18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie biegnącej dziewczynki.

aga69 • 2013-12-14, 14:59
Dostała się pod koła. Akcja od 1:30


JarsonLarson

2013-12-14, 20:01
Ja osobiście,to bym tak nie gnał na takiej ślizgawce wiec łatwiej byłoby z reakcją....

MadDave

2013-12-14, 20:12
ekhem przepraszam Pani dziecko nie jest niegrzeczne...ono jest po prostu głupie ;)
Podobna sprawa była w zeszłym roku na moim osiedlu, szczyle w wieku max 8 lat ganiały się między zaparkowanymi samochodami po obu stronach drogi, to że akurat myłem okna wszystko dobrze słyszałem i widziałem. W momencie w którym pomyślałem sobie że ,, k***a przecież jak ten gnojek wyskoczy w niewłaściwej chwili zza zaparkowanego auta to kierowca nie ma nawet szans na reakcję,, nie musiałem długo czekać, w momencie gdy odwróciłem głowę do okna słyszę takie głuche JEBS! wrzask ! pisk! Kierowca jechał na prawdę wolno, nawet opony nie pisnęły ale jak się do niego zleciały te wszystkie stare k***y i te śmierdziele ormowskie to gościa mało tam nie zlinczowali! Gościowi wyskoczyła dziewczynka prosto na maskę, tak że nie miał nawet prawa tego przewidzieć, jeszcze blachy niemiejscowe. Masakra i szkoda typa nie jego wina a głupiego dziecka, mam nadzieje że mała albo gdzies tam zdechła albo przynajmniej ma jakiś uraz kręgosłupa żeby mogła być inspiracją dla swoich rówieśników.

fyrku

2013-12-14, 20:22
Głupi dzieciak, ale kierowca też wcisnął hamulec i nawet nie odbijał.

adam_c

2013-12-14, 21:03
@MadDave - u mnie z kolei pewnego razu dzieciaki były na tyle walnięte, że w ich zabawie wygrywał ten, który przebiegnie najbliżej nadjeżdżającego samochodu :/

Innego razu dzieciak pomyślał sobie, że zrobi psikusa i schowa się za wyjeżdżającym do tyłu zaparkowanym samochodem. Miał szczęście, że jego matka (swoją drogą z "normalnej" rodziny) w porę zauważyła jego pomysł i nic się nie stało.

Z tego co widzę to bardzo dużo dzieci w tych czasach nie ma rozumu lub nie została odpowiednio przeszkolona przez swoich rodziców. Ja również biegałem z kumplami po osiedlu będąc dzieckiem ale nigdy nie odbiło nam na tyle, aby pakować się pod samochody, bo każdy wiedział, że można zrobić sobie krzywdę. Wtedy nie jeździło może tak dużo pojazdów jak dzisiaj, jednak nie jest to żadne usprawiedliwienie ;)

konowal

2013-12-14, 21:25
Wina dziewczynki nie ulega wątpliwości a i w Polsce takich debili jest coraz więcej.

ellsworth

2013-12-15, 09:36
h*joczita napisał/a:

Taka rada dla przechodniów zwłaszcza zimą, kierowca nie jest w stanie tak szybko zatrzymać się jak latem


Dlatego istnieje coś takiego jak dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. :roll:

miskolargol

2013-12-15, 10:52
grzechu5444 zrob k***o przysluge dla ludzkosci i umrzyj.

19ahmed22

2013-12-15, 14:29
ellsworth napisał/a:


Dlatego istnieje coś takiego jak dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. :roll:



Dlatego istnieje coś takiego, jak NIE Wpie**alANIE SIĘ PRZED SAMOCHÓD NA OBLODZONEJ JEZDNI.

Polemon

2013-12-15, 14:32
Aaale urwał, ale to było dobre.