18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SztywnyDrąg

2014-02-15, 17:35
W sumie pomysł dobry - pojechać tam i zamelinować się w jakimś mieszkaniu na tydzień (co tam przez tydzień robić można? zdziwilibyście się), bez przewodnika, małą grupką co by klimatu nie zepsuć. Czytałem, że wchodzenie do niektórych budynków, a w szczególności do piwnic jest ryzykowne, bo promieniowania "nie wywiało" - wie ktoś coś o tym?

dram09

2014-02-15, 17:37
Zgaduje ich motto na nowy rok: ,,Co Cię nie zabije to wzmocni". :D

Rocky_V8

2014-02-15, 18:55
Call of Duty Modern Warfare :mrgreen:

terrrapeuta

2014-02-15, 19:02
zabawa w nura.... boszzzzzz

PanTwardowski

2014-02-15, 19:28
Brak szacunku do zmarłych i wysiedlonych. Robienie sylwestra na cmentarzu to takie.. w stylu cygańskim.
Mnie się to kojarzy jednoznacznie.

białywęgorz

2014-02-15, 20:22
@up
Matko bosko szatany z nich naprawdę...

Catacombe

2014-02-15, 20:33
PanTwardowski napisał/a:

Brak szacunku do zmarłych i wysiedlonych. Robienie sylwestra na cmentarzu to takie.. w stylu cygańskim.
Mnie się to kojarzy jednoznacznie.
Obrazek



Wiec zbrodnią jest też obchodzić sylwestra w mieście, na przykład takiej Warszawie. Tyle poległych w czasie wojny, a tam się bawią.

PanTwardowski

2014-02-15, 22:00
Erdo napisał/a:

@up
Matko bosko szatany z nich naprawdę...


:plzdie:
Cygany nie szatany, chyba czytać nie umiesz. Rusz dupę od monitora, bo Ci trolle mózg wyprały i wszystko religią zajeżdża, a sam jesteś mroczniejszy od lucyfera.

Mnie nie pasuje zabawa na gruzowisku - wolę :cycki: w innym otoczeniu. Ale masz skoro tak Cie to podnieca pobaw się z tą panią.


Sztakler

2014-02-15, 22:15
Mega klimatycznie to wygląda w zimie.

don-tadeo

2014-02-15, 22:41
@ PanTwardowski
Nikt Cie nie lubi.

Poza tym w Prypeci nikt nie zginął, ludzie zostali wysiedleni.

LordFlorex

2014-02-15, 23:31
Czyli jutro instaluję S.T.A.L.K.E.R.A

Dobrutro

2014-02-16, 00:11
Większe promieniowanie jest w Warszawie lub na Śląsku niż w Czarnobylu. W niektórych regionach Afryki gdzie murzyni żyją w chatkach z gówna jest nie raz jeszcze większe. Trzeba pamiętać, że nie każdy poziom promieniowania jest groźny - bo żyjemy w świecie gdzie go się nie da uniknąć bo jesteśmy nim regularnie bombardowani z każdej strony.

ul...........ja

2014-02-16, 01:34
Brawa dla fotografa!! genialne zdjęcia !

PanTwardowski

2014-02-16, 03:53
don-tadeo napisał/a:

@ PanTwardowski
Nikt Cie nie lubi.


Argument jak u dziecka w przedszkolu - nie do odparcia. :lodowka:

Pisałem o przesiedlonych i cmentarzysku, które po nich zostało. Zmarła załoga elektrowni i ludzie likwidujący skutki awarii na chorobę popromienną, a to gorsze niż :samoboj: . Wiem, bo zajmuję się promieniowaniem na co dzień.
O tym można sobie poczytać, pooglądać filmiki i zdjęcia. Ale żeby poczuć atmosferę to tam trzeba pojechać. Tej ciszy wśród budynków, gdzie często jeszcze nic nie ruszono Stalker nijak nie oddaje.