18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Poszukuję filmu/obrazka z tej strony. [ zbiorczy na prośby ]

Pimpek • 2010-06-12, 16:26
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.


Pozdrawiam i z gory dziekuje!

DmNQ

2023-11-26, 13:39
Poszukuje filmiku gdzie murzynek w niemczech kradnie w sklepie, ochrona go próbuje przekonać żeby jednak oddał i nagle wjeżdża kilku kolesi 2x2 piącha raz drugi murzynek na pół i go wynieśli ze sklepu? Kiedyś był hitem neta w Niemczech

am23

2024-03-11, 12:25
Panowie poszukuje artykułu/pasty o potrąconym jeleniu (dziku) który w amoku zgwałcił pasażerkę auta po wpadnięciu przez przednią szybę. Opcja szukaj nic nie pokazuje, a jestem przekonany, że latało to po sadolu. Pamiętam, że był to sam tekst z jakiejś lokalnej gazety bez materiałów foto/video.

~Angel

2024-03-11, 12:50
am23 napisał/a:

Panowie poszukuje artykułu/pasty o potrąconym jeleniu (dziku) który w amoku zgwałcił pasażerkę auta po wpadnięciu przez przednią szybę. Opcja szukaj nic nie pokazuje, a jestem przekonany, że latało to po sadolu. Pamiętam, że był to sam tekst z jakiejś lokalnej gazety bez materiałów foto/video.



https://www.sadistic.pl/nieletnia-zgwalcona-przez-pijanego-dzika-vt58588.htm

qbcki

2024-03-16, 00:02
Siema,
Ostatnio poszukuje filmiku, na 100% go widziałem na Sadolu ale sporo lat temu. W ruskim więzieniu koleś (chyba jakiś bokser) Napier.... Innych więźniów w sali gimnastycznej do nieprzytomności i tak przynajmniej z 5 pod rząd.
Ktoś pomoże ?

Pozdrowionka dla wszystkich!
Dawno mnie tu nie było.... Jak miło powrócić...

A druga sprawa, to wie ktoś może, może ty Angel bo chyba Ciebie pamiętam, co się stało z forum dziwnetabletki.com?
Tak mnie już naszło na stare czasy to bym poczytał i powspominał, albo chociaż się z kimś merytorycznie posprzeczał. Pamiętam że mieliśmy tam chore rozkminy...
A właśnie - Nitrogenixa pamietam jeszcze z tego forum, ciekawe czy nadal pije ;) ?
Też dziękuję z góry za pomoc.
X