18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy test na sadola

Sayagin666 • 2013-08-08, 19:30


Jesli znalezlibyscie sie w sytuacji ,ze ktos z waszej rodziny, przyjaciol zostaje brutalnie zamordowany, zgwalcony (lub jedno i drugie, w dowolnej kolejnosci) ,wiecie ,ze ktos z waszych bliskich cierpial dluuugo i bolesnie itd, i macie mozliwosc wymierzenia sprawiedliwosci : co byscie zrobili ? Dozywocie ? Kara smierci ? (jesli tak to w jaki sposob) czy byscie moze... ?

No wlasnie czy byscie odplacili pieknym za nadobne? Ogladajac czasem wiadomosci, czytajac newsy lub slyszac ,ze ktos dostaje 10 lat za morderstwo i gwalt 4 letniego dziecka nachodza mnie czarne mysli i wiem co mozna by zrobic z takim panem...

zypon

2013-08-08, 19:33
mi niewiele trzeba, aby w myślach kogoś uśmiercać :)

ma...........00

2013-08-08, 19:34
Ja zawsze chcialem sypac na takiego kogos sól na golą rane oraz powoli go nacinac nozem ;] 8-)

Harold

2013-08-08, 19:36
Zostawić taką osobę w białym pokoju bez klamek z dziurą na fekalia i dawać tylko jedzenie bez możliwości zobaczenia innego człowieka lub usłyszenia innego dźwięku po za samym sobą... Jak myślicie po jakim czasie oszalał by kompletnie w agonii i cierpieniu ?

Queno

2013-08-08, 19:37
Zrobiłbym z kimś takim możliwie jak najwięcej rzeczy, które można znaleźć na hardzie (np. wszelkie tortury opisane tam, okaleczenia itp. itd.). Poza tym standardowo zamknąć takiego w klatce z kilkoma napalonymi murzynami. :D

ko...........ca

2013-08-08, 19:37
marcinm000 - weź sie schowaj człowieku

mati3004

2013-08-08, 19:43
Najlepsza opcja dla szczególnych zwyrodnialców

akcja od 8:15



polecam cały film nazywa się "Prawo zemsty"

Sayagin666

2013-08-08, 19:44
marcinm000 - a ty nie wiesz co w piśmie jest napisane ? " Jeśli zaś ktoś posunąłby się do tego, że bliźniego zabiłby podstępnie, oderwiesz go nawet od mego ołtarza, aby ukarać śmiercią" DAAAA :)

Pan_Marszałek

2013-08-08, 19:45
mati3004 napisał/a:

polecam cały film nazywa się "Prawo zemsty"



Zajebiste filmy. Super bohater i ogólnie cała przedstawiona historia :ok:

benzedrine

2013-08-08, 19:47
oczywiście, że bym torturowała

Sa...........is

2013-08-08, 19:54
@UP Gowno bys zrobila, najwyzej zamknela sie w szafce w swojej kuchni

Nikt poki sie nie znajdzie w tak krytycznej sytulacji nie jest w stanie rzetelnie odpowiedziec na to pytanie, wiec takich pytan sie nie zadaje, ale osoboscie dazyl bym do tego samego co zostalo pokazane w fimie "Prawo zemsty"...

~Velture

2013-08-08, 19:54


Prawo zemsty w wersji Team Fortress 2

Nihil

2013-08-08, 20:05
Prawo zemsty? Nakręciłem się, a to Law Abiding Citizen ;/ Niezłe te tłumaczenia, Polskie...
Gwoli wyjaśnienia zajebisty film.

gruchens

2013-08-08, 20:07
Moim marzeniem jest żeby to prawo gwarantowało taką "zemstę", a właściwie dotkliwą karę. Bez żadnych ceregieli - Dla tych w powyższej sytuacji, jak i dla wszystkich, którzy dostali karę dożywocia, a i zaostrzając kary dla pedofilów i gwałcicieli żeby i ich to objęło:

Kara śmierci i wszystkie jego organy wewnętrzne i krew przymusowo oddane na transplantacje dla normalnych ludzi, którym się nie poszczęściło i na coś zachorowali albo mieli wypadek, żeby ratować ich życie.

Oczywiście bez narkozy żeby organy i krew mogły być użyte do tej transplantacji, bez chemikaliów, które mogą zaszkodzić temu, kto ich będzie potrzebował. Co najwyżej ze sparaliżowaniem go przez mechaniczne uszkodzenie kręgosłupa żeby się nie miotał na stole operacyjnym. Sam proces zdychania niech sobie przebiega jak chce.

Bo na jaką cholerę ktoś, kto z premedytacją komuś zniszczył życie (szczególnie u pedofila - na samym starcie życia dziecka!) ma mieć prawo do zachowania własnego życia? I gdzie tu jakaś logika w resocjalizacyjnej formie odsiadki przy dożywociu? I wreszcie - czemu wszyscy muszą się zrzucać na ich odsiadkę, która kosztuje miesięcznie średnio po 2,45 tys. zł. od więźnia (dane z zeszłego roku)?

Według mnie człowiek jako człowiek ma dużo praw (tym aż za dobrze zajmują się organizacje ochrony praw człowieka), ale ma i obowiązki - m.in. szacunek dla drugiego człowieka i nieczynienie mu krzywdy. Jak ktoś je specjalnie i rażąco łamie, to powinien być pozbawiony praw przysługujących ludziom - w tym prawa do życia.

mati3004

2013-08-08, 20:32
Nihil napisał/a:

Prawo zemsty? Nakręciłem się, a to Law Abiding Citizen ;/ Niezłe te tłumaczenia, Polskie...
Gwoli wyjaśnienia zajebisty film.



możesz też obejrzeć film 7 dni z 2010 roku

skrót fabuły:

Cytat:

Chirurg, ojciec zgwałconej i zamordowanej ośmiolatki informuje policję, że przez siedem dni będzie torturował mordercę, a następnie go zabije. Ekranizacja powieści Patryka Senecala "Les sept jours du talion" ("Prawo talionu").



polecam