18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawe Skrzydło - Pochód Degeneratów

Nefario • 2012-06-02, 19:10
W kwesti pedalstwa powiedziano już wiele. Co nie oznacza że wszystko ;) Jeden z ciekawszych poglądów na temat homosiów pod którym się podpisuje, podany w miłej dla ucha formie :D enjoy


Bialy_Mis

2012-06-02, 22:59
Bardzo miły dla ucha utwór. Piwko leci :)

D.Hume

2012-06-02, 23:05
wyciąć ścierwo w pień, zero tolerancji, kto to widział, żeby tłok wchodził w rurę wydechową

domage

2012-06-02, 23:07
Faszyzm, komunizm, antifa, pedały...
Wszyscy mają trochę racji, i skini, anarchiści i pedały.
Faszyści jakby nie patrzeć są potrzebni - nie chce meczetu u siebie na ulicy, ani cyganów, czy kobiet chodzących w prześcieradłach (burkach). Przyjechaliście do naszego kraju, to grajcie wg naszych zasad.
Pedały manifestujące swoja orientację - zakazać - niech się nie obnażają z orientacja. To co robisz u siebie w domu jest twoją sprawą. Ale jeżeli wychodzisz na ulice i mówisz że lubisz w dupę r*chać swojego kolegę, to mam ochotę zapie**olić.
Anarchiści to w większości przegrani ludzie którzy nie mają co ze sobą zrobić i wymyślają jakieś poj***ne teorie, ale są potrzebni do zachowania równowagi. Jak Ying i Yang. Poza tym mnie też rząd wk***ia... Banda zasranych złodziei.

Jednoczmy się, i zwyciężajmy prawdziwych nieprzyjaciół !

Ś...........sz

2012-06-02, 23:25
Już za pojazd po pedałach warna zebrałem (thx @Marnotrwawna, masz browar ;P )
I powiem cały czas bez zmian. Pedałów należy traktować jak uczyli nas dziadkowie jakieś 70 lat temu.
A co do obrońców pedalstwa oraz ich podopiecznych, mam coś co najlepiej opisuje moje uczucia względem Was wszystkich :rzyga:

wudun

2012-06-02, 23:50
Ogólnie nie trawie pedalstwa ale mam kilka zastrzeżeń.
Takie parady uważam za prowokacje. Adopjcje przez pedałów u mnie zgody nie będzie ale, dziedziczenie i takie tam powinni mieć zagwarantowane. takie jest moje zdanie.
PS. Sry za 3 zdanie jestem po 5 i ni chu!a nie umiem poprawić ;)

mrkler

2012-06-03, 00:06
a gdzie antifa i ich przyjaciele zza zachodniej granicy? nie osłaniają swoich?

AmatorWiader

2012-06-03, 00:06

Coliber

2012-06-03, 00:09
Aż mi się pistolet w szufladzie przeładował :shock:

semenis

2012-06-03, 00:10
Tego rodzaju manifestacje powinny być zabronione w Naszym kraju...
nie dlatego, że jestem homofobem....bo sam jestem gejem.

problem polega na tym, że taka manifestacja kreuje i tylko utwierdza jakiś stereotyp homoseksualistów. Ja mimo, że jestem gejem irytuję się bardzo na widok faceta, który chcąc walczyć o jakieś swoje prawa, przebrany jest za kobietę. dla mnie też nie jest to normalny widok.
Na takie manifestacje chodzą osoby, które totalnie są pogubione w tym co robią...i co czują.

zdecydowana większość gejów (pedałów - jak zwał, tak zwał) nie obnosi się ze swoją orientacją, chce żyć, tak jak każdy zwykły człowiek - i nie ma w tym nic złego.
to jest ten paradoks, bo będąc gejem sam jestem po części homofobem.
w każdym środowisku są jakieś skrajności.

tutaj tylko chodzi o jedno. by nie oceniać ludzi tylko i wyłącznie ze względu na orientację. gej ma takie samo prawo do życia, jak każdy inny człowiek.

