18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda o kościele ładnie zaśpiewana =)

Matius. • 2013-12-29, 01:27
Prawda o kościele ładnie zaśpiewana, no i nienagannie zagrana :-)


wÃ...........da

2013-12-29, 02:09
taka sytuacja

AMEN

Fole

2013-12-29, 03:19
Ból dupy niech się rozpocznie.

me...........wa

2013-12-29, 06:12
Właśnie, temat religijny to zapowiedź gównoburzy i kolejna okazja, by się pochwalić, że jest się ateistą.

VTY

2013-12-29, 07:56
<br>https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=eqi5_36qW0XnuM&tbnid=prw4OnDaqAxHUM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.forum.kiepscy.org.pl%2Fviewtopic.php%3Fp%3D104951&ei=5cO_UvXADbHL0AX0kIGgDg&bvm=bv.58187178,d.ZGU&psig=AFQjCNEokAzZT0u1Roxzxnqsyel9IaOraw&ust=1388385634382437</br>

Zem k***a zj***Å‚ -.-

<br>http://www.strefaimprez.pl/sites/default/files/imagecache/scale_590x330/photo/54667_dyblik.jpg</br>

strzelec_

2013-12-29, 08:07
memengwa - a co? tylko katolki mają prawo obnosić się ze swoimi poglądami? reszta siedzieć cicho?

rozkurw

2013-12-29, 08:40
Ten koleś ze swoimi produkcjami zapewne uzyskałby szacunek na tym portalu.

me...........wa

2013-12-29, 08:46
strzelec_ napisał/a:

memengwa - a co? tylko katolki mają prawo obnosić się ze swoimi poglądami? reszta siedzieć cicho?



Mam na myśli wojujących ateistów, którzy zamiast omijać tematy religijne muszą zaraz się spinać i pokazywać swoją wyższość, tak samo katolicy. Po prostu to jest bez sensu a pod każdym tematem nawiązującym do religii jest to samo. Bezsensowny spór obu stron do niczego nie prowadzący, polegający tylko na koniecznym dopie**oleniu stronie przeciwnej. A w większości i katole i gimbo ateiści się mylą, bo widać, że wojują sami niedojrzali ludzie

Pragnę dodać, ze ja pozostaje bezstronna. To w co ja wierzę lub nie wierzę jest moją sprawą i nie zamierzam nikogo przekonywać do swoich racji, ani obrażać czyiś poglądów.

Bankracy

2013-12-29, 09:22
organista wk***ił się na księdza

Matius.

2013-12-29, 12:24
Nie ma co się spinać :-)

Dodaje kolejną świetną produkcje:


logan76

2013-12-29, 17:01
Od razu widać po rekach, że Szatan.

maniekenduro

2013-12-29, 17:16
Heh koleś układa sobie śmieszne pioseneczki o kościele, a w Wigilie pewnie normalnie z rodziną sobie świętował dzień Bożego Narodzenia.... co za ironia....

Falsum

2013-12-29, 17:36
Cytat:

Szerokie masy narodów nie składają się z filozofów; wiara jest dla nich przeważnie jedyną podstawą moralnych poglądów na życie. Różne próby znalezienia środków zastępczych nie okazały się właściwe ani pomyślne, nie powiodło się także wprowadzenie ich na miejsce dawnych wyznań religijnych. Jeżeli nauka i wiara religijna naprawdę opanują szerokie rzesze społeczeństwa, absolutny autorytet tej wiary będzie całkowitą podstawą jego skuteczności. Tym, czym obyczaj dla życia, jest dla państwa prawo, a dla religii dogmat. To i tylko to może pokonać chwiejne, ciągle kwestionowane intelektualne koncepcje i nadać im kształt, bez którego wiara nie może istnieć. W innym wypadku koncepcja metafizycznego poglądu na życie – innymi słowy filozoficznej opinii – nigdy z tego nie wyrosłaby. Dlatego atak przeciwko dogmatom jest bardzo podobny do walki przeciwko powszechnym, prawnym podstawom państwa i prowadzi do kompletnej anarchii, aż znajdzie swój koniec w beznadziejnym, religijnym nihilizmie.


McMenel

2013-12-29, 17:38
memengwa Dopie**alaniu stronie przeciwnej ?? Sorry ale jak widzę człowieczka który mieni się katolikiem i nawet Biblii nie przeczytał to k***a jak mam siedzieć spokojnie. Zresztą gdyby katolicy czytali Biblię a w szczególności NT to by k***a nie byli katolikami. Np jak 90% tutejszej gimbazy prawicowej z hasłem "Bóg Honor Ojczyzna" standardowo chce j***ć lewaków nie zdaje sobie sprawy iż Jezus był też lewakiem. Socjalista był z niego pełną gębą. Zresztą dosyć podobnie nauczał co Budda. Do tego stopnia iż można podejrzewać iż kiedyś zetknął się z buddyzmem i wkomponował go w swoje nauki.

Sipto-pierdolony_oszust

2013-12-29, 17:39
memengwa napisał/a:



Mam na myśli wojujących ateistów, którzy zamiast omijać tematy religijne muszą zaraz się spinać i pokazywać swoją wyższość, tak samo katolicy. Po prostu to jest bez sensu a pod każdym tematem nawiązującym do religii jest to samo. Bezsensowny spór obu stron do niczego nie prowadzący, polegający tylko na koniecznym dopie**oleniu stronie przeciwnej. A w większości i katole i gimbo ateiści się mylą, bo widać, że wojują sami niedojrzali ludzie

Pragnę dodać, ze ja pozostaje bezstronna. To w co ja wierzę lub nie wierzę jest moją sprawą i nie zamierzam nikogo przekonywać do swoich racji, ani obrażać czyiś poglądów.



Ależ właśnie dyskusja jest potrzebna. Nauka wywodzi się z dyskusji. Jak komuś wpiera się ciemnotę, to może warto go z tego wyprowadzić? Faktycznie głupotą było by robić to na siłę. Zauważ jednak, że ta "nagonka na kościół" bierze się z tego, iż coraz częściej kościół ingeruje w prawo świeckie. Nie zabraniajcie ateistom w takim razie toczyć dyskusji, bo jeśli o mnie chodzi, jak ktoś ma mi rozkazywać co mogę a czego nie powołując się na sobie znane bóstwa w które ja nie wierzę, to pragnę mieć chociaż prawo się temu sprzeciwić. Nie ma tak, że tylko kościół ma prawo na swoją propagandę. Telewizja i radio katolickie istnieje, tam gadają niestworzone głupoty i jakoś protestów nie ma, a jakby powstała telewizja ateistyczna wyraźnie nastawiona na podkreślanie braku Boga to nagle wielkie halo że "poco się obnosić ze swoimi poglądami"