18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie gimbazy

michal3323 • 2012-03-31, 22:24
Akcja do 21 sekundy, później nic ciekawego. Skutki przechodzenia w niedozwolonym miejscu mimo 2 przejść dla pieszych ~100 metrów przed :roll:


mjr

2012-04-02, 08:44
jeremyirony napisał/a:

Hehe, takie pie**olenie. Kazdy w zyciu przechodzil w miejscu niedozwolonym i w przyszlosci pewnie tez bedzie. ;)


Chyba, że mu bozia nóżki upie**oli!

Przechodzę przez jezdnię wtedy i tam, gdzie jest mi akurat wygodnie. Tylko nie wpie**alam się przy tym pod koła, bo nie jestem pie**olonym idiotą.

MorbidGod

2012-04-02, 09:02
Zawsze cieszy mnie widok gdy takie nieporadne k***iszcza robią sobie krzywdę przez własną głupotę. Bez różnicy czy ma 5,10, czy k***a 40lat. Zabawa zawsze przednia!

tomek1491

2012-04-02, 09:04
Chyba sie w kolo wkrecila, bo cos pozniej fajnie stuka

duchh

2012-04-02, 09:40
oaza spokoju... nawet nie pisnął, dobry sadol !

exculibrus

2012-04-02, 12:39
Jasne, że wina kierowcy. A co do kolegi od kryształowej kuli - ja tam zawsze, gdy samochód na lewym lub prawym pasie zwalnia (czy też się zatrzymuje), zwalniam również jeśli nie mam pewności, że nie ma tam przechodniów. Podobnie robi się w dużych miastach, gdy samochody na przeciwnym pasie stoją w korku a widać znak przejścia dla pieszych. Nazywa się to myśleniem a nie kryształową kulą.

P.S. Co do tego, że dzieci przebiegały. Gdyby szły to zdążyły by się zatrzymać, ale kierowca i tak przegiąłby pałę. No i ciekawe, czy dalej byście się pytali "poj***ło Cie? gdyby to było wasze dziecko.

Kaciaj

2012-04-02, 12:54
exculibrus napisał/a:

Jasne, że wina kierowcy. A co do kolegi od kryształowej kuli - ja tam zawsze, gdy samochód na lewym lub prawym pasie zwalnia (czy też się zatrzymuje), zwalniam również jeśli nie mam pewności, że nie ma tam przechodniów. Podobnie robi się w dużych miastach, gdy samochody na przeciwnym pasie stoją w korku a widać znak przejścia dla pieszych. Nazywa się to myśleniem a nie kryształową kulą.

P.S. Co do tego, że dzieci przebiegały. Gdyby szły to zdążyły by się zatrzymać, ale kierowca i tak przegiąłby pałę. No i ciekawe, czy dalej byście się pytali "poj***ło Cie? gdyby to było wasze dziecko.




A czy tam było przejście dla pieszych ? Nie. A więc ty jeździsz i wszędzie wypatrujesz pieszych ? hah, już to widzę.
Wszyscy naagle, przy przejściach zwalniają, tacy kulturalni ... a zawsze stoje przed pasami aż się pusto zrobi bo żaden gamoń mnie nie puści.

Dzieciaków wina ewidentna. Zresztą, nie widziałem znaków, że to teren gdzie znajduje się jakaś szkołą czy coś. Koleś jechał poprawnie.
liczyłem na dalszą część ....

ra...........90

2012-04-02, 13:00
Przeczytałem od 21 sekundy i przegapiłem całą akcje - A ch*j Z TAKIM ŻYCIEM

ore

2012-04-02, 13:28
Piękny dźwięk hehehe

kraz34

2012-04-02, 13:28
j***niec wiedzial co sie swieci i wlaczyl wycieraczki :D

Kamyk5011

2012-04-02, 13:40
@Xenomorph08
Bus mógł się zatrzymać kogoś wyrzucić, lub poprostu się zatrzymać bo chciał opie**olić kanapeczke.
Wina jest rodziców, bo nie nauczyli dzieci, że się nie łazi w takich miejscach przez jezdnie.

Stranuh

2012-04-02, 13:42
Dziadek pod koniec liczył na jakiś fajny widok i chyba się zawiódł...

Azizi1926

2012-04-02, 14:24
Chyba zgon, bo w 1:01 wkracza ponury żniwiarz...

Kriss de Valnor

2012-04-02, 14:44
Oczywiście, że kierowca też jest winny. Przecież ten bus zatrzymał się, żeby przepuścić te dzieci - to co miały przechodzić za nim? Widać, że dzieci stoją na chodniku a bus się zatrzymuje, dlatego kierowca z kamerą powinien zwolnić.

deniZ

2012-04-02, 14:52
miodowar napisał/a:

Mama nie nauczyła, że się przechodzi tylko na pasach, i że zawsze trzeba spojrzeć w prawo i lewo. No cóż, selekcja naturalna.


No to zle cie uczyla, bo trzeba spojrzec najpierw w lewo, potem w prawo i potem raz jeszcze w lewo - i ew. isc...

exculibrus

2012-04-02, 15:10
Kaciaj napisał/a:




A czy tam było przejście dla pieszych ? Nie. A więc ty jeździsz i wszędzie wypatrujesz pieszych ? hah, już to widzę.
Wszyscy naagle, przy przejściach zwalniają, tacy kulturalni ... a zawsze stoje przed pasami aż się pusto zrobi bo żaden gamoń mnie nie puści.

Dzieciaków wina ewidentna. Zresztą, nie widziałem znaków, że to teren gdzie znajduje się jakaś szkołą czy coś. Koleś jechał poprawnie.
liczyłem na dalszą część ....



Najpierw zacznij jeździć samochodem. Nie chodzi o zwalnianie przy każdym przejściu. Chodzi o to, że jeśli jeden samochód zwalnia aby USTĄPIĆ PIERWSZEŃSTWA pieszym, to reszta ma już taki obowiązek. Gdyby nie bus, to wina była by dzieci (podobną sytuację ukazuje filmik wrzucony wczoraj czy przedwczoraj). Często można przechodzić przez jezdnię, poza miejscami do tego wyznaczonymi. Może to było takie miejsce? Zresztą to nie Polska i żaden z nas nei wie jakie dokładnie mają tam przepisy.


A jakich argumentów by tu nie użyć, jest jedna ważna kwestia: Do ch*ja! To są dzieci, a j***ny kierowca mógł pomyśleć! Tyle w temacie.