18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwie zbójeckie państwo

antyzog • 2012-01-26, 14:21
Jak widać, od dłuższego czasu USA ma chętkę na Iran. Siejąc przy tym ogólnoświatową propagandę oczerniającą Iran jakoby miał on jakieś arsenały nuklearne itp. Film pokazuje kilka faktów odnośnie tej sytuacji oraz wpływ syjonizmu i kto tutaj naprawdę jest "nuklearnym łotrem"


Tak, nagrywane Frapsem, po to aby napisy pl były widoczne.

Maverick50

2012-01-26, 14:45
dobrze że są jeszcze ludzie którzy zdają sobie sprawę że takie matoły jak ja nie mają pojęcia co się dzieje i uświadamiają

vass

2012-01-26, 15:05
up
Nie słuchaj tych bzdur, to jakiś nawiedzony kaznodzieja.
Wielcy obrońcy Arabów i islamu się znaleźli.
Jeden brudas nie będzie straszył reszty świata blokadą cieśniny, czy bronią atomową.
Jak zablokuje cieśninę, to dopiero będzie płacz, że paliwo po 10zł

antyzog

2012-01-26, 15:36
@up vass
Gdyby USA nie prowokowało to żadnych gróźb by nie było, o ile w ogóle były bo coś mi się wierzyć w to nie chce. Cała wojna na bliskim wschodzie jest w interesie Izraela i zapewnienia mu bezpieczeństwa oraz poszerza jego wpływy. USA jest jak ich dz**ka. Sam nie znoszę islamu ale k***a, oni sobie żyją tam u siebie i niech tak będzie. Naszym błędem jest to że pozwalamy im mieszkać w Europie, a to jest dużym zagrożeniem.
Tu mały dowód na to co mówię o Izraelu, film ten pojawił się już na sadolu. Syjonistyczne media, syjonistyczny porządek.

~Velture

2012-01-26, 15:40
Cytat:

Jeden brudas nie będzie straszył reszty świata blokadą cieśniny


Ty k***a sie poucz może geografii. To są wody terytorialne iranu czyli ich własność. Mogą sobie k***a zabetonować jeśli będą mieli na to ochote i ch*j komu do tego.

vass

2012-01-26, 18:23
up
Sam się poucz, cała cieśnina nie należy do Iraku.

antyzog

2012-01-26, 20:40
up
Ty się naucz czytać bo tu mowa o IRANIE a nie Iraku.

Demeroth

2012-01-26, 23:50
Wiecie ze ten koles to byly szef Ku Klux Klanu?

miki133

2012-01-27, 00:04
ale to raczej nie nowość że największe sk***ysyństwo tego świata gnieździ się w USA

ja...........ko

2012-01-27, 00:23
Filmy ukazujące takie spiskowe teorie dziejów po części ukazują prawdę, a po części przedstawiają naciągane fakty, gdyż są one elementem gry politycznej w USA. Cieszcie się, że możecie jeszcze się nad takimi produkcjami kłócić. Jak wejdzie ACTA to będziecie żyli w błogim świecie TVNu.

avalanch

2012-01-27, 00:31
k***a nie ma to jak nagrywać youtube :facepalm2:

kroplowa

2012-01-27, 00:49
Sprawdźcie tego vass'a czy to jakiś Donald Tusk czasem nie jest, dziwnie on gada jak mu się przyjrzeć dokładniej..

jatsko wczoraj oglądałem urywek INTERWENCJI w tej jakże bajecznej stacji. Było o babeczce, która podzielała tą samą opinię co Dave Duke. Miała swój blog i w nim wyjaśniała swoje poglądy na temat władzy żydów na wysokich szczeblach, że obecny papież Benedykt XVI jest żydem, ogólnie o masonerii, syjonizmie i tych podobnych niewygodnych poglądach dla massmedia. Przeprowadzający z nią wywiad dziennikarz śmiał jej się w twarz pytaniami typu, czy leczy się psychicznie.. Na koniec programu dowiedziałem się także, że jej strona została "zhackowana" jak prezenter dodał "przez hackerów wiadomo jakiego pochodzenia".. Wk***ia mnie to, że większa część polski to wciągnie jako prawdę co ten redaktorzyna stwierdził i ta cała banda pokazała..

Ups.. To była UWAGA, nie INTERWENCJA..

Nie umiem edytować więc wybaczcie za drugi komentarz.. :(

O jakie cwane ;D

Miranda

2012-01-27, 01:01
j***ne żydy :/ Wiecie czasem tak myślę, że szkoda, że hitler nie spalił ich wszystkich. Serio. Wiem, że szkoda, bo dzieci, bo cierpieli, nieludzkie warunki itp. Ale podajcie mi chociaż jeden przykład w historii, literaturze, czy czymkolwiek innym, gdzie żyd byłby lubiany. Nie ma takiej opcji. Żydowców nigdy nikt nie lubił. To musi być jakiś pok***iony naród, bo nie znam innej takiej nacji, której by wszyscy nienawidzili :/

Oberschlesier

2012-01-27, 01:07
ano żydki to żydki, polecam poczytać trochę o fundamentalistach z organizacji syjonistycznych, które sobie rozrabiały po wojnie, niezłe mieli pomysły ;] a teraz, żydki szukają frajerów do ataku na Iran, bo same miały by kłopoty. Jak na razie znaleźli USA (z wiadomych względów), a niedługo pewnie miłościwie nam panujący dołącza do tej całej gawiedzi. Ciekawe tylko czy będą mieli jak dzieła wytoczyć bo śmiem twierdzić że Iran by nas podbił w kilka dni :)

oczek95

2012-01-27, 01:36
Lubiany żyd to chociażby Jezus. Jestem katolikiem, ale Jezus dla mnie jest symbolem i nie patrze na wiarę przez pryzmat Kościoła, bo jest to jedna wielka mafia. A co do żydków dzisiaj... Są to ludzie, którzy nie powinni mieć prawa bytu, gdziekolwiek.
:hitler: