18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

prawdziwa historyjka z dnia szkolnego ;)

borek_calmera • 2013-01-28, 15:59
Kilka dni temu naszej matematyczce umarl ojciec, ogolnie zaloba itp. ubrana na czarno. Mam taki zwyczaj ze zawsze witam sie tekstem "czesc dziewczyny"z dwiema kolezankami ktore siedza za mna. Tak sie zdarzylo ze pewnego dnia owe kolezanki mialy czarne koszulki, obie. No to standardzik "Czesc dziewczyny..." i czarna dusza sadola nakazala mi dodac "... co wy tak na czarno? umarl ktos w rodzinie?", a ze siedze w pierwszej lawce to nauczycielka wszystko slyszala. W ogole nie skojarzylem jak to mowilem ;D Jej mina bezcenna, sam chcialem sie zapasc pod ziemie. No ale to jeszcze nie wszystko. 2 dni pozniej, temat na lekcji "prawdopodobienstwo", nauczycielka dyktuje zadanie "W urnie znajduja sie..." a ja glupi na cala klase dokonczylem za nia "... prochy dziadka"... znowu k***a nie pomyslalem. Wtedy juz wygladala jakby chciala mnie zabic :DDD

Dża

2013-01-28, 21:47
Piankos napisał/a:

Co za hultaj



Zastanawiam się, czy tylko ja na pierwszy rzut oka przeczytałem "Co za ch*j"? :mrgreen:

borek_calmera

2013-01-28, 22:03
Najelpiej od gimbusow wyzywac... masakra, w ogole nie wiedzialem ze prawdopodobienstwo jest w gimnazjum ale ok ;)
btw jestem dobry z matmy, maturka za 3 miechy. Dlatego wrzucilem ta historie bo wlasnie sam sie zdziwilem ze za pomoca mojej zrytej bani potrafie tak "dojebac" nauczycielce ;)

PS. nie podoba sie to scrollowac poczekalnie dalej ;s

Combain

2013-01-28, 22:28
Jaka była ta mina w końcu?

bovski

2013-01-28, 22:52
nie sądziłem, że zobaczę gimbus story na głównej sadola. świat się kończy :(

poczam

2013-01-28, 23:15

Ko...........ci

2013-01-28, 23:29

xDSx

2013-01-28, 23:31
Dałem piwo Piankos'owi, tylko dlatego żeby jego komentarz przebił ilościowo tę chu... historyjkę... dziwi mnie, że nie ma w niej wzmianki o tym jak to klasa wybuchła śmiechem, a najgorszy gimbus z klasy zaczął bić brawo...

Tumko

2013-01-28, 23:33
Ja w szkole nieraz miałem niekontrolowane odruchy. Jak mnie matematyczka wołała do tablicy potrafiłem krzyknąć "SPIER*ALAJ" w jej stronę, a potem o tym zapomnieć ;_; Wiem, fascynujące ;)

ukasik0110

2013-01-29, 00:48
pewnie cie teraz ujebie na koniec roku

Snejku

2013-01-29, 01:29
"znowu k***a nie pomyslalem"

To co ty k***a jesteś upośledzonym gimbusem?

b3mol

2013-01-29, 03:26
historia prawdziwa jak sam BOG !

ZnanyJakoZaganiacz

2013-01-29, 17:16
Ten temat, oraz ilość wystawionych mu piw świadczy jedynie o tym iż główną grupą docelową sadistica stali się gimnazjaliści i licealiści. Nie ma się co dziwić, taka grupa docelowa spędza w internecie najwięcej czasu i jest najbardziej chłonna jeśli chodzi o reklamy.

Ko...........ci

2013-01-29, 21:53
Tumko napisał/a:

Ja w szkole nieraz miałem niekontrolowane odruchy. Jak mnie matematyczka wołała do tablicy potrafiłem krzyknąć "SPIER*ALAJ" w jej stronę, a potem o tym zapomnieć ;_; Wiem, fascynujące ;)



to chyba się nazywa "zespół Tourette'a"?