18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakładniczka w sklepie

Budrys2000 • 2018-07-01, 11:10
Negocjacje z bandytą przetrzymującym zakładniczkę w sklepie w Argentynie.

ValvePlsFix

2018-07-02, 17:47
Spiderowski napisał/a:

A jak to się ma do rozmyślania o śmierci czy do filmiku?


Tak, że strach jest tym mechanizmem obronnym. Koleś nie wie czemu ludzie się boją śmierci, to mu tłumaczę. Tobie widać też trzeba.

Spiderowski napisał/a:

A niby skąd Ty to możesz wiedzieć?


Myślę logicznie. Nie ma czegoś takiego jak dusza. Pewnie zaraz zapytasz "A niby skąd Ty to możesz wiedzieć?", to ja ci odpowiem "A niby skąd Ty możesz wiedzieć, że nie jestem zesłannikiem z zaświatów, bogiem, diabłem albo Billem Gatesem?". Brzytwa Ockhama i rachunek prawdopodobieństwa - podstawy logicznego myślenia.

Argeusz napisał/a:

k***a, przestańcie być zwierzętami! r*chanie r*chanie, strach przed śmiercią, wpie**alanie, chlanie, r*chanie, nietrzymanie moczu i zgon. Tak wygląda większości wasze życie, bez chwili zastanowienia, bez jakichkolwiek działań, które rozróżniałyby was od zwierząt.


Przeszkadza ci, że jesteśmy zwierzętami? :D To do problemów psychicznych możemy dorzucić całkowity brak samoakceptacji. ;) Jesteśmy zwierzętami. Zaskakujące? Wyróżniamy się tylko bardzo wysoką inteligencją i rozwojem cywilizacyjnym. Zanim przypiszesz sobie nadprzyrodzone zdolności intelektualne spójrz na to z innej strony - bardzo dużo zwierząt też się komunikuje własnym językiem (delfiny), też korzysta z narzędzi (małpy, kruki), też ma uczucia (psy), dba o higienę (koty), rozpoznaje się w lustrze (np. psy). Można tak bez końca.

Argeusz napisał/a:

No i bardzo ładnie, że masz ustalone zdanie. Nie każdego musisz do tego przekonywać, ale bardzo ładnie. Po co myśleć, "nic nie ma i ch*j*gimbateista*"
Nigdzie k***a nie napisałem, że fajnie byłoby się zabić, żeby zobaczyć co tam jest. Jedyne co napisałem, to że jestem ciekaw i głupio jest się bać nieuniknionego, trzeba być przygotowanym, a sztab sadolowych pseudopsychiatrów z gimnazjum już na podstawie humorystycznego podpisu i avatara(??) wystawia diagnozę: depresja i niedoj***nie mózgowe.
Nadinterpretacja mojego wpisu jak ch*j, nie wiem co wam w tych łbach siedzi.


Zajebisty argument - "gimboateista". Nie trzeba być piekarzem, żeby ocenić czy chleb jest dobry. Tak samo nie trzeba być psychiatrą, żeby ocenić, że masz niedoj***nie mózgowe.

Nemayu

2018-07-02, 19:47
@UP: Psy się w lustrze nie rozpoznają. Ponadto są bezdennie głupie i uległe, dlatego ludzie je lubią.