18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lopek

2013-03-27, 20:53
ta "mapa" wygląda jak ku*as nad pochylonym kotem

Koniec Świata

2013-03-27, 21:00
Dzisiaj wyczytałem w komentach na WP (nie wiem czy to prawda; być może wymysł internauty-schizofrenika), że w Polsce powstaje Narodowo-Socjalistyczna Partia Pracy. Będziecie mogli się zapisać, wygracie wybory i wypiszecie Polskę z tej "komunistycznej" UE. Potem pozostanie wam już nowy holokaust dla gorszych rasowo, wymordowanie takich "lewackich ścierw" jak ja i podbój świata. ;)

Ork.Fajny

2013-03-27, 21:08
Koniec Świata, ale ty k***a jesteś głupi... Komunizm i narodowego socjalizmu to dwie pdobna formacje lewicowe. Rożnicy się od siebie tylko tym że Hitler faworyzował naród i mordował inne narody a Stalin/Lenin mordował na podstawie klasy społecznej.
Reszta praw i obyczajów w obu krajach była identyczna. Więc po co wyskakujesz z taką głupotą?


lopek napisał/a:

ta "mapa" wygląda jak ku*as nad pochylonym kotem


To by mniej-więcej wyjaśniało logikę tego tworu.

kroplowa

2013-03-27, 21:27
Jakim trzeba być skończonym debilem, żeby wdawać się w dyskusję z tym lewakiem Koniec Świata :facepalm:

H88tman

2013-03-27, 21:32
Rzesza nie wprowadziłaby do europy milionów ciapatych

Koniec Świata

2013-03-27, 21:47
@Ork.Fajny

Byłbyś całkiem niezłym Fuhrerem, chociaż może Stryjek byłby lepszym. Hm.


bloodyfinger

2013-03-27, 21:51
Zajebiste są te wszystkie podziały na prawicę lub lewicę. Tak jakby którekolwiek miało monopol na prawdę. No i zastanawiające ,że tak wiele osób ma tu poglądy prawicowe jednocześnie myśląc o jak najszybszej ucieczce z tego "bagna".

EdmundKemper

2013-03-27, 21:57
Dzisiaj w radiu słyszałem, jak mówili o jakimś obcokrajowcu co to jest mądry, inteligentny i zajmuje jakieś tam stanowisko. Dziwił się, że polski Rząd nie widzi tego, że przyjęcie Euro rozwaliło tyle krajów i ogólnie hamuje gospodarkę. Tylko, aby to stwierdzić nie trzeba być mądrym i inteligentnym i nie trzeba zajmować jakiegoś tam stanowiska ważnego. Więc jakim trzeba być żeby jednak upierać się, że UE to dobry twór?

gr...........ru

2013-03-27, 22:12
Powstanie UE i dalsze następstwa to droga do postawienia się na równi z USA i Rosją. Niestety naszym zachodnim sąsiadom to nie całkiem wychodzi i się robi zamieszanie z państwami w unii, które bankrutują z wałasnego nierobstwa. Niestety unia niezbyt się stara i niedługo ten cały system padnie, a Polska będzie w centrum tego całego bajzlu. Nasz rząd wcale nie pomoga w tej sytuacji i przyszłę wybory wcale nie poprawią tej sytuacji, chyba, że nikt nie pójdzie do głosowania i w końcu wybory zostaną unieważnione. Być może wtedy pokażą się partie, które mają coś do zaoferowania. Niesety do tego potrzeba zmian w społecześntwie, które jest zapatrzone w obecną władze i zacofane. Potrzeba zmian, ale na tą chwile jest za dużo idiotów, którzy głosują bez zastanowienia (na wioskach pełno zacofańców, którzy głosują za tą pratią, która postawi pare piw w barze). Unia Eurpejska padnie bo nie ptrafi się zjednoczyć i w przyszłych latach nie należy się spodziewać zmiany. Jedną rzeczą ktora mnie cieszyo niechęć wobec ciaptych i mam nadzieję, że Polska się nie im nie da. Pozdro.

1488

2013-03-27, 22:14
Nie porównuj WIELKIEJ III RZESZY do takiego gówna jakim jest EU

Kuriki

2013-03-27, 22:17
EdmundKemper,

EdmundKemper napisał/a:

Więc jakim trzeba być żeby jednak upierać się, że UE to dobry twór?


Przekupionym, nietykalnym lub głupim człowiekiem?

Przykładowo, ja już dawno bym spokojnie wpełzł do polityki bo się chętnie sprzedam temu kto da więcej, kręci mnie manipulacja i uwielbiam kłamać, a wychodzi mi to świetnie i bym rozpie**olił kraj ale ja się boję tej potencjalnej nienawiści narodu :amused:

Współczuję np Tuskowi bo sporo osób chętnie by go wypatroszyło. Ja na jego miejscu już bym odszedł i poleciał na wieczne wakacje do ciepłych krajów :amused:

ellsworth

2013-03-27, 22:21
A proponował ktoś kiedyś, by podczas rejestracji jakąś całkę dawać do rozwiązania, czy coś. Może by się nieco zastopowało imbecylską gimbusiarnię, jak ten poniżej. :roll:

neva napisał/a:

Brak Finladii na mapie, Norwegia w UE? Gdzieście się geografii uczyli...? :facepalm:


Kuriki

2013-03-27, 22:27
ellsworth,
ellsworth napisał/a:

A proponował ktoś kiedyś, by podczas rejestracji jakąś całkę dawać do rozwiązania, czy coś.



Ty masz pojęcie jak by sadistic opustoszał!? Strzał w stopę to proponuj samobójcy, a nie sprawnemu sportowcowi iksDE

xXPeinXx

2013-03-27, 22:34
Ale i tak Niemcy kontroluja cala "Srunie" wiec i tak wygrali

Koniec Świata

2013-03-27, 22:35
1488 napisał/a:

Nie porównuj WIELKIEJ III RZESZY do takiego gówna jakim jest EU



Twój nick wiele wyjaśnia.