18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Swirussss

2013-07-20, 12:54
h*jos napisał/a:

AbesM

Cytat z wiki.



Jesteś strasznym hipokrytą. Ten dokument (jeśli dobrze zrozumiałem) nakazywał zachowanie milczenia w sprawie pedofilii, zoofilii, homoseksualizmu wśród księży. Ale nie oznaczało to, że nie otrzymywał on kary. :roll: wytłumacz mi to :lol:



Karą zazwyczaj było przeniesienie w inne miejsce gdzie taki ksiądz nie był wcześniej znany

~Blackhunter

2013-07-20, 13:01
... a ja zwyczajowo w takich sytuacjach zamieszczam stosowny gif


Szczam_na_Zakrystii

2013-07-20, 13:11
AbesM napisał/a:



rozumiem że wolisz żyć w zakłamaniu niż poznać niewygodną prawdę



Czytasz ty ze zrozumieniem?
Napisałem że ch*j mnie to obchodzi.
Nie podoba ci się kościół? To do niego nie chodź i sprawa załatwiona.
Świat zmienisz tym obrazkiem?
Napij się wody może ci przejdzie.

Swirussss

2013-07-20, 13:13
SZAJBAAA napisał/a:



Czytasz ty ze zrozumieniem?
Napisałem że ch*j mnie to obchodzi.
Nie podoba ci się kościół? To do niego nie chodź i sprawa załatwiona.
Świat zmienisz tym obrazkiem?
Napij się wody może ci przejdzie.



no właśnie, więc ch*j cie obchodzi czy to prawda, wolisz żyć w zakłamaniu

hujos

2013-07-20, 13:17
AbesM napisał/a:



no właśnie, więc ch*j cie obchodzi czy to prawda, wolisz żyć w zakłamaniu



A media wciąż kłamią. Kościół to zło.

hejcior

2013-07-20, 13:20
Dziwne jest to, że nikt nigdy nie wspomina ile Wojtyła zrobił dla okupowanej Polski, w jaki sposób pomagał Solidarności i narodowi polskiemu w czasach komuny. Jakim niesamowitym wydarzeniem była jego pierwsza wizyta w okupowanym kraju.
Nie jestem wierzący, ale skoro jojczycie o tym co zrobił źle, to radzę oglądnąć się ile dobrego ten człowiek robił równocześnie.

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-20, 13:27
AbesM napisał/a:



no właśnie, więc ch*j cie obchodzi czy to prawda, wolisz żyć w zakłamaniu



Ja pie**olę ...
Pedofile są WSZĘDZIE!
W kościele, szkołach itd.
Żadna tajemnica że w kk się to zdarza i każdy to wie, więc kogo chcesz tu edukować?
Jest też wielu normalnych i dobrych w kk ale tego już nie się nie mówi co?
Do tego podajesz za przykład gościa który zrobił w ch*j dobrego dla kraju i pomógł mu pozbyć się komunizmu.
A że coś tam tuszował?
No jak każdy szef próbował pewnie pracownika bronić jakoś.
Z resztą podaj mi FAKTY i DOWODY na to a nie jakieś obrazki znalezione na kwejkach i innych ch*ja wartych stronach z TVN i GW na czele.

Swirussss

2013-07-20, 13:29
SZAJBAAA napisał/a:



Ja pie**olę ...
Pedofile są WSZĘDZIE!
W kościele, szkołach itd.
Żadna tajemnica że w kk się to zdarza i każdy to wie, więc kogo chcesz tu edukować?
Jest też wielu normalnych i dobrych w kk ale tego już nie się nie mówi co?
Do tego podajesz za przykład gościa który zrobił w ch*j dobrego dla kraju i pomógł mu pozbyć się komunizmu.
A że coś tam tuszował?
No jak każdy szef próbował pewnie pracownika bronić jakoś.
Z resztą podaj mi FAKTY i DOWODY na to a nie jakieś obrazki znalezione na kwejkach i innych ch*ja wartych stronach z TVN i GW na czele.



Crimen sollicitationis, już wspominałem wcześniej o tym dokumencie

bart0$z

2013-07-20, 14:22
k***a typowy zadymiarz. Jak mi się wiara nie podoba, to olewam ją ciepłym moczem i daję prawo wolnego wyboru każdemu obywatelowi. Ale ty widzę wyznaczyłeś sobie znieważanie kościoła i jednego z najwybitniejszych i największych ludzi świata jako cel życiowy.

Tylko ostatnie tematy klerofobie:

https://i.sadistic.pl/pics/9f23cb8ad2fa.png

Werewolv

2013-07-20, 15:06
W dupie byłeś i gówno widziałeś drogi autorze.

Vazquez

2013-07-20, 15:09
Ja pie**ole, czy on wj***ł w temacie tekst w stylu "JPII j***ł małe dzieci", wrzucił filmik "JPII tańczy" czy jakieś "When I'm Papysh", które jest dość modne u wykopowców? Nie, on wj***ł tylko kilka faktów, prawdziwych lub nie, lecz na pewno niewygodnych, stąd ten wszechobecny ból dupy. Ogarnijcie się do k***y nędzy, albo udowodnijcie, że te rzeczy z obrazka są wyssane z palca - wtedy zrozumiem, że macie prawo do ziania ogniem z odbytu.

Dymekx

2013-07-20, 15:23
JPII przyczynił się w dużym stopniu do obalenia czerwonych (to nic, że ch*ja to dało bo zabrakło lustracji przy okrągłym stole), JPII zrobił wiele dla Polski, reszta mnie nie interesuje :D

ka...........ma

2013-07-20, 16:05
AbesM napisał/a:

Trochę prawdy o tym waszym nietykalnym JP2



Obrazek



Kolejny schizofrenik ? Jesteś k***a całym narodem? Tyś milijon i cierpisz za miliony - Parafrazując klasyka.
Jako ateista mówię ci...wypie**alaj !

BDrummer

2013-07-20, 16:12
bo faktem jest że prezerwatywa zablokuje epidemie HIV/AIDS k***a poczytajcie, gumy to sobie możecie w dupe wsadzić pedały, prezerwatywa nie jest w stanie zablokować wirusa!