18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pozorant ujebał sobie nogę...

svirusx • 2015-06-24, 21:06
Pozorant uciął sobie noge, a na poważnie, znajomy podesłał mi i dorzucił opis:

"ziomek stracił noge pare lat temu w wypadku ale nie załamał sie , za to odrazu szukał plusów z sytuacji w jakiej sie znalazł. Ziom z wielkim dystansem do siebie tu jako pozorant akcji ratowniczej."

link do youtube, moderacje proszę o przerobienie na okno

[ Komentarz dodany przez: LegendarnyZiom: 2015-06-24, 21:26 ]
Proszę bardzo:


BrunerOvned

2015-06-24, 21:31
Może odpie**alać takie pranki, że ten Wzdręga przy nim to psiku*as bez "s" ;)

cveljan

2015-06-24, 21:57
widziałem kiedyś filmik jak ziomek zapinał takim kikutem typiare

sard

2015-06-24, 21:58
I to jest prawidłowe użycie inwalidy!!!
Więcej takich potrzeba!!!

Jab7kO

2015-06-25, 00:06
Pozorant, pozorantem. Przez takiego zjeba ktoś mógł stracić życie, bo karetka przyjechała do niego na "pranka"... :facepalm:

Jesse.Pinkman

2015-06-25, 00:21
sard napisał/a:

I to jest prawidłowe użycie inwalidy!!!
Więcej takich potrzeba!!!



Przy nim to raczej ty byś wyglądał jak inwalida.

tmadara

2015-06-25, 00:31
"Użycie inwalidy"? A co On jest k***a narzędziem, zabawką? Mam nadzieje że zdechniesz w jak najgorszy sposób jeśli napisałeś to z tą myślą którą ja odebrałem

Gollum

2015-06-25, 00:40
@sard
Zauważyłem, że poziom patologii jest wprost proporcjonalny do ilości wykrzykników w komentarzach itp.

kszan

2015-06-25, 00:42
@cveljan podeslij chlopie linka

s8n

2015-06-25, 01:43
Jab7kO napisał/a:

Pozorant, pozorantem. Przez takiego zjeba ktoś mógł stracić życie, bo karetka przyjechała do niego na "pranka"... :facepalm:



ahahahaha :idzwch*j:

cannonn

2015-06-25, 02:12
Co dalej? Profilaktycznie uj***li mu drugą? :krejzi:

dozek

2015-06-25, 09:33
Jab7kO napisał/a:

Pozorant, pozorantem. Przez takiego zjeba ktoś mógł stracić życie, bo karetka przyjechała do niego na "pranka"... :facepalm:



Jak widac jest to impreza masowa którą służby ratownicze zabezpieczają. Zamiast stać bezczynnie to zrobili pokaz ratownictwa.

majkelina

2015-06-25, 11:07
ja pierdacze serio? kur*Wa komuś na tej imprezie naprawde mogło się coś stać i lipa, karetka leciałaby z szpitala. A potem krzyczycie na tuska i każdy rząd, który jest u władzy, że nie ma lekarzy. Że nie ma pieniędzy na służbe zdrowia. Wiecie ile hajsu takie coś generuje? Dodajcie sobie do tego jeżdżenie do każdego takiego żartu plus jeżdżenie do alkoholików, bo sie zachlali. A potem nie ma kto na SORze przyjmować. Dla mnie dno, bo k***a lekarze sie stresują, ziomek niby krwawi niby nie i k***a dostają głupa, bo wszystko w normie, a ziomek ze ma noge ucięta. pozdro.

Riazek

2015-06-25, 11:37
Jab7kO napisał/a:

Pozorant, pozorantem. Przez takiego zjeba ktoś mógł stracić życie, bo karetka przyjechała do niego na "pranka"... :facepalm:


Zjeb wyzywa innych od zjebów.
To była idioto pokazówka na jakimś festynie etc. Pokazywali jak powinno się zachowywać podczas akcji ratunkowych.

No nic, nawet nie chce mi się po tobie jechać.