18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powstańcy nie wpuszczeni na obchody Powstania Warszawskiego

Gngpower • 2012-08-07, 11:34
Politycy wszyscy się zmieścili, natomiast dla kombatantów nie było już miejsca. Łezka się kręci w oku i nerwy szarpie patrząc na to co się dzieje. Tymczasem wiadomość dnia to buczenie na polityków (po tym filmiku uzasadnione)

t[e]rroR

2012-08-07, 14:18
ehh... Świat jest piękny tylko ludzie to k***y ....

Prawda jest Bolesna Żądzą Nami k***Y I cwe*E !!!

Leexo

2012-08-07, 14:22
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że z roku na rok będzie coraz gorzej.

t[e]rroR

2012-08-07, 14:29
Leexo napisał/a:

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że z roku na rok będzie coraz gorzej.



dla tego trzeba zrobić rewolucje !!! :evil: :evil: :evil: :evil:

fhMichaelo

2012-08-07, 14:32
Bufetowa i reszta zgrai pieprzonych łajdaków powinna za to zapłacić. Zero honoru, zero szacunku - taki kiedyś na pal nabijano, a dzisiaj 36 milionów Polaków zapie**ala na ich pensje...

Coliber

2012-08-07, 15:14
k***a dlaczego nawet z tak patriotycznych i poruszających uroczystości, robi się polityczną szopkę.
Politycy i urzędnicy powinni stać w szeregu z innymi obywatelami (a nie w jakichś sektorach VIP), bo to nie o nich tu chodzi...
A najśmieszniejsze jest to, że zaproszenia były czerwone :D


Tak bardzo chcecie rewolucji? Proszę bardzo, stańcie na jej czele, poprą was setki tysięcy ludzi. Tylko pamiętajcie że organizatorów protestów przeciwko ACTA nachodziło w domach ABW, licealiści byli szykanowani w szkołach, a media i tak pokazały co chciały i jak chciały...
W carskiej Rosji odbyła się rewolucja i wszyscy wiemy co to dało...

Massivee

2012-08-07, 15:15
Ja bym k***a nie wytrzymał, gdybym był jednym z tych którzy nie zostali wpuszczeni, wykrzyczał bym teraz cytat z moich myśli

"Wy k***y j***ne w pieluchy sraliście kiedy ja biegałem z kałachem by walczyć o wolną Polskę a wy srające pod siebie k***y zabraniacie mi wejść na cmentarz oddać hołd przyjaciołom którzy oddali życie za waszą mizerną egzystencje k***y pie**olone gdybym miał broń przy sobie rozstrzelał bym bez mrugnięcia okiem"

To jest nie do pomyślenia co się w tym zj***nym kraju dzieje bieda, z dnia na dzień ludzi z mieszkań na ulice wyrzucają bo się z czynszem spóźnili, a kurewska chołota dalej glosuje na sruska tuska tak wyprane łby ludzie mają, no k***a mać !! Kaczyński jaki był taki był ch*jowy ale najlepszy z tych wszystkich kurew po 89.

MarGunio

2012-08-07, 15:20
Panowie i Panie A ja Czekam Kiedy Oficjalnie Zostanie zorganizowane Powstanie Polskie

Bo dalej tak być nie może Jesteśmy teraz Niemiecko Rosyjsko Żydowską Kolonią

I robią z nami co Chcą

Bądźcie z Siebie Dumni ( każdego dnia Jesteśmy r*chani w dupę przez system )

LICH0

2012-08-07, 15:32
Ale ciule i tak dalej będą płakać nad tym jak wygwizdali polityków na obchodach rocznice bo przecież jak coś pokażą w TV to to najszczersza prawda..... prawda nad prawdami...... :homer:

damian88719

2012-08-07, 16:22
Łezka mi sie w oku zakręciła. To jest już szczyt arogancji i braku poszanowania dla prawdziwych patriotów. Liczy sie tylko kto ma kase i układy. Głupota w Polsce osiąga apogeum.

