18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Prawda o dzisiejszej Europie

Trybson • 2014-05-19, 18:46
W pracy często jestem w terenie. Ostatnio w czasie przerwy miałem postój w pewnej wiosce.

Siedzę sobie w aucie z otwartą szybą, a nieopodal w zagajniku koło kościoła siedziało sobie dwóch rdzennych mieszkańców-żulków tej wsi. Zacząłem się z nudów przysłuchiwać ich rozmowie (na początku myślałem, że gadają o cenach nalewek) ale o dziwo gadali o polityce, ZUS'ie, rentach i podobnych sprawach.
W pewnym momencie padło zdanie "kiedyś murzyn zapie**alał na nas, a teraz murzyn leży i my zapie**alamy na niego".

Może nie sadystyczne ale dla mnie gorzkie i prawdziwe o tym w jakim kierunku zmierza cywilizacja europejska.

nie było bo moje

di...........os

2014-05-20, 00:22
Trybson napisał/a:

W pracy często jestem w terenie. Ostatnio w czasie przerwy miałem postój w pewnej wiosce.

Siedzę sobie w aucie z otwartą szybą, a nieopodal w zagajniku koło kościoła siedziało sobie dwóch rdzennych mieszkańców-żulków tej wsi. Zacząłem się z nudów przysłuchiwać ich rozmowie (na początku myślałem, że gadają o cenach nalewek) ale o dziwo gadali o polityce, ZUS'ie, rentach i podobnych sprawach.
W pewnym momencie padło zdanie "kiedyś murzyn zapie**alał na nas, a teraz murzyn leży i my zapie**alamy na niego".

Może nie sadystyczne ale dla mnie gorzkie i prawdziwe o tym w jakim kierunku zmierza cywilizacja europejska.

nie było bo moje



Śmieszne jest to, że poczytujesz rozmowy o ZUSie, polityce i rentach za coś związanego z wysiłkiem intelektualnym. To także jest tragedią demokracji - byle głupek może publicznie wypowiadać się o sprawach, o których nie ma pojęcia.


Najbardziej pyskaci są ci, którzy najmniejszy udział mają w wytwarzaniu produktu. Mówicie: "w Polsce się nie da żyć!" A jednak są tacy, którzy w tej samej Polsce dorobili się milionów! Domyślam się, że fajnie obwiniać świat za własne grzeszki, fajnie wmówić swoje niepowodzenia żydom, ciapakom, murzynom, muslimom, Unii Europejskiej itd., będąc samemu całkowicie biernym, czekając w najlepszym wypadku na ciepłą posadę... Pogódźcie się jednak z faktem oczywistym: ktoś niezdolny jest, aby zdolnym mógł być ktoś.

janusz2222

2014-05-20, 00:26
@up masz całkowitą rację.

A ciapaki przyjeżdzające do Polski? Roboty niby nie ma a jakoś kebaba potrafią otworzyć.
Prawda jest taka, jak ktoś przyjeżdża wyrwany od kozy z totalnego zadupia, trafia to tego kraju gdzie "rzycie" niszczy i po paru latach prowadzi kebaba w prestiżowym miejscu to o czym to świadczy?

Nie bronie muslimów, ale oni poprostu mają większe jaja od połowy polskich mężczyzn. Sad but true..

I uprzedzając następne posty - nie zamierzam narzekać jak tu jest ch*jowo, tylko wiem że trzeba się zabrać za siebie i wszystko można osiągnąć.

Moja perspektywa jest taka - jak arab może się tu dorobić, to tymbardziej ja mogę. Tylko trzeba zaryzykować i wyjść z ciepłego k***idołka.

raskolnikov74

2014-05-20, 00:52
Murzyn zapie**alał na chłopa pańszczyźnianego, głupszej wstawki dawno tu nie był.

Niech się te żulki niewolniki wyzwolone cieszą, że ich pan batem na pole nie zagoni, ledwo kajdany zrzucili a już pie**olą, że murzyni na nich pracowali.

necrofallus8

2014-05-20, 05:26
No w Polsce od wieków jest pełno murzynów...

kieriii

2014-05-20, 06:42
A winiacza to im za to postawiłeś? Bo należy im się.

miken1200

2014-05-20, 08:32
"Nie bronie muslimów, ale oni poprostu mają większe jaja od połowy polskich mężczyzn. Sad but true.. "

Bzdura. Ze swojego kraju nie wyjeżdżają jednostki najsłabsze, ale takie, które mają odwagę - czyli statystyczna mniejszość. I nie ma się co dziwić, że taki muslim, który odważył się wyjechać ze swojego kozodupia do Polski jest bardziej zaradny od przeciętnego Polaka. Popatrz, ilu tych ciapatych mamy w Polsce i pomyśl, że jednak polskich bogaczy (biznesmenów) jest wiele razy więcej, niż tych ciapatych. Pomyśl o tym, że polskie żule nie jadą do Anglii, ale siedzą w Polsce na zasiłkach, a zagranicę wyjeżdżają ludzie po studiach lub fachowcy w zawodzie - i co, Angol ma sobie teraz pomyśleć na podstawie Polaków na wyspach, że w naszym narodzie to sami pracowici i wykształceni są?

janusz2222

2014-05-20, 09:12
@up no tak tak o to mi chodziło, że właśnie te jednostki co przyjeżdzają to mocne jednostki

Willy2290

2014-05-20, 12:03
Aleś historie zapodał Dwóch nierobów-żuli narzeka, że inni nie pracują i oni są biedni. Byliby szczęśliwi gdyby inni pracowali, a oni dostawali wysoki socjal.

Catacombe

2014-05-20, 16:59
Boże, jaka hipokryzja. Dwój nierobów narzeka że muszą zapie**alać na czarnych nierobów. Ty byłeś w USA na tej trasie? Bo jakoś nie miałem szczęścia żeby widzieć w Polsce murzyna na socjalu. Od tej Amareny do końca im mózg przeżarło.

ne...........fi

2014-05-20, 20:01
W rzeczywistości "murzyni", obcokrajowcy na których zapie**alasz to mniej niż 2%. W rzeczywistości osoby które tak po polsku i chętnie przyznają Ci rację w komentarzach to w 20% pasożyty.
Dziękuję.