roll:



A jak chodzi mu tylko o seks? :-?