18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poznań Game Arena 2013

Po...........ł • 2013-10-20, 19:08


Walka o gry z biedronki za 5 zł.... na Poznań Game Arena.
Od Siebie dodam, że gry były za darmo, ale i tak po zdobyciu podejrzane typy te gry próbowały odsprzedawać.

darek555

2013-10-21, 18:07
Nathaniel_Demerest napisał/a:

No i k***a to jest temat. Jamochłony z Polski napie**alają w obcym języku na obcej stronie o swojskich problemach.
k***a mać, nikt poza "polaczkami" się tematem nie przejął, a ch*j im w te lewe dupska!



To tak jakby tylko niemcy mogli pisać o Gamescomie albo Oktoberfeście. Ciapaty i inne kebaby też mogły przyjść i przyhejtować, ale w tym przypadku można sie domyślić że autor tematu to polak

pi...........ja

2013-10-21, 18:45
Stara mądrość głosi "Jak dają to bierz".

gongi17

2013-10-21, 18:48
byłem tam, na PGA ... stado bydła rękę mi złamało ... :idzpanwch*j:

Szwedek

2013-10-21, 19:27
Testoviron miał jednak rację.
Pizgnąć im cebulą przez łeb to się opamiętają.

Ar...........ng

2013-10-21, 19:33
Torcik napisał/a:

a czego się spodziewaliście? przecież to poznań...


No tak, w Twoim Sosnowcu ludzie mają inne priorytety niż bitwa o gry :psycho:

max666

2013-10-21, 19:44
polaczki biedaczki
dajcie mi warna przeciez wyrazanie swojej opini na sadolu to przestepstwo

Nevitro

2013-10-21, 21:13
Proszę, filmik gdzie rzucają się dzieciaki + zabierają dla dziewczyn gry... [to co wspomniane na redit[dot]com] :DDDDD
Nie będę udawał, że więcej polewki miałem z ludzi którzy latają z tymi grami niż z samych targów. No i Zjazd Twórców Gier, tylko to ciekawe było. ;)
ADMIN TUTAJ FILMik, "PGA 2013 glowna hala, czyli "Daj Daj Daj" z YOUTUBE ale kilka lat oglądania i nie pie**olenia na forum powoduje, że macie w dupie wstawianie filmików. THX :)

/watch?v=1bsDfW7HSkg

Lang

2013-10-21, 21:16
Za posty w stylu "polaczki cebulaczki" powinien być ban jak stąd do Magadanu i murzyński ch*j w dupę.

W taki sposób zachowuje się tłum. To są, k***a, podstawy wiedzy psychologicznej. To samo dzieje się, jak ktoś trafnie zauważył, w innych krajach świata. I w takich sytuacjach zawsze należy winić organizatora, że nie przewidział rozwoju sytuacji.

Ziemniakowąż

2013-10-21, 21:16
To nie polaczkowatość. Popatrzcie sobie jak ludzie się rzucają na darmochę/przeceny w innych krajach, choćby w modnym i mlekiem płynącym eldorado - JueEsEj

EdmundKemper

2013-10-21, 22:07
max666 napisał/a:

polaczki biedaczki
dajcie mi warna przeciez wyrazanie swojej opini na sadolu to przestepstwo



Nie własna opinia, a głupota powinna być karana. Twoja również.

Ciesin

2013-10-21, 22:14
DARMOWE?! BRAĆ ILE WLEZIE.

A później ponad 100 lat wojny z Krzyżakami...

ti...........ax

2013-10-21, 22:40
dobry ten koleś co wyskakuje z tłumu i od razu zaczyna licytacje

Hangman108

2013-10-22, 01:51
Moim zdaniem jest to kwestia zarobków. Jeśli ktoś może wydać z 500 zł miesięcznie na gry i nawet nie odczuje straty tych pieniędzy (przeciętny mieszkaniec Europy zachodniej), to ludzie nie zachowują się jak bydło w takich sytuacjach.

qwachu

2013-10-22, 11:35
AreYouKidding napisał/a:


Nie przesadzaj z tą Biedronką, gier była cała gama (Call of Duty, Diablo, GTA - w okolicach targów można było spotkać stado pryszczatych gimbusów z podobnymi tytułami i dziesiątkami innych).

Co nie zmienia faktu, że cała walka o nie była co najmniej śmieszna :lol:

Ja dorwałem fajną grę ekonomiczną Cities in Motion, czy świetną gierkę Call of Juarez za grosze.

Co do darmowego gówna.. Jeśli zdarzy mi się być na takim evencie to tylko wyczekuję info gdzie to będzie, żeby sp***olić przed nacierającą tłuszczą, która jakby przyszło zapłacić za coś złotówkę, to by nie spojrzała, ale jak za free to mało całego stoiska nie rozniesie... Buractwo & cebulactwo level over 9999+


@Hangman108: Nie, to nie kwestia zarobków, tylko zj***nej mentalności. Zwłaszcza w dobie Internetu, gdzie gry zawsze sobie możesz ukraść za darmo i dziwnym trafem tego gówna co dają za free nie ściągniesz...

Tak jak kiedyś w ramach gazety kocham kino, czy jakoś tak, wychodziły różne serie filmów, w tym Anime. Był zajebisty film Ghost In The Shell, czy Akira - klasyka gatunku i zupełnie co innego niż obecne Naruta, i inne gówna za 19.99. Jeszcze tego samego dnia widziałem to na torrencie. Piszę w komentarzu, bo śmieszne mi się wydało takie działanie: "Po co pobierać rip DIVX'a (jeszcze wtedy były żebry o RMVB, bo limity neo, ch*j z jakością), skoro można mieć oryginał w jakości DVD za 20?", to mi gośc odpisał, a po co skoro mogę mieć za darmo (ch*j, że gówno w słabej jakości, gdzie oryginał ma już swoje lata i nie był materiałem FULL HD, nawet po masteringu i filtrowaniu przez współczesne programy do polepszania jakości. Mentalność cebulaka, jej nie zmienisz - takiemu lepiej na socjalu za 500 niż pracować za 1000.

joneczek

2013-10-22, 20:44
zajebiste miejsce i czas na reklame