18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Poszukuję filmu/obrazka z tej strony. [ zbiorczy na prośby ]

Pimpek • 2010-06-12, 16:26
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.


Pozdrawiam i z gory dziekuje!

SilverHaze

2022-09-27, 10:37
Kochane Sadolki, jakieś 5 lat temu oglądałam filmik jak gość się wj***ł komuś na ogródek/podwórko na takich łączonych chatkach i zaatakował go czarny pitbull a puenta była taka że pies gościowi odgryzał rękę na żywca a jak się ruszał lub ktoś podchodził to pies warczałi obgryzał dalej. Jakby ktoś coś, odpłacę wakacjami w Stegnie

MisiaXD

2022-09-27, 10:39
Za nudesy dam linka.

pytolsky

2022-09-27, 10:39
pokaż cycki to zobaczymy co da się zrobić

SilverHaze

2022-09-27, 10:50
Żeby pokazywać to trzeba je pierw mieć

Mało Sadolek wstawia tu swoje nudesy że moje musisz sępić? Nie rozdaje sorki xd filmik mi potrzebny w celach edukacyjnych i humorystycznych


MisiaXD napisał/a:

Za nudesy dam linka.



Wyczuwam blef xDD

Wyczuwam blef xDD

tetrusmorderca

2022-09-29, 19:25
Kilka lat temu wyciekły nagie zdjęcia gwiazd i gwiazdeczek. Była tam między innymi Scarlett Johansson i Kaley Cuoco. Nie mogę znaleźć tego tematu. Czy ktoś może pomóc?

~Angel

2022-09-30, 07:56
tetrusmorderca napisał/a:

Kilka lat temu wyciekły nagie zdjęcia gwiazd i gwiazdeczek. Była tam między innymi Scarlett Johansson i Kaley Cuoco. Nie mogę znaleźć tego tematu. Czy ktoś może pomóc?



Temat utracony bezpowrotnie - błąd podczas czyszczenia serwerów - poleciało wtedy kilka tys tematów z fotkami.

tetrusmorderca

2022-09-30, 18:21
Angel napisał/a:

Temat utracony bezpowrotnie - błąd podczas czyszczenia serwerów - poleciało wtedy kilka tys tematów z fotkami.



Pamiętam to. Szkoda, że ten temat też straciliśmy :(

switaz

2023-01-20, 14:28
Dzień dobry, czy ma ktoś filmik z murzynem, który sięgnął po broń policjanta, dostał kulkę, po czym zapakowali go na pikapa jak worek ziemniaków i wywieźli - pamiętam że w trakcie zajścia ktoś krzyczał "Andrzej, andrzej"

Gringo2702

2023-02-03, 03:32
Siemka, szukam artykułu z sadistica o przetrwaniu po wybuchu bomby atomowej. Miał od groma piwek, a teraz nie moge go znalezć... został usuniety?

ralf87

2023-03-09, 17:05
Poszukuję zdjęcia tej przejechanej dziewczyny przez autobus w Katowicach dwa lata temu. To była ta sytuacja co się tłukli na ulicy i kierowca autobusu ruszył. Z góry dzięki za pomoc.

ShutDown

2023-03-14, 01:47
Szukam filmiku, który widzialem tutaj klika lat temu i nie mogę nijak go znaleźć.

Na filmie byl facet, który uciekł bardzo fachowo z chyba posterunku policji, był w jakims pokoju, zabral policajnotwi bron i go zastrzelil, nagrywane z góry przez kamerę

Ktoś cos?
X