18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powrót do domu

fakeit • 2014-03-24, 23:11
Chłopaki z whatever podczas akcji ubierania bezdomnych na zimie spotkali Jarosława z Czech i postanowili mu pomóc. Oto jak przypadek może zmienić całe życie. :ok:




polecam ich pranki, są naprawdę dobre

szymoniksto

2014-03-24, 23:20
Mam nadzieje, że kiedyś będzie mnie stać na taki gest lecz aktualne sam siebie ledwo utrzymuje :/ leci piwo

Ru...........tQ

2014-03-24, 23:20
Też zapuszczę się na ryju jak świnia, pojadę za granicę i będę udawał, że nie znam języka. Może i mi zasponsorują darmowy hotel, żarcie, lot samolotem i fajną blondyneczkę do przytulania? 8-)

MlodyPoliglota

2014-03-24, 23:22
podejrzewam, że od YouTube dostali tyle, ze jeszcze im się to opłacało (za wyświetlenia). Oczywiście niczego im nie ujmuję! Wspaniala inicjatywa. Jeżeli historia tego Czecha jest prawdziwa, to cud, że na niego trafili..

fakeit

2014-03-25, 00:21
MlodyPoliglota napisał/a:

podejrzewam, że od YouTube dostali tyle, ze jeszcze im się to opłacało (za wyświetlenia). Oczywiście niczego im nie ujmuję! Wspaniala inicjatywa. Jeżeli historia tego Czecha jest prawdziwa, to cud, że na niego trafili..


oryginał z komentarza na yt

RE: "You did it for the views / money"
(whatever) I think we would be happy if we even recoup expenses. This was not a low budget project. Flight for me + filmer to NYC from California and back, 7 day hotel, expenses while there. Jaroslav: Last minute purchase of 1way international flight to Europe from NYC, hotel in NYC, $70 cab ride to JFK airport, $70 cab ride back, new clothes, food, other expenses. Absent this video going very viral, I do not think expenses will be covered. But that doesn't matter, and that isn't important. What is important is the following: On a small scale, we helped this man - and he will pay it forward. On a large scale, we distribute this video to the entire world to see, and if it brings a smile to you, even momentarily - pay it forward.

Przetłumaczyłbym, ale jest już późno i jedyne o czym teraz marzę to iść w kimę... chłopaki naprawdę dają radę i wielki szacun im za to. ;-)

kopdzio

2014-03-25, 01:04
Ci wszyscy goście co robią te j***ne "pranki" powinni zaprzestać i zabrać się za pomaganie bezdomnym.

proXe

2014-03-25, 01:07
k***a, znowu jakiś ch*j kroił cebule w moim pokoju...

panchamityle

2014-03-25, 01:13
To był rosyjski szpieg, który po podejściu prankowców był przekonany, że został zdekonspirowany przez amerykanów. Zaczął zgrywać głupa, że nic nie rozumie, został okradziony itp., ostatecznie oni zmieniają jego image i wysyłają do Czech, gdzie przejmuje już go GRU i najpewniej zabija, bo jest już rozpoznawalny i do niczego nieprzydatny.

MonroeHutchen

2014-03-25, 01:14
jacy dobrotliwi ludzie, dobroć, szczerość i bezinteresowność ścieka im po policzkach. Zmasturbujcie się do tych filmików palanty i najlepiej jebnijcie se w łeb kamieniem, bo rozumu w głowach to macie tyle co wody na Saharze jeśli podoba wam się ta moda na te dobrotliwe ckliwe filmiki z wzruszającą muzyką w tle, które ostatnio falami napływają na yt

Jankes360

2014-03-25, 01:20
@MonroeHutchen Zrób coś równie dobrego dla ludzi i strzel sobie w łeb. Idiotę mniej!

Ko...........in

2014-03-25, 01:21
Dwa dni później zginął na przejściu dla pieszych...

Moodyxcore

2014-03-25, 01:23
w USA pomagaja
a ostatnio znalazłem filmik jak jakiś ch*j bezdomnemu z PL podapalił cały jego "dorobek"

RapujacyToster

2014-03-25, 01:46
Czyli dobro nie umarło,jest jeszcze dobro w tym całym rozpie**olu , oby tak dalej, MonroeHutchen
życzę ci ch*ju żebyś się stoczył i nie sądzę żębyś miał tyle szczęścia co Jaroslav :)

Maek

2014-03-25, 06:54
Jakie to k***a bezinteresowne.

Fajnie, że pomogli jakiemuś gościowi, ale i tak ch*ja na nich kładę. Szacunek mam tylko dla osób, których jedynym powodem dla którego komuś pomagają jest sama chęć pomocy, a nie pokazania się i zrobienie ckliwego filmiku do nabijania wyświetleń na YT.

Tak, mam ból dupy, wk***iają mnie tacy j***ni pozerzy, bo 99% nie ma nic wspólnego z bezinteresownością. Ostatnio tego typu produkcje są tak popularne, że po prostu im się to opłaca.

Ek...........em

2014-03-25, 07:33
up
Nie jest ważne z jakich pobudek coś zrobiłeś ale to że jednak komuś pomogłeś.

Lepiej żeby "jutjuberzy" zajmowali się pomocą innym, choćby byłaby to pomoc pod filmik, niż mieli kręcić te swoje vlogi lub pranki. Przeczytaj komentarz który podesłał fakeit - gościom się ta inicjatywa nie zwróciła.