18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powtórka z historii? A JAKŻE BY INACZEJ!

Li...........94 • 2014-03-02, 12:45
Dlaczego jak zwykle Polska musi reagować pierwsza? Polityka, którą prowadzi nasz rząd na rzecz "ukraińskich braci" prowadzi tylko do jednego... :facepalm:


Materiał własny, trochę niedokładny, więc czekam na lincz, hejterzy

dram09

2014-03-02, 12:47
Musisz odwrócić kolory Polskiej flagi, sorry, takie zasady. :P

rompopopom

2014-03-02, 12:49
Zajebiste to. Nawet sie uśmiałem Ci powiem. Piwko :D

dram09

2014-03-02, 12:50
zyzio966,

Widać działa jak cholera, to własnie miało irytować takich jak Ty.

saves

2014-03-02, 12:52
I taka prawda. Jak zwykle chcemy być "mesjaszem narodów" czy "przedmurzem chrześcijaństwa", a wyjdzie jak zwykle. Wielkie gówno.

osa79

2014-03-02, 13:02
głupie polaczki znowu machają szabelkami zamiast zamknąć mordy :-)

kemcia

2014-03-02, 13:05
@up więc czemu polaczku nie zamkniesz mordy?

osa79

2014-03-02, 13:19
@kemcia

wracaj do lekcji gimbusie zasrany ^^ a jak polaczki posiedzą bez gazu 2 - 3 miesiące to nie potrzeba będzie ani jednego wystrzału żeby cebulaków podbić :-) wolski już nie będzie, łapami wolaków zostanie rozebrana :-)

santaxl

2014-03-02, 13:24
za białą flagę francji piwo

wiesiors4

2014-03-02, 13:34
kemcia, nie dyskutuj z trollem, Smutne ma chłopaczyna życie, biją go na blokach i musi wyżywać się w internetach ;)

osa79

2014-03-02, 13:51
@wieśniak4

typowy wolak cebulak ;-) potrafisz tylko wciskać innym swoje fantazje, słowa których nie wyrazili, potem sam na nie odpowiadasz he he he smutny z Ciebie facecik który boi się wszystkiego i na wszystko odpowiada atakiem :-)


btw: w bloku to chyba Ty mieszkasz cebulaczku ;-)

RockyWood

2014-03-02, 13:52
saves napisał/a:

I taka prawda. Jak zwykle chcemy być "mesjaszem narodów" czy "przedmurzem chrześcijaństwa", a wyjdzie jak zwykle. Wielkie gówno.



że co? z jakiej jesteś partii bo zajebuje smrodem lewicowych k***...
jeszcze nie spotkałem nikogo kto by CHCIAŁ by Polska w JAKIKOLWIEK k***a sposób pomagała Ukrainie. NI-KO-GO.

Ta "pomoc" pochodzi od paru SZTUK polityków mających gówno zamiast mózgu. I właśnie te parę SZTUK pie**olonego lewackiego GÓWNA może wciągnąć caaaaałą Polskę (ok 40 MILIONÓW mieszkańców) w konflikt z Rosją i może nawet wprowadzić w wojnę... w której NIKT nam nie pomoże - NIKT k***A bo USA i wszystkie państwa UE zaczynając od szwabów na zachód mają kompletnie WY-JE-BA-NE na nas, a co dopiero na Ukrainę... MYŚLCIE k***A LOGICZNIE.

Przeciętny Polak dzisiaj chciałby widzieć ścierwa z wiejskiej wiszące na latarniach wzdłuż tej ulicy - taka jest prawda.

Pan_Generał

2014-03-02, 14:02
Przecież ten osa to zwykły troll. Ta szmata już dawno powinna dostać bana.


saves

2014-03-02, 14:06
@RockyWood
Ja nie mówię o szarych obywatelach naszego kraju, tylko o politycznych fiutach, próbujacych zbić na tym konflikcie polityczny kapitał. Polskę do gnoju wpychały ZAWSZE!!!! sfery rządzące, w imię zasad ważnych tylko dla nich. pie**olę to, co dzieje się na Ukrainie i podobnie jak olbrzymią część moich rodaków wk***ia zaangażowanie w ten burdel Tuska, Sikorskiego, Kaczyńskiego i innych politycznych mend. Chcą pomóc? Niech tam jadą i zostaną. Dla mnie w tej chwili to kolejny temat zastępczy mający przykryć pie**olnik w kraju.