18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powrót do domu

fakeit • 2014-03-24, 23:11
Chłopaki z whatever podczas akcji ubierania bezdomnych na zimie spotkali Jarosława z Czech i postanowili mu pomóc. Oto jak przypadek może zmienić całe życie. :ok:




polecam ich pranki, są naprawdę dobre

korinogaro

2014-03-25, 07:36
@up, i co z tego że im się to opłaca? Lepiej żeby się jakaś grupka wylansowała i w tym celu pomogła X osobom czy żeby się nie lansowali i nie pomogli? Wolę jak pomaganie się opłaca bo w tedy zamiast 10 bezinteresownych którzy sobie odbierają żeby pomóc innym mamy 1000 'lanserów'. Jednak razem z nimi proporcjonalnie rośnie liczba osób którym pomogli.

l_witek

2014-03-25, 09:19
pranki k***a sranki

Giacore

2014-03-25, 10:01
Niech nie pieprzą, że im się nie zwróciło bo im się zwróciło jeśli nie teraz to w ciągu tygodnia czy miesiąca. W Polsce jutube płaci około 1tyś euro za 1mln wyświetleń. A oni góra 2 trzy 3 tysie wydali.

Fakt faktem zajebista inicjatywa. Ale wk***ia mnie to, że twierdzą, że na tym nie zarabiają. Dla mnie to nic złego znaleźli pomysł, aby pomagać i mieć za co pomagać więc ogromne brawa. Ale wielki czarny ch*j w dupsko za kłamstwa o nieopłacalności biznesu.

MrTijomono

2014-03-25, 10:48
Ale tą blondi to bym poszarpał :D

Bezem

2014-03-25, 10:54
A niech k***a zarabiają na tym grubą forsę. Cebulą jebie od was wszystkich co się przypie**alacie do tego. Ciekawe czy wy tacy pomocni dla obcego człowieka jesteście. A teraz do szkoły, bo pszyra zaraz.

defcon1

2014-03-25, 10:55
Pomoc społeczna działałaby i w Polsce. Ostatnio protesty były, bo państwo za mało daje na niepełnosprawne dzieci... otóż państwo nigdy nie będzie dawać nikomu dostatecznie wiele, bo każdy by chciał dostać, a urzędnicy zbierający podatki a potem rozdający je w zasiłkach też muszą jeść.

Pomoc społeczna jest jedyną skuteczną formą pomocy. Nieraz się słyszy o państwowych zbiórkach czy fundacjach, gdzie z zebranych pieniędzy 5% trafia do potrzebujących. Gdyby przestano nam bezprawnie zabierać pieniądze, każdy po zobaczeniu takiego filmiku przelałby parę złotych na dowolną fundację, bo mógłby sobie na to pozwolić. A fundacje też nie musiałyby płacić horrendalnych podatków.

Otóż jedyną formą pomocy jest pomoc dobrowolna, oparta na współczuciu i potrzebie pomocy tym, którym nie powiodło się tak dobrze jak nam. A tego państwo opiekuńcze nie zapewnia.

wrobelsparrow

2014-03-25, 11:20
Pranko, to ci może twoja stara zrobić.

atocha8

2014-03-25, 11:51
Dobry sposób na pozbycie się bezdomnych, zwłaszcza tych z innych krajów. I to jest pomoc?

modyf

2014-03-25, 12:50
Odesłali brudasa do domu. Zacna akcja.

socjalmmv

2014-03-25, 13:59
@~RutQ
Po prostu wyjdź na ulice, myślę że od razu cię zgarną :szczerbaty:

De...........tt

2014-03-25, 16:08
W Rzymie przy moście angielskim spotkałem Polaka z podobną historią. Ale nie chciał wracać do kraju, chciał drobne na piwo.
Nie że bym mu ufundował podróż rzecz jasna :P
Ale fakt, że jak mogę to pomagam takim ludziom, chociaż trochę. Znoszone ubranie, żarcie, trochę drobnych. Tylko nigdy cyganom, muslimom i kalekom odwalającym show swoimi kikutami (szczególnie jak rączki mają sprawne).
Spoko akcja, też chciałbym tak komuś pomóc. Niepotrzebna tylko szopka, wiadomo że kasa im wraca. Zawsze trzeba jakoś popsuć efekt?

Leori

2014-03-25, 17:49
Wie ktoś co to za muzyka w tle?

zwierzak30

2014-03-25, 19:19
A dla mnie to wygląda to jak instrukcja pozbycia się "kłopotliwych" gości z kraju. :) )

Maek

2014-03-25, 19:34
Giacore napisał/a:

Niech nie pieprzą, że im się nie zwróciło bo im się zwróciło jeśli nie teraz to w ciągu tygodnia czy miesiąca. W Polsce jutube płaci około 1tyś euro za 1mln wyświetleń. A oni góra 2 trzy 3 tysie wydali.

Fakt faktem zajebista inicjatywa. Ale wk***ia mnie to, że twierdzą, że na tym nie zarabiają. Dla mnie to nic złego znaleźli pomysł, aby pomagać i mieć za co pomagać więc ogromne brawa. Ale wielki czarny ch*j w dupsko za kłamstwa o nieopłacalności biznesu.



korinogaro, Ekspertem chyba wyraźnie napisałem "...Fajnie, że pomogli jakiemuś gościowi...", ale cała reszta jest fe! a konkretnie ta "bezinteresowność" o której pisze Giacore.
Po prostu nie lubię ludzi którzy bez zachęty lub gróźb nie potrafią zrobić nic dobrego (tak jak w kościele, gdyby nie straszyli piekłem wiele osób postępowałaby zdecydowanie inaczej 8-) )

KulfonGG

2014-03-26, 01:21
muzyka z War Thunder :o