18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwie zbójeckie państwo

antyzog • 2012-01-26, 14:21
Jak widać, od dłuższego czasu USA ma chętkę na Iran. Siejąc przy tym ogólnoświatową propagandę oczerniającą Iran jakoby miał on jakieś arsenały nuklearne itp. Film pokazuje kilka faktów odnośnie tej sytuacji oraz wpływ syjonizmu i kto tutaj naprawdę jest "nuklearnym łotrem"


Tak, nagrywane Frapsem, po to aby napisy pl były widoczne.

Adiro

2012-01-27, 01:41
A mi to odpowiada, wolę gdy żyd bezkarnie zabija muzułmanina. Niż muzułmanin kogoś innego. ;)
No, ale i tak najbardziej bym się cieszył gdyby te dwie grupy społecznie przestały istnieć.

Twin

2012-01-27, 02:09
oczek95 napisał/a:

(...) Jestem katolikiem (...) Są to ludzie, którzy nie powinni mieć prawa bytu, gdziekolwiek.
:hitler:



Hmm czuje gdzies swad hipokryzji.

vass

2012-01-27, 02:17
kroplowa napisał/a:

Sprawdźcie tego vass'a czy to jakiś Donald Tusk czasem nie jest, dziwnie on gada jak mu się przyjrzeć dokładniej..


Sprawdzać to możesz czy się nie zesrałeś przypadkiem.

Giacore

2012-01-27, 09:28
dziwne jest to, że jak ruski najechały lekko gruzję to od razu afera a tutaj terroryzm się szerzy. Gdyż jak można najechać na inny kraj zmieniać w nim ustrój zaj***ć wszystko co się da. I twierdzić, że to Demokratyzacja. Kiedyś to się nazywało krucjaty... Mam nadzieje, żę hamerykańce najadą na iran a w odwecie chiny i rosja zbombardują tych głupków co wpieprzają się wszedzie.

Phallucifer

2012-01-27, 09:29
w ogole wiecie, ze persowie nie maja nic do semitow? Moze poza tym,m ze wiele wiekow walczyli z arabami, co sytuuje ich blizej Zydow niz Arabow? Jedyna wspolna jest islam, ale o dziwo tez inny bo szyicki- demokratyczna forma, z pewna hierarchia, z pewna lzjesza doktryna(nie musza byc wierni sunnie- tj. tradycji) , dopuszczajaca spekulacje. Tymbardziej nie rozumiem dlaczego USa chca doprowadzic do kolejnej zimnej wojny? bo w III swiatowa nie wierze, nie po zajsciach z ZSSR.

Ra...........or

2012-01-27, 09:39
Trochę się pospieszyłem z przyznaniem piwa temu filmowi. Znaczy faktycznie koleś dobrze gada na temat propagandy dotyczącej Iranu, ale potem rozkręcają się te syjonistyczne teorie spiskowe. Koleś ma sporo racji jeśli chodzi o politykę Izraela względem Iranu i USA względem Izraela, ale wątpię czy przyczyna tego całego gówna leży w czyjejś narodowości.

kietong

2012-01-27, 12:22
Hah, znowu film z serii "nieudane przekazy podprogowe".

krisop

2012-01-27, 12:30
Ogólnie to mam to w dupie. Nie ma możliwości aby to zmienić, nic gadaniem się nie zdziała, wojna to z góry porażka. Tak Żydzi czy Palestyńczycy czy Eskimosi dzielą się na dobrych i złych. A władze ma ten kto ma pieniądze - a Żydzi mają kasy jak lodu. I tak jak bajki wciskają w sprawie WTC czy Iranu czy czegotamsobienieprzypomne, tak będą wciskać i basta. Manipulują nami jak pacynkami a my jak te barany raz beee raz meee i dupa. Niech każdy zacznie od siebie ten świat naprawiać wtedy może za set lat będzie dobrze..... nie i ch*j, będzie jak jest i gorzej w tych kwestiach, bo problemów na tym popie**olonym Świecie jest znacznie więcej niż Żydzi, którzy mają się dobrze i tu kreska idzie w górę na skali. Na końcu się wytłuczemy do zera i może ślimaki zaczną być ślimakami a nie rybami...
Zaglądam na sadola by się pośmiać a nie dołować... może niedługo będą tu mity i fakty zamiast dobrego czarnego humoru ?

kroplowa

2012-01-27, 13:53
vass napisał/a:

Sprawdzać to możesz czy się nie zesrałeś przypadkiem.


Czemu ja? Ostatnio smakowały Ci rodzynki..

vass

2012-01-27, 14:15
kroplowa napisał/a:


Czemu ja? Ostatnio smakowały Ci rodzynki..


Nie pie**ol zjadłeś dwa razy więcej 8-)

.kmn

2012-01-28, 00:29
Cytat:

Ty k***a sie poucz może geografii. To są wody terytorialne iranu czyli ich własność. Mogą sobie k***a zabetonować jeśli będą mieli na to ochote i ch*j komu do tego


Sam się poucz może



Na obrazku masz napisane gdzie się kończą wody terytorialne Iranu a gdzie się zaczynają Omanu. Iran ma takie samo prawo do blokowania cieśniny jak Polska do blokowania Bałtyku aż po Malmö.

Zimon2210

2012-02-13, 04:06
Gościu wygląda jak Obi-Wan Kenobi :D