18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda o Watykanie?

Nourgab • 2010-05-19, 12:08
Chciałbym mieć możliwość wyświetlenia tego w czasie pielgrzymki na Jasną Górę...



Wybaczcie, jeśli już było ;)
Warto przesłuchać do końca.

pozeracz_kotow

2010-05-19, 15:35
Cytat:

@kicolek, jak nie jego wina? ukrywa ich i nic nie robi wiec przylacza sie do winy bo jest tego swiadomy, jp2 tez nic nie robil, wszyscy tacy sami jak na razie. ale niestety nic sie raczej nie zmieni, watykan to jeden wielki biznes.


Chodziło mi o to, że nie jego wina, że kler ma kaprys do pedofilii. Ten problem istniał na długo zanim został papieżem. Jedyne moje zastrzeżenie to, to że napie**alają tylko po B16, a nie po poprzednich papieżach, którzy też nic nie zrobili. Nie bronię Watykanu, czy gremlina, ale moim zdaniem to takie lekkie efekciarstwo i granie pod publiczkę ze strony kapeli, która ma "żale" tylko do B16.

Famiru

2010-05-19, 15:39
ALTON napisał/a:

Famiru wiemy. Firma lepsza.



Nie słucham Hip Hopa :samoboj:

argoh

2010-05-19, 15:43
Famiru napisał/a:

Nie słucham Hip Hopa :samoboj:



Ale wiejskiej wixy owszem?
Będe w Jarocinie bo gra Pidżama :mrgreen:

Nourgab

2010-05-19, 15:43
Famiru, wybacz, wystawiłem Ci przypadkiem piwo, to się nie powtórzy -,-

Famiru

2010-05-19, 15:49
Zajmijcie się Tematem :offtopic: . Mam takie same prawo obrażać ich jak oni katolików. Więc stfu plz.
Żeby nie było nie jestem jakimś pseudo obrońcą itp. Ale po prostu nie trawie tego typu filmów.

adamigo

2010-05-19, 16:00
z tego co czytam to wielu sadystów będzie w Jarocinie ;D no to do zobaczenia ^^

loleslav

2010-05-19, 16:06
a ja to słuchałęm i nie wiedziałem znacza słowa

SilentPit

2010-05-19, 16:20
Do pobrania filmiku można też użyć dodatku do firefoxa o nazwie "Download helper".

~Conscribo

2010-05-19, 16:32
sam akt Crimen solicitationis juz na mnie wrażenia nie robi, ciekawszy jest fakt, że w Watykanie prawo zezwala na współżycie z 12 latkiem, jeśli ten wyrazi taką zgodę :>

xzo

2010-05-19, 17:06
czapki z głów ... ja bym to na telebimie jakimś puścił gdzieś w centrum miasta ...

vass

2010-05-19, 17:19
Za napiętnowanie czarnej mafii, zawsze stawiam piwko :)

pozeracz_kotow

2010-05-19, 17:25
Conscribo napisał/a:

sam akt Crimen solicitationis juz na mnie wrażenia nie robi, ciekawszy jest fakt, że w Watykanie prawo zezwala na współżycie z 12 latkiem, jeśli ten wyrazi taką zgodę :>


Można źródło, bo mi się nie chce leniwej dupy ruszać :P

Uriz

2010-05-19, 17:27
Mimo , że jestem katolikiem , to piosenka mi się bardzo podoba oraz jej przesłanie.
a sama nutka wpada w ucho.

amplidude

2010-05-19, 18:45
ALTON napisał/a:

Famiru wiemy. Firma lepsza.


Ja tam nie widzę różnicy. Jedno i drugie jest komercyjnym syfem, z czego Firmę dałbym radę w ostateczności przełknąć, w przeciwieństwie do tego bełkotu.

matx napisał/a:

Wez czlowieku nie porownuj SKA-P z Firma, to, ze Tobie sie ska nie podoba nie znaczy, ze jest belkotem i komercha. Byles kiedys na koncercie? Rozumiesz wogole teksty SKA-P, czy widziales 2 piosenki na yt z napisami? No wlasnie, dlatego jak nie masz o czyms pojecia to nie wypowiadaj sie.
I to, ze ty moszesz to przelknac to twoj problem, kwesta gustu ale troche wiedziec na temat tego o czym sie mowi trzeba.


Jedno małe pytanko - byłeś na jakiś koncercie Firmy?

~Conscribo

2010-05-19, 18:51
kicolek napisał/a:


Można źródło, bo mi się nie chce leniwej dupy ruszać :P



sporo tego, nawet na onecie był o tym jakiś artykuł.