18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powtórka z historii? A JAKŻE BY INACZEJ!

Li...........94 • 2014-03-02, 12:45
Dlaczego jak zwykle Polska musi reagować pierwsza? Polityka, którą prowadzi nasz rząd na rzecz "ukraińskich braci" prowadzi tylko do jednego... :facepalm:


Materiał własny, trochę niedokładny, więc czekam na lincz, hejterzy

Nikczemny_Płód

2014-03-02, 14:39
Cytat:

Za Piłsudskiego autor tego tematu był by już pare metrów pod ziemią.



Ano, Piłsudski akurat był sprytnym gościem i np. szedł w strone sojuszu z III rzeszą, mniejsza z tym.


Jakakolwiek pomoc Ukrainie dla mnie osobiście jest szczytem głupoty. O ile faktycznie dziś nasza sytuacja nie jest taka jak w latach 30 ubiegłego wieku, zagrożenie ze strony Niemiec jako tako nie istnieje tak sytuacja wewnętrzna w Polsce jest gorsza niż w okresie między wojennym.

Rządzą nami totalni kretyni, zboczeńcy i degeneraci.
Nie mamy wojska.
Ludzie - mężczyźni śc**owacieli.
Polacy nie utożsamiają się z Polską.
Sytuacja polityczna jest tragiczna,

Należy dodać "wspaniałą" przeszłość Polsko-Ukraińską oraz to, że Ukraińcy nie dorośli do rewolucji, popierają Tymoszenko.

Mam nadzieje, że poważnego konfliktu z tego nie będzie bo nie warto.

krzysiek351

2014-03-02, 14:49
Będzie wojna,k***a mać.Tylko czekać na mobilizacje.A ja nie pamiętam gdzie mam książeczke wojskową. :)

He...........eQ

2014-03-02, 14:51
Poczytajcie jakie kroki podjęła Kanada.

cykenmyken

2014-03-02, 14:53
Hah a ja pie**ole wrazie czego nie ruszam sie z domu za co mam k***a ginąć za rudego? za ukrainców? co mi rodzinę mordowali.Nie mój cyrk nie moje małpy.

erg0

2014-03-02, 14:56
Jak już się pojawiły analogie do lat 30 ubiegłego wieku, to mnie się obecna sytuacja i polityka ustępstw i 'głebokiego urażenia' kojarzy dość jednoznacznie. Z układem monachijskim.

bisfhcrew

2014-03-02, 14:59
Polskę narysowałeś odwrotnie :)

zomos

2014-03-02, 15:02
Jak co to spieprzać stąd... Tu i tak już nie ma Polski... To jest kraj rządzony przez kogoś na terytorium Polski... Uciekać gdzie? Najbliżej Norwegia, Szwajcaria. Dalej Australia i Nowa Zelandia. Tam się nie zanosi żeby ktoś chciał walczyć... bo góry i/lub daleko...

hardowski

2014-03-02, 15:11
28 lipca będzie setna rocznica wybuchu I WŚ.

tomekwl3

2014-03-02, 15:23
a co ma robić NATO i Polska? Nic nie jesteśmy w stanie zrobić. Macie świadomość co stałoby się gdyby NATO wkroczyło na Ukrainę? Mielibyśmy kolejną wojnę światową... Tylko żeby nie skończyło się to tak że wybierzemy hańbę zamiast wojny a będziemy mieli jedno i drugie... Putin doskonale wie że społeczeństwo zachodnie zrobi wszystko by pokój utrzymać, nikt za Ukrainę ginąć nie będzie i właściwie zachód poświęci ukrainę. Szkoda mi ich, obalili tyrana, będą mieli okupanta... Ale spójrzcie jak historia się powtarza - nas zaatakowały niemcy, GB i FR nic nie zrobiły chociaż był sojusz. Teraz rosja atakuje UA, USA i GB nic nie robią mimo, że są gwarantami bezpieczeństwa UA wg. memorandum budapesztańskiego...

sadam

2014-03-02, 15:36
osa79 napisał/a:

@kemcia

wracaj do lekcji gimbusie zasrany ^^ a jak polaczki posiedzą bez gazu 2 - 3 miesiące to nie potrzeba będzie ani jednego wystrzału żeby cebulaków podbić :-) wolski już nie będzie, łapami wolaków zostanie rozebrana :-)



za polaczka serdeczny ch*j Ci w dupe

zonik

2014-03-02, 15:42
Ja pie**ole ile tu jest skrytych czerwonych rusków w Polskiej skórze. Jak by zrobili UB-bis to pewnie pierwsi by pogonili mordować polaków. Jak wam ruski ciemiężyciel się tak podoba to zabierajcie dupę w troki na Belwederska 49 w bramie na hasło NKWD na pewno wam dadzą paszport. Piszcie do mnie na priv każdemu dam na bilet.

mis3275

2014-03-02, 15:57
znajac zycie bedzie jak zawsze... nic sie nasza wladza nie nauczy... i pierwsza poleci z pomoca bo przeciez zwykli ludzie sie nie licza u nas biedA w wielu rodzinach.. zamiast pomóc rodakowi to sie lepiej pokazac... PO co? sie pytam po co?

Br...........ki

2014-03-02, 16:17
I dlatego, w razie wojny Polski z Rosją, należy jak najszybciej spakować walizki i wyjechać w bezpieczniejsze miejsce.
Nie będę ginął za idiotów i nieudolny rząd.