18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie gimbazy

michal3323 • 2012-03-31, 22:24
Akcja do 21 sekundy, później nic ciekawego. Skutki przechodzenia w niedozwolonym miejscu mimo 2 przejść dla pieszych ~100 metrów przed :roll:


Proximate

2012-04-02, 15:25
Głupoty mówicie, dobry kierowca przewiduje takie sytuację i sam miałem podobną, bus się zatrzymał na przystanku i laski tępe c**y oczywiście przechodzą, na szczęście mózgu mam na tyle że się zatrzymałem bo by po piździe nieźle dostaly.

Loth1207

2012-04-02, 17:00
Przeciez to jasne od 1410r ze to kierowca ma miec oczy dookola głowy i myślec za pieszych idiotow czy dzieci wiec wina tylko kierowcy. Busik tez nie powinien przepuszczac, mogl zatrabic jakby sie ogarnal. Jezdzisz autem = ponosisz odpowiedzialnosc za debili ktorych mozesz skasowac swoim jezdzeniem :roll:

exculibrus

2012-04-02, 17:28
Ok. Temat nie dawał mi spokoju i w końcu doszedłem do wniosku, że się myliłem. Wina dzieci. Kierowca powinien przewidywać i myśleć za innych, ale k***a bez przesady. Co innego na przejściu dla pieszych a co innego w takiej sytuacji. Czas postawić piwko panom od "poj***ło cie?" :D

btw, myślenie za innych przeważnie ma na celu chronienie własnej dupy i bycie kulturalnym. Jeśli jednak już coś się stanie, to liczą się przepisy. A jest wpie**olenie się na jezdnię kawałek od przejścia dla pieszych, nie patrząc czy coś jedzie i w dodatku biegiem. Się k***a rozpisałem.