18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potęga Recyklingu

okrzej • 2014-01-19, 13:26
Witam wszystkich Sadoli.

Chciałbym zaprezentować jakie profity można uzyskać, mając przyjazne nastawienie do środowiska naturalnego.
Razem z kumplami postanowiliśmy nie wymieniać butelek po złotym napoju na bieżąco, tylko zbierać je przez jakiś czas.
Oto efekty (zdjęcia wykonane denkiem od butelki):








Podsumowując: czas operacji 30 minut, butelek było 595, otrzymaliśmy za nie 65 Tatr (więcej nie było :samoboj: ) plus dodatki i jeszcze nam reszty wydali :D .

Ps. Miejscowi żule patrzyli się na nas, jak na przedstawicieli globalnej korporacji zbieraczy butelek.

GhostRider32

2014-01-19, 19:33
@MICHALANIOLdz**kO
Był w E.Leclerc, a teraz nie ma :/ Może w Auchanie przy Osiedlu Wiszące Ogrody (to jest Matarnia?)?

mashu

2014-01-19, 20:01
Boss Manie - to nie wiesz, że brzuch nie jest od piwa ale NA PIWO?

ParanoiA

2014-01-19, 22:56
MICHALANIOLdz**kO napisał/a:

Ktos ogarnia,czy taki automat jest w Gda ?;/



Frajerze obczaj KAŁ-LANDY!

Ja pie**olę!

:idzwch*j:

Wiochmeńska gimbaza sie obudziła, we Wrocławiu na Legnickiej 8 lat temu taka maszyna była do wciągania pustego szkła.
Do dzisiaj stoi tam ŻULO-BANKOMAT.


Dobrutro

2014-01-19, 23:50
Jak to jest, że kiedyś nie było mody na recycling a ludzie i tak segregowali śmieci? Zbierali makulaturę, myli butelki by je oddać do sklepu itd. A teraz dajesz ludziom kubły do segregowania, nawołujesz kampaniami, a i tak każdy ma to w dupie. :P

Zielonek92

2014-01-20, 02:48
U mnie w Kauflandzie też była taka maszyna i k***y zlikwidowali ją ;/ Tak to zawsze sie brało do plecaka 10 butelek i było na browara ;d

Rossa

2014-01-21, 21:51
Za tatry zawsze PIWO !