Ja na miejscu ludzi stojących na tej bramce po chwili zastanowienia powiedziałbym tak:
-" Faktycznie, Państwu należy się wstęp na tą uroczystość, pomimo braku zaproszeń. Niech mnie wywalą z roboty ale Was wpuszczam, biorę to na siebie. "

I tyle. Było wyraźnie widać, że w myślach chcieli wpuścić Powstańców ale mieli zbyt mało odwagi żeby przeciwstawić się absurdowi.

Żal, żal, jeszcze raz żal. Oby tych bramkarzy męczyło sumienie do następnej rocznicy. Może wtedy wpuszczą naprawdę właściwe osoby, o ile one dożyją ;/ .
Ten incydent nazwałbym kolejnym gwoździem do trumny dla III pseudodemokratycznej RP.

harvest

2012-08-07, 16:40
Wszystko super, wiadomo że skandal ale jedno znanie zepsuło cały film. 2:46 "Prezydent Kaczyński na pewno by Pana zaprosił". Juz chyba wiadomo kto zrobił ten film. Ja się nie deklaruje za żadną opcją polityczną ale znowu jedni Polacy na drugich wszystko zwalają i taki jest ten nasz kraj. Smutne to niestety. :(

Legon

2012-08-07, 17:17
dziadek jest honorowym gosciem ale k***a czerwonej kartki nie ma i ch*j niech wypie**ala ... nawet nie ma slow zeby okreslic to kurestwo na zalaczonym filmiku

hi...........be

2012-08-07, 17:18
k***y bez honoru i dumy!

buoba

2012-08-07, 17:24
Jeśli ktoś twierdzi, widząc ten wszechobecny syf i chaos, że w Polsce z rokiem 1989 skończył się komunizm/socjalizm, to gratuluję wytrwałości wiary w brednie.

To jest nie do pomyślenia, aby były agent SB lub UB dostawał wyższą emeryturę od bohatera wojennego, jakim można uznać członka Powstania Warszawskiego. Nie do pomyślenia, aby musiał nieraz wiązać koniec z końcem, bo nie starczy mu na leki. Nie do pomyślenia, że nie może nawet oddać czci poległym kolegom/koleżankom.

Gdyby to ode mnie zależało, cała ta przechrztowa ekipa mośków u władzy trafiłaby do piachu. Szkoda, że to tylko marzenia...

SharpSe

2012-08-07, 18:14
Odnosnie Powstania Warszawskiego. k***a nie moge, musze to napisac. Wieksza czesc spolecznstwa Wawy i nie tylko byla przeciwko Powstaniu. Chcieli tylko PRZEZYC wojne bo i tak byla przegrana zwlaszcza ze rosjanie stali po drugiej stronie Wisly. Nie mowie ze nas wyzwolili . Powtarzam PRZEZYC bo Polacy juz dosc mieli krwi. Wiec pytam sie tak na logike po co to bylo potrzebne? Zeby Adas teraz stal na cokole? Obrzydzenie w nas budzi dzieciak z AK47 na bliskim wschodzie ale chlopczyk ze Stena w 45r. juz nie? Nie wspominajac do jakich represji doszlo po powstaniu. 36 Dywizja Grenadierów SS. Zwierzeta z Ukrainy. Masowe mordy i gwalty. Najwiekszy odstetek aborcjii w latch 45-46. Kobiety same strzelaly sobie w skron po tym co przezyly. Czy to wszystko bylo tego warte? Moim zdaniem. Nie.

Nie zrozumcie mnie zle, ja kocham Polske, tu sie urodzlem i tutaj chce zyc. Ona tez popelna bledy.

ProVVe

2012-08-07, 18:58
Nóż się w kieszeni otwiera... Czerwono i żydowsko w tej Polsce sie k***a robi na maksa...