kraje które jednak są bardziej rozwinięte pod względem świadomości wielu aspektów ludzkiej natury takie manifestacje traktują z lekkim dystansem.

jestem 32 letnim lekarzem, który zagląda tutaj tylko i wyłącznie na jakieś ciekawostki medyczne. powiem tak: nikt nie lubi skrajności, ja też nie. fakty są takie, że orientacji seksualnej się nie wybiera, trzeba z tym żyć i dać żyć innym. byle tylko nikt mi nie mówił co mam robić. kierujmy się etyką...a wszystkim Nam się lepiej będzie żyło.

nie chodzi o to, żeby zmusić wszystkich ludzi do tego aby nagle pokochali wszystkie osoby innej orientacji i uznały to za normalne. każdy za normę uznaje co innego. dla mnie normą jest to, że występuje w naturze kilka orientacji, niezależnie od naszego wyboru. dla innego normą jest tylko jedna orientacja, bo jest ona w większości...i dobrze! i ma do tego prawo.

chodzi tylko o to by nie krzywdzić się na wzajem. by przestrzegać pewnych norm etycznych. nie musimy się lubić, ale nie zabijajmy się ze względu na płeć, kolor skóry, czy orientację. bo gdybym ja mógł być hetero to pewnie bym nim został.

temat rzeka. ale piszę to by niektórzy mogli zrozumieć, że to nie Ci ludzie na paradzie prezentują to środowisko.

i daje wam rękę uciąć, że przynajmniej macie w swoim otoczeniu przynajmniej jednego kolege który jest gejem.
nie wszyscy wyglądają jak Ci z parady. po mnie jeszcze nikt się nie zorientował. i żyje i mam swoje życie, faceta od 6 lat i jest mi dobrze.

homoseksualizmem nie da się zarazić! tu nie chodzi o styl bycia, modę itd. nie da się nagle pokochać faceta...od tak, bo sobie tak wybrałem. i tu raczej nie chce się propagować takiego stylu życia, a tylko to, że jesteśmy i że nadal niektórzy traktują nas jak margines społeczny...- choć w wielu przypadkach nie dziwie się...ale jak już powiedziałem...zawsze są jakieś skrajności.

djpaczu94

2012-06-03, 00:36
Mi tam gej nie przeszkadza, ale niech se robi to co se robi w domu, a nie na ulicy/w pracy etc.

AmatorWiader

2012-06-03, 00:40
djpaczu94 napisał/a:

Mi tam gej nie przeszkadza, ale niech se robi to co se robi w domu, a nie na ulicy/w pracy etc.


Nom. I najlepiej żeby nigdy nie stawał mi za plecami :-/

pawu95

2012-06-03, 00:41
Byloby piwo gdyby nie wstawka o trawce. :) Pedalstwo trzeba karcic, niech sobie zyja ale nie musza tego okazywac publicznie. Nie przeszkadzalaby mi nawet wiedza ze ktos jest gejem, poki nie jest odrazajacy swoim wygladem badz zachowaniem to wszystko jest ok (jakies przebieranki, ciasne, rozowe koszulki, publiczne calowanie sie dwoch facetow - z takimi w dyby na miesiac)

Avalansh

2012-06-03, 00:58
Prawo natury jest takie ze rządzi większy i silniejszy. U ludzi rządzi słaba mniejszość czyli jak można łatwo JUŻ ZAOBSERWOWAĆ ludzkość dąży do samozagłady. Z naturą się nie wygra.

mewta

2012-06-03, 01:04
pedałów
do gazu

kw...........ek

2012-06-03, 01:18
Według mnie (a żadnej wiedzy w dziedzinie psychologii itd. nie mam. Ale że się nie znam to się wypowiem :D ) to pedalstwo to choroba powinni to leczyć. Nawrzucajcie mi że jestem zacofany, ale ja byłem uczony że tylko kobieta i mężczyzna tworzy rodzinę.
To jest chore żeby jeszcze wystawiać i gloryfikować jakieś wynaturzenia i żeby się jeszcze dzieci na to patrzyły na ulicy bllleeeeeee