18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powstańcy nie wpuszczeni na obchody Powstania Warszawskiego

Gngpower • 2012-08-07, 11:34
Politycy wszyscy się zmieścili, natomiast dla kombatantów nie było już miejsca. Łezka się kręci w oku i nerwy szarpie patrząc na to co się dzieje. Tymczasem wiadomość dnia to buczenie na polityków (po tym filmiku uzasadnione)

mendazdworca

2012-08-07, 19:48
wszystkich was czekają lotniska chłopaki i dziewczyny, jak nie po szkole średniej, to po studiach i wio na zachód

kruczekw90

2012-08-07, 20:17
gin napisał/a:

Przeraża mnie to co się dzieje w tym kraju. Ludzie którzy walczyli o naszą wolność nie zostali wpuszczeni. A dlaczego? Bo politycy muszą się pokazać. Poskładać sobie kwiatki, tak żeby kamera widziała. Robią szopkę. W mediach napie**alają, że politycy zostali wygwizdani. I bardzo dobrze, że ktoś ich wygwizdał. Media mamy zmanipulowane i ocenzurowane. Niby czasy komuny i zamordyzmu nasz piękny kraj ma za sobą. Niestety tylko czystko teoretycznie. Powiedzcie mi na kogo głosować? Co zrobić z tymi szmaciarzami? Tym ludziom co nie zostali wpuszczeni należy się szacunek i uznanie. W tym wypadku ryży i reszta hołoty napluła im w twarz.



Nikt Ci nie powie na kogo masz głosować. To ma być Twój świadomy wybór. A jednak większość zawsze zrobi tak jak zmanipulują nimi media.

Może i młody jestem ale swoje głosy już oddawałem. Też chciałbym mieć coś do powodzenia...

Bankai

2012-08-07, 21:46
k***a co za tempa dzida, a ch*j jakas czerwona kartka.
Oni walczyli zeby jej babcie, dziadkowie i rodzice nie wyladowali w gazie a ona sie k***a smieje i mowi ze nie bo kartka potrzebna. Co ja k***a jebnelo? Rozumie ze chef powiedzial czerwona kartka i tyle, ale chyba trzeba miec troche wlasnego rozumu a nie nasrane i trzymac sie w takiej sytuacji jak kawalek drewna...

Przyznaje, mieszkam w dajczlandzie i raczej nie bede wracal (zreszta tu sie urodzilem) ale czuje sie polakiem.

Ale takie cos, ludzie, chyba tak ograniczonym nie mozna byc, no az rece opadaja...

mózg rozj***ny.

Philipek

2012-08-07, 21:47
jeden nieostrozny ruch politykow i wybuchnie bunt jakiego polska od dawna nie widziala. zamieszki w Londynie beda niczym. zlosc w Polakach zbiera sie juz duzo dluzej i jest duzo wieksza.
ogladajac tv, siedzac w necie czy sluchajac radia, az krew czlowieka zalewa, co dzieje sie w tym kraju -.-

genesisnemesis

2012-08-07, 22:00
To jest filmik z 2009 roku, a nie obecnego. Nie mniej jednak za taką zniewagę kombatantów należy się sromotny kopniak w dupsko organizatorom.

Domiel

2012-08-08, 00:19
Patrz młody człowieku jak naród odpłaca tym co walczyli za kraj. Bez komentarza.

Kvinto

2012-08-08, 00:49
7:48 niszczy system:

Trzeba było zginąć kochanie to by cię wpuścili



:D

napalonka23

2012-08-08, 02:28
k***a kurestwo się szerzy wszędzie, brak poszanowania dla tych co powinni ten szacunek dostać, a k***y j***ne z sejmu w lożyw VIPów. Brak słów co się w Polsce dzieję.

Pan_Dawid

2012-08-08, 03:27
zaprosili tylko jednego powstańca, którego zmanipulowali (obecnego w komitecie poparcia Bronisława Komorowskiego), niech tylko kibicie wyjdą na ulice a pójdę zaraz za nimi z reszta rozgoryczonego narodu

Romand

2012-08-08, 03:59
No i jak się teraz czujecie cioty bluzgające na kibiców za wygwizdanie tej swołoczy 1/8?

filipsworks

2012-08-08, 13:28
I ja się pytam gdzie jest NOP jak ich potrzeba...